کارت مرموز همستر کامبت؛ پرافیت یا تعداد سکه؟!

کارت مرموز همستر کامبت؛ پرافیت یا تعداد سکه؟!

حتما با کارت‌های کمبو همستر کامبت آشنا هستید و می‌دانید که همستر تقریبا هر روز کارت‌های جدیدی قرار می‌دهد که پرافیت ساعتی شما را افزایش می‌دهند.‌ از طرف دیگه هم احتمالا بارها شنیده‌اید که همستر کامبت به پرافیت بیشتر اهمیت می‌دهد تا تعداد سکه. تا اینجای کار همه چیز عادی هست و هیچ نکته خاصی هم وجود ندارد. اما…

عکس زیر را به‌دقت مشاهده کرده و ادامه ماجرا را بخوانید:

تعداد سکه مهمتر از پرافیت

پیش از این همستر بارها و با روش‌های مختلف اعلام کرده بود که profit مهمتر از تعداد سکه هست و به کاربران توصیه کرده بود که سعی کنند پرافیت ساعتی خود را افزایش دهند. افزایش پرافیت هم با استفاده از خرید کارت‌های بازی انجام می‌شود؛ تعدادی از سکه‌های خود را می‌دهید و در عوض پرافیت شما به اندازه مشخصی افزایش می‌یابد.

حتی در یکی از آخرین توئیت‌های همستر هم به شوخی به مدیرعامل تلگرام، پاول دورف، توصیه شده بود که پرافیت خود را افزایش دهد و حواسش با افزایش آن باشد. این توئیت و پست‌های قبلی که هرازگاهی منتشر می‌کنند، نشان می‌دهد که رسما همستر کامبت اعلام می‌کند که پرافیت مهمتر از تعداد سکه هست و کاربران هم از این توصیه پیروی کرده و پرافیت خود را مرتبا افزایش می‌دهند. ولی کارت آخری که همستر منتشر کرد بعضی از کاربران و تحلیل‌گران را به فکر فرو برده است!

راز کارت مرموز همستر کامبت

کارت آخر همستر سناریوی مرموز و جالبی دارد؛ از ما می‌خواهد که منتظر بخش Turbo نمانیم و به جای آن از ترفندهایی که در زندگی ما وجود دارد استفاده کنیم! حتما می‌پرسید چه ترفندهایی.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش دو میلیارد دلاری ارزش بازار لایت کوین در طول ماه گذشته

خود همستر به این سوال پاسخ داده است؛ ما را از طریق همین کارت به وب‌سایت آمازون هدایت می‌کند. جایی که در آمازون هم مستقیم به صفحه خرید تفنگ‌های ماساژور می رسیم که نوک آن‌ها با سرعت ضربه می‌زند. عجیب نیست؟

این صفحه فقط یک معنی می‌تواند داشته باشد؛ تا میتونی بکوب رو صفحه!

دقیقا نمی‌دانیم که تیم همستر چه در سر دارد اما چیزی که واضح است، این است که کاهش تعداد سکه کاربران می‌تواند در نهایت منجر به ارائه پاداش کمتر به آن‌ها شود و این یعنی شاید یک نوع توکن‌سوزی قبل از عرضه همستر در صرافی‌ها!

آیا همستر اکنون با این کارت به ما می‌گوید که تعداد سکه از پرافیت مهمتر است؟

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد