binancecoin

خرید و فروش binancecoin

binancecoin
موجودی اکس اونیکس
حداکثر binancecoin قابل خرید از ما
167 binancecoin

خرید binancecoin

bnb
IRT
زمان واریز
آنی

فروش binancecoin به اکس اونیکس

bnb
IRT
زمان واریز
آنی

سوالات متداول برای خرید binancecoin از اکس اونیکس

احراز هویت سریع

در کمتر از 30 دقیقه

پشتیبانی حرفه ای

هر روز درکنار شما

پرداخت شتاب

با همه بانک‌های معتبر

موجودی بالا

حجم بالای معاملات روزانه

خرید بایننس کوین، گزینه ای ایده آل برای سرمایه گذاری: تقریبا تمام فعالان بازار ارزهای دیجیتال با نام بایننس آشنا هستند.

بایننس بزرگ ترین و مشهورترین صرافی دیجیتال رمزارزها است که کاربران بسیار زیادی دارد و روزانه چندین میلیارد دلار ارز دیجیتال در این صرافی معامله می شود.

این صرافی در سال 2017 رمزارز بومی خود با نام بایننس کوین را معرفی کرد تا کاربران این صرافی بتوانند راحت تر معاملات خود را در صرافی بایننس انجام دهند.

اما با گذشت زمان، کاربردهای BNB بسیار گسترش پیدا کرد و معامله گران و سرمایه گذاران زیادی به دنبال خرید بایننس کوین هستند. در این مطلب با روش های خرید این رمزارز جذاب و یک صرافی معتبر ایرانی برای خرید آن آشنا می شویم.

خرید بایننس کوین
خرید ارز دیجیتال بایننس کوین از صرافی

بایننس کوین را بهتر بشناسید

بسیاری از صرافی های دیجیتال خارجی، رمزارز بومی خود را دارند تا کاربران این صرافی ها بتوانند با سرعت بیشتر و کارمزد کم تر معاملات خود را در این صرافی ها انجام دهند.

از میان تمام رمزارزهای بومی صرافی های خارجی، بایننس کوین توانسته بسیار موفق شود و توجه فعالان بازار کریپتوکارنسی را به سمت خود جلب کند. این امر به علت قابلیت های جذاب این رمزارز بزرگ است.

باید اشاره داشت که در ابتدا بایننس کوین صرفا برای انجام راحت تر معاملات در صرافی بایننس عرضه شد اما با گذشت زمان بسیاری از افراد به سراغ سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال رفتند.

در حال حاضر بایننس کوین با نماد BNB در بازار ارزهای دیجیتال حضور دارد و از نظر ارزش بازار در زمان نگارش این مطلب در رتبه پنجم قرار دارد.

بایننس کوین چگونه کار می کند ؟

بایننس کوین یک رمزارز مبتنی بر شبکه بلاک چین اختصاصی صرافی بایننس است. این شبکه بلاک چین، بایننس چین نام دارد و از شبکه های بسیار قدرتمند دنیای کریپتوکارنسی است.

باید اشاره داشت که این رمزارز روی شبکه بایننس اسمارت چین نیز پیاده سازی شده است و از هر دوی این شبکه ها به صورت مشترک استفاده می کنند. به همین خاطر بایننس کوین را رمزارز بومی صرافی بایننس می دانند.

باید اشاره داشت که شبکه بایننس اسمارت چین به طور کامل از شبکه بایننس چین جدا است اما از نظر عملکرد، عملکردی موازی با این شبکه دارد.

از مهم ترین قابلیت های شبکه بایننس چین می توان به پشتیبانی از قراردادهای هوشمند اشاره کرد که آینده کسب‌وکارها و دنیای کریپتوکارنسی را در اختیار دارند.

به همین خاطر خرید بایننس کوین می تواند یک سرمایه گذاری ایده آل برای معامله گران آینده‌نگر باشد.

مهم ترین دلایل برای خرید ارز دیجیتال BNB را بشناسید
مهم ترین دلایل برای خرید ارز دیجیتال BNB را بشناسید

مهم ترین دلایل برای خرید ارز دیجیتال BNB را بشناسید

دلایل زیادی وجود دارد که خرید بایننس کوین را برای سرمایه گذاران و معامله گران به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

از جمله این دلایل می توان به مارکت کپ بزرگ، تیم توسعه دهنده قدرتمند و سرعت بالای تراکنش ها با استفاده از bnb اشاره کرد. تمام این دلایل در کنار هم می توانند بایننس کوین را به یک رمزارز جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل کنند.

با مهم ترین دلایل برای خرید ارز دیجیتال بایننس کوین آشنا می شویم.

بایننس کوین پنجمین رمزارز بازار کریپتوکارنسی است

یکی از مهم ترین مولفه ها در انتخاب یک رمزارز مناسب سرمایه گذاری، ارزش بازار این رمزارز است. هرچه مارکت کپ یک ارز دیجیتال بزرگ تر باشد، رتبه آن در میان ارزهای دیجیتال بازار کریپتوکارنسی بالاتر است.

برای مثال ارز دیجیتال بیت کوین در رتبه اول ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار داد. این امر از آن جهت اهمیت دارد که ارزش بازار یک ارز دیجیتال نشان‌دهنده میزان تقاضا برای آن رمزارز است.

در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، همان‌طور که اشاره شد بایننس کوین در رتبه پنجم ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. این رتبه برای یک رمزارز بومی با شبکه بلاک‌چین اختصاصی یک رتبه بسیار مناسب به شمار می آید.

از BNB برای پرداخت کارمزد در صرافی بایننس استفاده می شود

همان طور که اشاره شد، در ابتدا بایننس کوین صرفا برای پرداخت کارمزد معاملات در صرافی بایننس توسعه پیدا کرد. در حال حاضر نیز BNB این کاربرد خود را حفظ کرده است.

این امر برای افرادی که قصد خرید بایننس کوین را دارند از آن جهت اهمیت دارد که تقاضا همواره برای خرید بایننس کوین وجود خواهد داشت و این رمزارز با کمبود تقاضا مواجه نخواهد شد.

از BNB برای پرداخت کارمزد در صرافی بایننس استفاده می شود
از BNB برای پرداخت کارمزد در صرافی بایننس استفاده می شود

همان طور که می دانید یکی از مولفه های مهم در رشد قیمتی یک ارز دیجیتال، وجود تقاضای مناسب برای آن است. به همین خاطر شما با “خرید بایننس کوین”، رمزارزی را می خرید که در هر زمان تقاضا برای آن وجود دارد.

این امر در فروش بایننس کوین نیز بسیار تاثیرگذار است و در هر زمان می توان بایننس کوین را با بهترین قیمت به فروش رساند.

بایننس کوین هسته اصلی شبکه هوشمند بایننس است

بایننس اسمارت چین یکی از مهم ترین و آینده‌دارترین شبکه های بلاک چین دنیای کریپتوکارنسی است.

از طرف دیگر بایننس کوین هسته اصلی این شبکه بلاک چین را تشکیل می دهد و افراد برای استفاده از قابلیت های این شبکه کاربردی باید این رمزارز را خریداری کنند.

به همین خاطر می توان گفت که یکی از دلایل مهم برای خرید بایننس کوین، تاثیرگذاری شدید آن روی شبکه بایننس اسمارت چین است.

قیمت BNB در آینده رشد خواهد کرد

زمانی که یک ارز دیجیتال بنیاد خوب، تیم توسعه دهنده قدرتمند و شبکه بلاک چین خوبی داشته باشد، رشد آن در آینده تضمین شده است.

به همین خاطر بسیاری از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال معتقد هستند که بایننس کوین در آینده رشد بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد و می تواند از نظر قیمتی رشدی سه الی چهار برابری را تجربه کند.

این امر برای خریداران بایننس کوین اهمیت زیادی دارد. چرا که آن ها می خواهند روی یکی رمزارز آینده دار سرمایه گذاری کنند تا بتوانند سود مناسبی از سرمایه گذاری خود به دست آورند.

تیم توسعه دهنده قدرتمندی پشت BNB است
تیم توسعه دهنده قدرتمندی پشت BNB است

تیم توسعه دهنده قدرتمندی پشت BNB است

یک رمزارز موفق باید تیم توسعه دهنده قدرتمندی داشته باشد تا بتوانند قابلیت های جدیدی به شبکه بلاک چین آن اضافه کنند و همواره این ارز دیجیتال و شبکه آن را توسعه دهند.

همچنین تنها یک تیم توسعه دهنده خوب می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ایجاد شده برای شبکه ارز دیجیتال خود را رفع کند. تیم توسعه دهنده بایننس کوین یکی از بهترین تیم های توسعه دهنده در دنیای کریپتوکارنسی است.

در واقع بسیاری از افراد عضو این تیم، از سازندگان و عوامل صرافی بایننس هستند و تخصص و تجربه بسیار زیادی در توسعه شبکه های بلاک چین دارند.

سرعت پردازش تراکنش های BNB بسیار بالا است

بسیاری از فعالان بازار ارزهای دیجیتال یکی از بزرگ ترین مشکلات بیت کوین را سرعت پایین تراکنش های آن می دانند. به همین خاطر همواره رمزارزهایی که سرعت پردازش و تایید تراکنش ها در شبکه آن ها بالا است، مورد توجه فعالان این بازار قرار می گیرند.

سرعت پردازش و تایید تراکنش ها در “بایننس کوین” بسیار بالا است و افراد می توانند با استفاده از این رمزارز یک سرعت استثنایی را در این زمینه تجربه کنند.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین

با وجود پتانسیل بسیار بالای بایننس کوین این رمزارز از سال 207 تا 2021 شیب رشد شدیدی نداشت و طی این سال ها تنها 40 برابر شد و به محدوده 40 دلار رسید.

در سال 2021 ماجرا برای بایننس کوین جور دیگری رقم خورد و توانست از قیمت 40 دلار با یک روند صعودی بسیار قدرتمند به قیمت 681 دلار در نقطه اوج خود برسد. بعد از این رشد شدید قیمت بایننس کوین درگیر یک روند نزولی و نوسانی بلندمدت شد.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین
تاریخچه قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین

این رمزارز توانست تا شش ماه بعد مقداری از افت ارزش خود را جبران کند و تا محدوده 647 دلار رشد کند. بعد از این رشد نیز دوباره درگیر یک اصلاح شدید شد و قیمت آن تا محدوده 300 دلار افت کرد.

باید اشاره کرد که افت و خیز ارزش بایننس کوین به روند بازار ارزهای دیجیتال نیز مربوط بود و شرایط بازار نیز در اصلاح قیمتی این رمزارز تاثیر خود را گذاشته است.

پیش بینی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب در محدوده 320 دلار قرار دارد و به تازگی توانسته از یک روند اصلاحی خارج شود.

باید اشاره داشت که برای پیش بینی قیمت bnb در آینده باید به مولفه های زیادی مانند شرایط بازار کریپتوکارنسی، برنامه های بایننس برای رمزارز بومی خود و قابلیت های بایننس اسمارت چین را در نظر داشت.

بهترین روش های خرید و فروش بایننس کوین

باتوجه به این که بایننس کوین یک رمزارز مبتنی بر بایننس اسمارت چین است و از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند، شما می توانید این رمزارز را از طریق صرافی های غیرمتمرکز و کیف پول های دیجیتال نیز خریداری کنند.

باید اشاره داشت که امکان خرید بایننس کوین از صرافی های دیجیتال داخلی و خارجی نیز ممکن است.

معامله گران بسته به شرایط خود می توانند از هر یک از این روش ها، خرید بایننس کوین را انجام دهند. در ادامه با “بهترین روش های خرید و فروش بایننس کوین” آشنا می شویم.

خرید بایننس کوین در تراست ولت

یکی از جذاب ترین روش های خرید بایننس کوین، خرید این ارز دیجیتال از کیف پول های دیجیتال است.

یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال برای خرید این رمزارز، کیف پول دیجیتال تراست ولت می باشد. شما می توانید با خرید تتر، بایننس کوین را از طریق تراست ولت خریداری کنید.

خرید بایننس کوین در تراست ولت
خرید بایننس کوین در تراست ولت

باید اشاره داشت که این امر کارمزد زیادی دارد و برای بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران تازه وارد بازار کریپتوکارنسی پیچیده است.

همچنین شایان ذکر است که با خرید رمزارزهای دیگر هم می توان بایننس کوین را در تراست ولت خریداری کرد.

خرید ارز بایننس کوین از صرافی های خارجی

بایننس کوین به عنوان یکی از بزرگ ترین رمزارزهای بازار کریپتوکارنسی در بسیاری از صرافی های مشهور خارجی لیست شده است و شما می توانید خرید بایننس کوین را از این صرافی ها نیز انجام دهد.

باید اشاره داشت که کاربران ایرانی تحت تحریم این صرافی ها هستند و شما نمی توانید به عنوان یک کاربر ایرانی در بسیاری از صرافی های خارجی از جمله خود صرافی بایننس فعالیت داشته باشید.

چرا که برای فعالیت در این صرافی ها شما به احراز هویت نیاز دارید.

نحوه خرید ارز دیجیتال BNB از صرافی های داخلی

صرافی های داخلی معتبر یکی از بهترین مراجع برای خرید انواع ارزهای دیجیتال از جمله بایننس کوین هستند. از جمله این صرافی های می توان به صرافی معتبر و باسابقه اکس اونیکس اشاره کرد.

شما برای خرید ارز دیجیتال bnb از صرافی های داخلی در ابتدا باید یک حساب کاربری در این صرافی ها ایجاد کنید.

بعد از افتتاح حساب کاربری و احراز هویت سریع، در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید معاملات خود را در این صرافی ها آغاز کنید و ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را بخرید.

نحوه خرید بایننس کوین بدون احراز هویت

تنها راه خرید بایننس کوین بدون احراز هویت، خرید این رمزارز از صرافی های ایرانی معتبر مانند اکس اونیکس است.

چرا که در این صرافی شما نیازی به احراز هویت با پاسپورت یا کارت ملی ندارید و تنها با داشتن یک شماره تلفن می توانید مراحل احراز هویت حساب کاربری خود را انجام دهید.

باید اشاره داشت که بدون شماره تلفن امکان انجام معاملات وجود ندارد. همچنین شایان ذکر است که بسیاری از صرافی های داخلی مراحل احراز هویت بسیار پیچیده ای دارند. درصورتی که در اکس اونیکس شما به طی کردن این مراحل نیازی نخواهید داشت.

مزایای خرید BNB از صرافی های معتبر ایرانی
مزایای خرید BNB از صرافی های معتبر ایرانی

مزایای خرید BNB از صرافی های معتبر ایرانی

خرید بایننس کوین از صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس مزایای بسیاری برای فعالان ایرانی بازار ارزهای دیجیتال دارد.

از جمله این مزایا می توان به عدم نیاز به پاسپورت برای احراز هویت، امکان فعالیت با هویت واقعی، پشتیبانی شبانه روزی و باکیفیت این صرافی ها و رابط کاربری فارسی اشاره کرد.

تمام این مزایا باعث شده اند که خرید ارز دیجیتال از صرافی های ایرانی یک گزینه مناسب و البته بسیار کارآمد باشد. شما برای فعالیت در این صرافی ها از بابت مسدود شدن حساب کاربری خود به علت تحریم ها هیچ مشکلی نخواهید داشت.

پتنها با یک شماره تلفن می توانید در صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس، معاملات خود در بازار کریپتوکارنسی را انجام دهید.

اکس اونیکس؛ بهترین صرافی برای خرید بایننس کوین
اکس اونیکس؛ بهترین صرافی برای خرید بایننس کوین

اکس اونیکس، بهترین صرافی برای خرید بایننس کوین

استفاده از خدمات یک صرافی مورد اعتماد و معتبر برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال، یکی از اصلی ترین نیازمندی های فعالان این بازار است.

یک صرافی خوب باید کارمزد معاملات مناسبی داشته باشد و همچنین رابط کاربری آن به شکلی ساده طراحی شده باشد.

صرافی اکس اونیکس یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های داخلی ارزهای دیجیتال است که شما می توانید انواع ارزهای دیجیتال از جمله رمزارز مشهور بایننس کوین را از آن خریداری کنید.