قیمت پرفکت مانی

قیمت ووچر و دلار پرفکت مانی

قیمت پرفکت مانی کاملاً وابسته به قیمت دلار است و ارزش هر دلار پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی با ارزش یک دلار برابر است. بنابراین با تغییر ارزش دلار، قیمت پرفکت مانی نیز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. با توجه به اینکه پرفکت مانی قابلیت تبدیل به سایر ارزها همانند یورو و بیت کوین یا حتی دارایی‌های دیگر مانند طلا را دارد، اطلاع از قیمت لحظه‌ای پرفکت مانی اهمیت زیادی خواهد داشت. از طرفی قیمت خرید و فروش دلار و ووچر پرفکت مانی نیز متفاوت است و معمولاً قیمت خرید از قیمت فروش بیشتر است. اطلاع از قیمت لحظه‌ای پرفکت مانی برای تصمیم گیری در مورد خرید و فروش دلار و ووچر پرفکت مانی اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل ما در این صفحه امکان مشاهده قیمت خرید و فروش دلار پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی به همراه نمودار قیمت لحظه‌ای پرفکت مانی برای شما فراهم کرده‌ایم.
نام قیمت خرید قیمت فروش
دلار پرفکت مانی 49,000 47,600
ووچر پرفکت مانی 49,000 47,600
شارژ حساب پرفکت مانی در کمترین زمان و بدون کارمزد

نمودار قیمت پرفکت مانی

سوالات متداول

قیمت پرفکت مانی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت دلار و ووچر پرفکت مانی کاملاً وابسته به قیمت دلار است. در واقع هر یک دلار پرفکت مانی برابر با قیمت یک دلار آمریکا است.

پشتوانه قیمت پرفکت مانی چیست؟

هر دلار یا ووچر پرفکت مانی به ازای ارزهای واقعی همچون دلار، یورو و طلای پرداخت شده در سیستم تولید می‌شود. علاوه بر این پشتیبانی گسترده در صرافی‌های معتبر جهان و پذیرفته شدن توسط بسیاری از کسب و کارها باعث قابل اعتماد شدن این سیستم شده است.

آیا قیمت ووچر پرفکت مانی به بیت کوین وابسته است؟

خیر، با اینکه امکان تبدیل ووچر پرفکت مانی یا دلار پرفکت مانی به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما تغییرات قیمت پرفکت مانی تنها به دلار وابسته است.

چرا قیمت خرید پرفکت مانی با قیمت فروش آن متفاوت است؟

در صرافی‌ها معمولاً قیمت خرید پرفکت مانی بیشتر از قیمت فروش آن است و این سیاست کاری در تمامی صرافی‌های معتبر دیده می‌شود.

چرا قیمت دلار پرفکت مانی تغییر می‌کند؟

با توجه به وابسته بودن قیمت پرفکت مانی به قیمت دلار، طبیعی است که با نوسان قیمت دلار، قیمت پرفکت مانی نیز تغییر کند.