خرید و فروش شیبا بدون کارمزد + قیمت ارز Shiba

خرید و فروش شیبا بدون کارمزد + قیمت ارز Shiba

SHIB
تومان
تومان
قیمت لحظه ای
0.00001 دلار
موجودی shiba-uni در صرافی اکس اونیکس :
100000000 SHIB
قیمت خرید
0.44961 تومان
قیمت فروش
0.43568 تومان

مبدل قیمت ارزهای دیجیتال

با استفاده از ماشین حساب مبدل قیمت ، هر ارزی رو میخوای نسبت به ارز دلخواهت بسنج

معادل 26,841.90 دلار
معادل 1,411,883,940 تومان

منو از قیمت shiba-uni با خبر کن !

با پر کردن فرم زیر ، هر زمان قیمت shiba-uni به قیمت مد نظرت رسید ، فورا از طریق اس ام اس مطلع می‌شی و از بازار جا نمی‌مونی!

تعیین کردن محدوده قیمتی مد نظر شما

دلار
دلار

قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا اینو در صرافی ایرانی: با افزایش شدید قیمت بیت کوین در چند سال اخیر، بازار آلت‌کوین ها نیز بسیار داغ شده است. یکی از جذاب ترین آلت کوین هایی که در دو سال گذشته سروصدای زیادی به‌پا کرد، ارز دیجیتال شیبا است.

رمزارز شیبا مرموز و جذاب توانست در دو ماه بیش از 1600 درصد به سرمایه گذاران خود سود برساند. به همین خاطر بسیاری از تریدرها و سرمایه‌گذاران بازار کریپتوکارنسی، به خرید این آلت کوین علاقه دارند.

قیمت ارز دیجیتال شیبا پس از یک رشد شدید، سقوطی شدید را نیز تجربه کرد و بسیاری از تریدرها و سرمایه‌گذاران بازار کریپتوکارنسی درباره “قیمت ارز شیبا اینو” در آینده نگرانی هایی دارند.

به همین خاطر در این مطلب با این رمزارز، قیمت آن در آینده و مزایای خرید شیبا آشنا می‌شویم.

خرید شیبا
خرید شیبا ریسکی که شما را ثروتمند می‌کند
آنچه در ادامه خواهید خواند -

تاریخچه شکل گیری رمزارز شیبا

با داغ شدن بازار آلت کوین ها و استقبال کامیونیتی کریپتوکارنسی از آن‌ها، در سال 2020 فردی ناشناس با نام ریوشی رمزارز شیبا را خلق کرد. شیبا در دسته میم کوین ها قرار می‌گیرد.

در اوایل حضور شیبا در بازار ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک پروژه جدی به آن نگاه نمی‌شد اما با گذشت زمان و افزایش محبوبیت، قیمت آن رشد زیادی را تجربه کرد.

در یک مقطع زمانی کوتاه دو ماهه، این ارز دیجیتال توانست بیش از 1600 درصد رشد قیمت داشته باشد و به همین خاطر به‌سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین آلت‌کوین های بازار شد.

حمایت سلبریتی‌های مشهور مانند ایلان ماسک و استقابل بسیاری از افراد کامیونیتی از دلایل اصلی محبوبیت ارز دیجیتال شیبا هستند.

رمزارز شیبا چیست ؟

ارز دیجیتال شیبا یکی از محبوب ترین آلت‌کوین های بازار کریپتوکارنسی است که بر اساس رمزارز اتریوم ساخته شده است. این ارز دیجیتال از الگوریتم مشهور معتبر ERC20 پیروی می‌کند و در واقع یک توکن مبتنی بر رمزارز محبوب و معتبر اتریوم است.

باید اشاره داشت که این توکن در ابتدا برای رقابت با ارز دیجیتال دوج کوین به بازار معرفی شد. حتی در سایت شیبا، این رمزارز با نام “قاتل دوج کوین” معرفی می‌شود.

خرید ارز شیبا برای بسیاری از تریدرها سود خوبی به همراه داشت و دقیقا به همین خاطر بود که شیبا توانست از یک میم کوین به یک رمزارز محبوب تبدیل شود.

چرا  خرید ارز دیجیتال شیبا اینو را پیشنهاد می کنیم ؟

بسیاری از تریدرها و سرمایه‌گذاران بازار کریپتوکارنسی برای خرید ارز دیجیتال شیبا به دنبال دلایلی می‌گردند که نگرانی‌های آن‌ها را برطرف کند. چرا که برخی کارشناسان بازار نسبت به آینده این رمزارز تردیدهایی دارند.

خرید ارز shiba نسبت به بسیاری از آلت‌کوین های دیگر سود و مزایای بیشتری دارد. چرا که بسیاری از سلبریتی‌ها از این توکن حمایت می‌کنند و همچنین شیبا مارکت کپ بسیار جذاب و بزرگی دارد.

به همین خاطر در ادامه با دلایل خرید shiba و سرمایه‌گذاری در آن آشنا می‌شویم.

خرید ارز دیجیتال شیبا اینو
چرا خرید ارز دیجیتال شیبا اینو را پیشنهاد می کنیم

بسیاری از افراد سرشناس از شیبا حمایت می کنند

حمایت افراد سرشناس یا به‌اصطلاح سلبریتی یکی از دلایل مهمی است که تریدرها و سرمایه‌گذاران را به خرید ارز دیجیتال shiba inu مجاب می‌کند. افراد بسیاری مانند ایلان ماسک (بنیان‌گذار و مدیر شرکت تسلا) از این رمزارز حمایت کرده‌اند.

این حمایت‌ها ازآن‌جهت اهمیت دارد که با حمایت این افراد، محبوبیت شیبا افزایش پیدا می‌کند و افراد بیشتری آن را می‌خرند. با خرید ارز دیجیتال shiba توسط این افراد، قیمت شیبا بالاتر می‌رود و مارکت کپ آن نیز بزرگ‌تر می‌شود.

باید اشاره داشت که حمایت سلبریتی‌ها از یک رمزارز لزوما سیگنال خرید به‌شمار نمی‌آید و افراد خود باید تمام شرایط و نمودارهای رمزارز مورد نظر خود را بررسی کنند.

مارکت کپ بی نظیر، از مهم‌ترین دلایل خرید رمزارز Shiba

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در انتخاب و خرید یک رمزارز یا سهم، توجه به مارکت کپ آن است. باوجود قیمت بسیار پایین هر توکن شیبا، این رمزارز مارکت کپ بسیار بزرگی دارد.

به همین خاطر خرید ارز shiba inu، می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی باشد. در حال حاضر قیمت هر توکن شیبا 0.00001259 دلار است و مارکت کپ آن نیز $6,915,701,073 دلار است.

باید اشاره داشت که میزان مارکت کپ شیبا طی یک سال اخیر افت زیادی را تجربه کرده است اما باتوجه به رشد بسیار زیاد آن، این افت طبیعی به نظر می‌رسد.

به طور کلی قیمت ارز شیبا اینو، طی یک سال اخیر افت داشته است اما افراد با افق دید بلند مدتی می‌توانند به آینده قیمت ارز دیجیتال شیبا امیدوار باشند.

شیبا در بسیاری از صرافی‌های معتبر لیست شده است

یکی از مهم ترین مولفه های تاثیرگذار بر اعتبار یک آلت کوین، لیست شدن آن در صرافی های معتبر خارجی مانند بایننس است.

برخلاف بسیاری از میم کوین ها، شیبا توانسته در بسیاری از صرافی های خارجی لیست شود و کاربران این صرافی ها می‌توانند به‌صورت مستقیم ارز دیجیتال شیبا را خریداری کنند.

باید اشاره داشت که برای خرید ارز دیجیتال شیبا در ایران نیز شما می‌توانید آن را از صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس به‌صورت ریالی خریداری کنید.

خرید ارز شییا
ساختار مشابه با اتریوم، از دلایل اصلی خرید ارز دیجیتال شیبا

ساختار مشابه با اتریوم؛ از دلایل اصلی خرید ارز دیجیتال شیبا

همان‌طور که عنوان شد، شیبا از الگوریتم ERC20 پیروی می‌کند و یک توکن مبتنی بر اتریوم به‌شمار می‌آید. این امر از‌ آن‌ جهت اهمیت دارد که قیمت ارز شیبا به علت اعتبار و کیفیت شبکه آن می‌تواند رشد زیادی را تجربه کند.

افراد کامیونیتی کریپتوکارنسی اهمیت زیادی به نحوه عملکرد و ساختار آلت کوین ها می‌دهند و به همین خاطر رمزارزهایی که ساختار قدرتمندتر و معتبرتری دارند، می‌توانند طرفداران بیشتری داشته باشند.

قیمت پایین توکن های شیبا

فرض کنید در کیف پول مجازی شما چیزی در حدود 50 دلار وجود دارد و شما می‌خواهید با این مقدار پول در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید.

با توجه به قیمت بسیار بالای هر بیت کوین شما نمی‌توانید مقدار زیادی از این رمزارز را خریداری کنید اما با همین 50 دلار می توانید نزدیک به 4 میلیون توکن شیبا خریداری کنید. به همین خاطر یکی از دلایل مهم خرید ارز shiba، قیمت پایین توکن های آن است.

خرید ارز شیبا با کمترین کارمزد

باتوجه به قیمت پایین بسیاری از آلت کوین ها، تریدرها و سرمایه‌گذاران علاقه‌ای به خرید این ارزهای دیجیتال با کارمزد بالا ندارند. به همین خاطر بسیاری از آلت‌کوین‌ها به‌ مرور زمان محبوبیت خود را در بازار کریپتوکارنسی از دست می‌دهند.

خوشبختانه خرید ارز شیبا اینو را می‌توان با کارمزد بسیار پایین و یا حتی بدون کارمزد انجام داد. به همین خاطر افرادی که بودجه کمی برای سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی دارند می‌توانند با بدون پرداخت کارمزدهای سنگین، این رمزارز محبوب را خریداری کنند.

خرید ارز دیجیتال شیبا اینو
نرخ نقدشوندگی بسیار بالا، از دلایل مهم خرید ارز دیجیتال شیبا اینو

نرخ نقدشوندگی بسیار بالا؛ از دلایل مهم خرید ارز دیجیتال شیبا اینو

حجم معاملات و مارکت کپ شیبا بسیار بالا است و به همین خاطر این رمزارز نرخ نقدشوندگی بسیار بالایی دارد. این امر برای سرمایه گذاران و تریدرها اهمیت زیادی دارد.

عموما نرخ نقدشوندگی پایین یک نکته منفی برای رمزارزها به‌شمار می‌آید و به همین خاطر خرید آلت کوین هایی که نقدشوندگی پایینی دارند را به شما توصیه نمی‌کنیم.

خوشبختانه نرخ نقدشوندگی شیبا بالا است و تریدرها می‌توانند به راحتی توکن های شیبا خود را به فروش برسانند.

شیبا تیم توسعه دهنده بسیار قدرتمندی دارد

یکی از مهم‌ترین مولفه هایی که باعث شد قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو رشد زیادی را تجربه کند، تیم توسعه دهنده قدرتمند آن است. همان‌طور که می‌دانید رمزارزها باید پشتیبانی خوب، ساختار مناسب و برنامه نویسی درستی داشته باشند تا در بازار ارزهای دیجیتال به محبوبیت برسند.

تیم توسعه‌دهنده شیبا بسیار حرفه‌ای و قدرتمند است و همواره تلاش می‌کند تا مشکلات این آلت‌کوین محبوب را رفع کند.

کامیونیتی بزرگ؛ از دلایل مهم خرید رمز ارز Shiba

نرخ نقدشوندگی، مارکت کپ و بسیاری از عوامل مهمی که در قیمت روز ارز دیجیتال شیبا تاثیرگذار هستند، به میزان کامیونیتی آن بستگی دارند.

خوشبختانه ارز دیجیتال شیبا کامیونیتی بزرگی دارد که به این آلت کوین وفادار هستند. هرچه تعداد افراد طرفدار شیبا بیشتر باشد، نرخ نقدشوندگی آن بالاتر می‌رود.

قیمت ارز دیجیتال شیبا در آینده
قیمت ارز دیجیتال شیبا در آینده

قیمت ارز دیجیتال شیبا در آینده

یکی از مهمترین مولفه ها برای علاقه‌مندان به خرید شیبا، قیمت ارز دیجیتال شیبا است. همانطور که عنوان شد در زمان نگارش این متن قیمت شیبا 0.00001259 دلار است.

باید اشاره داشت که قيمت ارز شيبا به تومان نیز چیزی در حدود 0.3 تومان است. البته شایان ذکر است که نرخ دلار در ایران و نرخ شیبا در بازار کریپتوکارنسی در هر لحظه می‌تواند تغییر کند.

کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال بر این باور هستند که در صورت شکل‌گیری روند مناسب، قیمت شیبا می‌تواند در ماه ها و سال های آینده رشد خوبی را تجربه کند اما باید توجه داشت که شرایط بازار ارزهای دیجیتال نیز بر این روند تاثیرگذار است.

نحوه خرید ارز دیجیتال شیبا اینو را بشناسید

روش های بسیار متنوعی برای “خرید ارز دیجیتال شیبا” وجود دارد که افراد بسته به شرایط خود می توانند با هر یک از این روش ها، این رمزارز را خریداری کنند.

از مهم‌ترین این روش ها می توان به خرید ارز شیبا از تراست ولت، صرافی های ایرانی، پلتفرم پنکیک سواپ و صرافی های خارجی اشاره کرد. باید توجه داشت که هر یک از این روش‌ها معایب و مزایای خود را دارند.

افراد باید به‌صورت کامل با نحوه خرید ارز shiba inu آشنایی داشته باشند تا مشکلی در هنگام خرید آن پیش نیاید. با “بهترین روش های خرید shiba” آشنا می‌شویم.

خرید شیبا از تراست ولت

تراست ولت یکی از محبوبترین کیف پول های مجازی مخصوص ارزهای دیجیتال است که شما با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از رمزارزها را خریداری کنید.

در اوایل حضور شیبا، این رمزارز در صرافی های معتبر لیست نشده بود و به همین خاطر افراد آن را از تراست ولت خریداری می‌کردند. با توجه به لیست شدن شیبا در صرافی های ایرانی و خارجی، تهیه آن از تراست ولت دیگر مرسوم نیست.

خرید شیبا از پنکیک سواپ

پنکیک سواپ یکی از پلتفرم های جذاب خرید آلت کوین های ناشناخته و تازه وارد به بازار است که تریدرها و سرمایه‌گذاران بازار کریپتوکارنسی از طریق آن می توانند بسیاری از رمزارزها را خریداری کنند.

باید اشاره داشت که برای خرید shiba از پنکیک سواپ، شما باید در ابتدا یک توکن مربوط به این پلتفرم را خریداری کنید و سپس از طریق آن، رمزارز شیبا را بخرید.

با توجه به پیچیدگی‌های این روش، بسیاری از تریدرهای تازه‌کار علاقه‌ای به استفاده از پنکیک سواپ برای خریداری شیبا ندارند.

خرید شیبا در بایننس
خرید شیبا در بایننس و دیگر صرافی های خارجی

خرید شیبا در بایننس و دیگر صرافی‌های خارجی

خرید shiba از صرافی های ارز دیجیتال خارجی روشی است که در میان تریدرها و سرمایه گذاران محبوبیت زیادی دارد. چرا که آن ها می توانند به‌راحتی و بدون پیچیدگی‌، این رمزارز را از صرافی های خارجی مشهور مانند بایننس خریداری کنند.

باید توجه داشت که صرافی های خارجی محدودیت های بسیاری برای کاربران ایرانی دارند و ایرانیان نمی توانند به‌راحتی در این صرافی های معاملات خود را انجام دهند.

خرید ارز شیبا از صرافی ایرانی

می توان گفت بهترین روش خرید shiba برای ایرانیان داخل کشور، خرید این رمزارز از طریق صرافی های ایرانی معتبر است. شما می توانید به راحتی و به صورت ریالی انواع رمزارزها از جمله شیبا اینو را در این صرافی ها خریداری کنید.

یکی از محبوبترین صرافی های ایرانی، صرافی معتبر اکس اونیکس است که شما می‌تونید از آن بسیاری از رمزارزها را به‌صورت ریالی خریداری کنید.

خرید ارز دیجیتال shiba inu
مزایای خرید ارز دیجیتال shiba inu از صرافی های ایرانی

مزایای خرید ارز دیجیتال shiba inu از صرافی های ایرانی

همان‌طور که عنوان شد، بهترین نحوه خرید ارز دیجیتال shiba برای ایرانیان، خرید این رمزارز از صرافی های ایرانی مانند اکس اونیکس است. خرید ارز دیجیتال از این صرافی ها مزایای زیادی مانند امکان خرید ریالی و عدم نیاز به پاسپورت و کردیت کارت دارد.

به همین خاطر بسیاری از تریدرها و سرمایه‌گذاران ایرانی بازار کریپتوکارنسی، ارزهای دیجیتال خود را از این صرافی ها خریداری می‌کنند. با مزایای خرید shiba inu از صرافی های ایرانی آشنا می شویم.

عدم نیاز به پاسپورت، کردیت کارت و احراز هویت برای خرید رمز ارز shiba inu

یکی از اصلی ترین مشکلات صرافی های خارجی برای تریدرهای ایرانی، نیاز به پاسپورت برای احراز هویت است. درصورتی که شما برای احراز هویت در صرافی های ایرانی نیازی به پاسپورت ندارید.

باید اشاره داشت که بیشتر صرافی های خارجی اجازه فعالیت به ایرانیان را نمی‌دهند و در صورت برخورداری از پاسپورت نیز حساب کاربری آن‌ها را مسدود می‌کنند.

همچنین شما برای برداشت و واریز مستقیم پول به کیف پول این صرافی ها به کردیت کارت نیاز دارید، درصورتی‌که شما می‌توانید با استفاده از کارت بانکی خود، حساب صرافی های ایرانی را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید ریالی Shiba
امکان خرید ریالی Shiba از صرافی های ایرانی

امکان خرید ریالی Shiba از صرافی های ایرانی

شما می توانید به‌راحتی و با واریز ریال به کیف پول مجازی خود در صرافی های ایرانی، ارزهای دیجیتال مورد نظر خود مانند شیبا را خریداری کنید.

صرافی های ایرانی این امکان را به کاربران خود می‌دهند که کیف پول خود را از طریق درگاه‌های بانکی رسمی کشور و بدون نگرانی شارژ کنند.

بهترین ارزهای دیجیتال را از صرافی معتبر اکس اونیکس بخرید

سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بسیار جذاب است و تریدرهای بسیاری با فعالیت در این بازار توانسته اند به سودهای بسیار خوب دست پیدا کنند.

استفاده از خدمات صرافی ایرانی و معتبر اکس اونیکس برای تریدرهای ایرانی بهترین گزینه است. چرا که آن ها می توانند بدون دغدغه از بابت مسدود شدن حساب کاربری و از دست رفتن سرمایه خود، در این صرافی معتبر معاملات خود در بازار کریپتوکارنسی را انجام دهند.

به این مطلب امتیاز دهید

3.17 /5
تعداد شمارش آرا : 52

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد