خرید

harmony
قیمت به دلار
0.0155
قیمت به تومان
893

خرید با کمترین کارمزد

ONE
IRT

فروش و تبدیل به ریال

ONE
IRT
درصد تغییر قیمت روزانه
-0.500 %

درباره

ارز دیجیتال با نماد اختصاری harmony، در بین ارزهای دیجیتال جهان رتبه 0 دارد. حجم کل معاملات این رمزارز 0 است. تعداد کل سکه‌ها 0 و در حال حاضر، تعداد سکه در گردش 0 کوین است. قیمت به دلار 0.0155 و قیمت به تومان ارز harmony، 893 در تاریخ 31 تیر 1403 است. با توجه به نمودار و داده‌های رمزارز ، بیشتر قیمت این ارز دیجیتال 0 و کمترین قیمت 0 بوده، اما قیمت فعلی 0.0155 است.

ارز هارمونی یکی از برترین ارزهای بازار کریپتو است. امروز بیشتر درباره خرید ارز هارمونی و مسائل پیرامون آن صحبت خواهیم کرد.

هارمونی یک بلاک چین لایه 1 است که از تقسیم بندی و اثبات سهام موثر برای دستیابی به مقیاس پذیری، امنیت و عدم تمرکز استفاده می‌کند. این شبکه در سال 2019 راه اندازی شد. اثبات مؤثر سهام، تمرکززدایی اعتبارسنجی‌ها را تشویق می‌کند، و اشتراک‌گذاری بار شبکه را بین اعتبارسنجی‌ها، نمایندگان و کاربران به اشتراک می‌گذارد.

توکن بومی آن ONE برای کارمزد تراکنش، حاکمیت و سهام استفاده میشود. می‌توانید ONE را در کیف پول های سازگار با EVM مانند MetaMask و بایننس Chain Wallet ذخیره کنید. در این مقاله تلاش خواهیم کرد درباره ابعاد مختلف این ارز از جمله قیمت هارمونی ، آینده هارمونی و خرید ارز هارمونی صحبت نماییم.

ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

هارمونی یک پلت‌فرم بلاک‌چین است که برای تسهیل ایجاد و استفاده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز  (DApps) طراحی شده است. هدف این شبکه نوآوری در نحوه کار برنامه‌های غیرمتمرکز با تمرکز بر اشتراک‌گذاری حالت تصادفی است که امکان ایجاد بلوک ها را در چند ثانیه فراهم می‌کند.

خرید ارز هارمونی

استفان تسه موسس و مدیر عامل هارمونی است. او از دانشگاه پنسیلوانیا مدرک دکتری دارد. وی همچنین  متخصص در پروتکل‌های رمزنگاری و نظریه نوع است.

دکتر تسه در حین پایان تحصیلات خود به عنوان کارآموز پژوهشی در مایکروسافت مشغول به کار شد. در سال 2006 به عنوان مهندس ارشد در گوگل شروع به کار کرد و چهار سال را در این شرکت گذراند. در سال 2011 او Spotsetter را تأسیس کرد، یک موتور جستجوی موفق که اپل بعداً آن را خریداری کرد. در سال 2014، دکتر تسه مهندس اصلی اپل شد.

او هارمونی را در سال 2017 تاسیس کرد. تیم موسس Harmony شامل دوازده نفر است که هفت نفر از آنها کارمندان سابق گوگل، اپل، مایکروسافت و آمازون هستند.

هدف اصلی هارمونی با تمرکز بر سرعت پردازش و اعتبارسنجی، ایجاد انقلابی در ایجاد بلوک است. با معرفی فرآیند به اشتراک گذاری، شرکت زمان اعتبار سنجی گره را به میزان قابل توجهی کاهش داد. این مسئله آینده ارز هارمونی را بسیار امیدوارکننده ساخته است.

برای اطمینان از محافظت از گره‌ها و ایمن سازی فرآیند اعتبار سنجی، هارمونی تابع تصادفی قابل تایید را برای عضویت خرده‌ای بی‌طرفانه و غیرقابل پیش بینی معرفی کرد. این بدان معنی است که گره‌ها و اعتبار سنجی‌ها به صورت تصادفی تخصیص داده می‌شوند و دوباره تخصیص می‌یابند. برنامه کمک هزینه هارمونی پروژه ابتکاری است که هدف آن حمایت از نوآوری و جذب توسعه دهندگان به شبکه اصلی هارمونی است.

اکنون پس از صحبت درباره چیستی و پیشینه هارمونی در ادامه بحث خرید ارز هارمونی می‌خواهیم نکاتی را پیرامون نحوه عملکرد این ارز بیان نماییم.

نحوه عملکرد هارمونی

ارز دیجیتال هارمونی از یک مکانیسم PoS متمایز، اثبات موثر سهام  (EPoS) استفاده می‌کند، که به بسیاری از گره‌ها اجازه می‌دهد در عملیات شبکه، از جمله بهبود اشتراک‌گذاری، درگیر شوند. هدف از EPoS بهبود تفویض شبکه و اطمینان از ترکیب صحیح پاداش، بدون به خطر انداختن تمرکززدایی شبکه است. این مسئله به پلتفرم اجازه می‌دهد تا اعتبار سنجی‌ها توکن‌ها و گره‌ها را با توجه به ارزش آن توکن ها ایمن کنند. این مسئله آینده ارز دیجیتال هارمونی را درخشان می‌سازد.

خرید ارز هارمونی

برای ایجاد اجماع، گره‌ها در هارمونی گره‌های مشابهی را شناسایی می‌کنند که ممکن است برای توسعه اجماع آن مهم باشند تا بتوانند آن‌ها را در فرآیند ساخت دخالت دهند. این کار پردازش و مقرون به صرفه بودن را بهبود می‌بخشد. این ویژگی خرید ارز هارمونی به یک فرصت مناسب تبدیل می‌نماید.

استفاده توسعه دهندگان هارمونی از شاردینگ دقیقاً منعکس کننده تکنیک استفاده شده توسط Zilliqa است که به موجب آن هر بخش اجازه دارد کسری از کل شبکه را پردازش کند. هر چه تراکنش‌های بیشتری در شبکه انجام شود، گره‌های بیشتری برای پردازش آن در دسترس می‌شوند.

با مشاهده اینکه تکنیک اشتراک گذاری Zilliqa برای تقسیم بندی ذخیره‌سازی داده‌های بلاک چین به حساب نمی‌آید، توسعه دهندگان هارمونی تصمیم گرفتند مکانیزم اشتراک گذاری عمیق را اضافه کنند که به وسیله آن لایه‌های تراکنش و اجماع هر دو تحت تقسیم بندی قرار می‌گیرند. این ویژگی اضافه شده به گره ها اجازه می‌دهد تا سایر گره‌های مشابه را در ایجاد اجماع مشارکت دهند.

در دنیای کریپتو، هر ورودی جدید دیر یا زود در معرض هک قرار می‌گیرد. با دانستن این موضوع، هارمونی با تخصیص تصادفی گره‌ها به هر قطعه، از خود و شبکه اشتراک گذاری خود در برابر عوامل مخرب محافظت می‌کند. از آنجایی که تقریباً غیرممکن است که کد تکه ای را که به آن نسبت داده می شود حدس بزند، احتمال یک حمله موفقیت آمیز به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. چندین پلتفرم کریپتو این استراتژی را اجرا کرده‌اند که به نام تولید تصادفی توزیع شده یا DRG شناخته می‌شود.

پس از بررسی راه حل های ارائه شده توسط OmniLedger و RapidChain، هارمونی یک نقص کلیدی را شناسایی کرد. یک چیز در هر دوی این سیستم ها کم بود: سرعت یا امنیت به خطر افتاد.

DRG Harmony که تصمیم به استفاده از آن گرفته شد، ادغام سیستم عملکرد تصادفی قابل تایید (VRF) Algorand و تابع تاخیر قابل تایید  (VDF) است که برای نسخه جدید اتریوم پیشنهاد شده است. گره‌های اعتبار سنجی اعداد تصادفی تولید می‌کنند و آنها را به نوع دیگری از گره به نام گره رهبر ارسال می‌کنند. از این گزینه‌ها، گره‌های رهبر با استفاده از آنچه به عنوان اجماع BFT شناخته می‌شود، عدد نهایی را منتشر می‌کنند. VDF Algorand در اینجا وارد عمل می شود، زیرا تعداد ذکر شده برای حفظ امنیت فرآیند به تعویق افتاده است.

سیستم هارمونی بهتر، سریع‌تر و شفاف‌تر از اکثر سیستم‌های دیگر برای تأیید تراکنش‌ها است، زیرا قدرت سیستم‌های متعدد را ترکیب می‌کند و در عین حال از آنها برای کاهش ضعف‌های دیگران استفاده می‌کند. این مسئله آینده هارمونی را تضمین خواهد کرد.

اکنون پس از صحبت درباره نحوه عملکرد هارمونی در ادامه بحث خرید ارز هارمونی می‌خواهیم نکاتی را درباره آینده ارز هارمونی مطرح سازیم.

آینده هارمونی

ارز دیجیتال هارمونی در حال ایجاد قابلیتی است وام NFT را ممکن می‌سازد. همچنین هارمونی توکن خود را از افزونه کروم به MetaMask منتقل می‌کند.

همچنین یک صندوق 300 میلیون دلاری به نام Harmony Grants ایجاد کرده است که هدف آن تامین مالی تحقیقات بیشتر در زمینه اثبات سهام است.

به عنوان مثال، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز یا DAO راه اندازی کرده است که هدف آن تامین مالی تحقیقات در زمینه zk-proofs است، راهی برای برقراری ارتباط ناشناس داده‌های حساس در بین بلاک چین‌ها. همه این مسائل آینده ارز دیجیتال هارمونی را بسیار امیدوارکننده ساخته است.

اکنون پس از صحبت درباره آینده هارمونی در ادامه بحث خرید ارز هارمونی می‌خواهیم نکاتی را پیرامون توکن بومی آن صحبت نماییم.

توکن هارمونی (ONE)

توکن بومی هارمونی، ONE، را می‌توان استک کرد یا آن را  به دست آورد و یا استخراج نمود و  این توکن همچنین حقوق حاکمیتی را به هولدرها اعطا می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد در تصمیم گیری‌های مربوط به آینده شبکه شرکت کنند. این مسئله خرید ارز هارمونی به یک انتخاب استثنایی تبدیل کرده است.

توکن وان، مانند بیت کوین، عرضه محدودی دارد.  فقط 12.6 میلیارد توکن که 9.4 میلیارد آن قبلاً ضرب شده است، عرضه خواهد شد.

تمام فعالیت‌ها و امکانات موجود در پلتفرم توسط توکن هارمونی وان پرداخت می‌شود: رای‌گیری، هزینه تراکنش، کارمزد گاز، شرط بندی و دریافت جوایز. تا مارس 2020، توکن هارمونی وان بر اساس یک برنامه تورم پویا عمل می‌کرد. بعداً این نرخ به نرخ تورم ثابت سالانه تغییر یافت.

اکنون پس از صحبت درباره توکن هارمونی در ادامه بحث خرید ارز هارمونی می‌خواهیم درباره نقاط قوت و ضعف این ارز بحث نماییم.

نقاط قوت هارمونی

  • هارمونی یکی از برترین بازیگران در فضای مربوط به برنامه های غیرمتمرکز (DApps) است.
  • هارمونی زیرساخت پشت بلاک چین را بهبود می‌بخشد. ارز دیجیتال هارمونی درواقع یک پروژه بلندپروازانه است که راه حل‌های قابل اطمینان تری را تضمین می‌کند.
  • هارمونی فهرست قابل توجهی از پشتیبانی‌های قوی در صنایع مختلف دارد.
  • تیم توسعه پشت Harmony بسیار کارکشته و با سابقه هستند.

نقاط ضعف هارمونی

  • اگرچه هارمونی از فناوری‌های قدرتمندی استفاده می‌کند، اما تکیه زیادی بر فناوری‌هایی مانند فایو جی وجود دارد که هنوز به طور گسترده در دسترس نیست.
  • Harmony دارای رقبای قدرتمندی مانند اتریوم و Zilliqa است که مشکلات مشابهی را برطرف می‌کنند.

اکنون پس از صحبت درباره نقاط قوت و ضعف هارمونی در ادامه بحث خرید ارز هارمونی می‌خواهیم درباره قیمت ارز دیجیتال هارمونی بحث نماییم.

قیمت ارز هارمونی

طبق داده‌های وب‌سایت کوین مارکت قیمت هارمونی هنگام نوشتن این مقاله 0.14 دلار است. قیمت ارز دیجیتال هارمونی در بیست و چهار ساعت گذشته نزدیک 3 درصد کاهش یافته است. اما نباید صرفا آن را مبتنی بر این داده سنجید، چراکه درحال حاضر بازار نزولی است. اگر سرمایه‌گذار صبوری هستید، خرید ارز هارمونی می‌تواند یک گزینه نسبتا مناسب باشد.

اکنون پس از صحبت درباره قیمت هارمونی در ادامه بحث خرید ارز هارمونی می‌خواهیم درباره سرمایه‌گذاری یا عدم سرمایه‌گذاری در این ارز صحبت کنیم.

آیا سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال هارمونی کار درستی است؟

اگرچه هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد، پروژه هارمونی راه حلی برای مقیاس بندی ضعیف و قابلیت همکاری و پایه مفیدی برای توسعه دهندگان DApp در مقیاس کردن برنامه‌ها و تراکنش‌های خود در نظر گرفته است.

هارمونی در آرزوی تبدیل شدن به یک شبکه رمزنگاری برتر است که به دلیل سرعت و کارایی خود شناخته شده است و به خوبی در مسیر دستیابی به این هدف قرار دارد. این پلت‌فرم به وعده خود مبنی بر کاهش هزینه های گاز و مبادلات عمل می‌کند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت در آینده نه‌چندان دور پروژه هارمونی و توکن آن می‌توانند توسعه بیشتری پیدا کنند. در این صورت خرید ارز هارمونی می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلندمدت درنظر گرفته شود.

جمع‌بندی

ارز هارمونی  (ONE) به عنوان بخشی از عرضه اولیه مبادله بایننس لانچ پد در می 2019 راه اندازی شد. هدف آن زدن پل بین مقیاس‌پذیری و تلاش های غیرمتمرکز است. این پروژه با شعار «غیرمتمرکزسازی در مقیاس» کار خود را شروع کرد. توسعه‌دهندگان این پروژه همچنین بر اشتراک گذاری داده‌ها و ساخت بازارهای دارایی غیرقابل تعویض تاکید دارند.

سرمایه‌گذاران متعددی، از جمله سرمایه‌گذاری Consensus Capital سیلیکون ولی، Lemniscap VC هنگ‌کنگ با هارمونی مشارکت کردند. پروژه هارمونی توانست در آوریل 2019 18 میلیون دلار جمع‌آوری کند. سرمایه‌گذاران تقریباً 2.8 میلیارد دلار از توکن‌های ONE شرکت را خریداری کردند و 12.6 میلیارد دلار برای پیش‌پرداخت کنار گذاشتند. همانطور که احتمالا مشاهده کردید در این مقاله تلاش کردیم علاوه بر این موارد درباره ابعاد مختلف ارز هارمونی از جمله آینده هارمونی ، قیمت هارمونی و خرید ارز هارمونی با شما صحبت کنیم تا بتوانید با اطلاعات جامع و کامل درباره خرید یا عدم خرید این ارز دیجیتال تصمیم‌گیری کنید.

سوالات متداول برای خرید از اکس اونیکس