PMvoucher

خرید ووچر پرفکت مانی

PMvoucher
موجودی اکس اونیکس
حداکثر پرفکت مانی قابل خرید از ما
60,342 PM

خرید و شارژ حساب پرفکت مانی بدون کارمزد

زمان واریز
آنی

فروش پرفکت مانی به اکس اونیکس و تبدیل به ریال

زمان واریز
آنی

چرا ووچر پرفکت مانی؟

ووچر پرفکت مانی همچون کارت شارژی است که موجودی یا مبالغ مختلفی دارد و می‌توانید از آن برای پرداخت در بسترهای مختلف استفاده کنید. علاوه بر انجام خرید اینترنتی از سایت‌های معتبر، با خرید ووچر پرفکت مانی می‌توانید درآمد دلاری خود را بدون دردسر نقد کنید و برای اعضای خانواده خود در خارج از ایران پول ارسال یا دریافت کنید. در اکس اونیکس امکان خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در سریع‌ترین زمان ممکن با کمترین کارمزد و بهترین قیمت برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول برای خرید ووچر از اکس اونیکس

کارمزد خرید ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

تراکنش‌هایی که با ووچر پرفکت مانی انجام می‌دهید کاملاً بدون کارمزد هستند و تنها کارمزدی که پرداخت می‌کنید مربوط به خرید ووچر پرفکت مانی یا ایجاد ووچر در حساب اصلی پرفکت مانی است که 0.5 درصد از مبلغ ووچر را شامل می‌شود.

آیا خرید ووچر پرفکت مانی نیاز به احراز هویت دارد؟

پس از ساخت ووچر پرفکت مانی هیچ اطلاعات هویتی در ووچر ثبت نمی‌شود. با این حال برای افزایش امنیت تراکنش‌ها، طبق قوانین کشور، صرافی‌ها ملزم به احراز هویت در زمان خرید ووچر پرفکت مانی هستند.

 

آیا فروش ووچر پرفکت مانی نیاز به احراز هویت دارد؟

خیر، فروش ووچر پرفکت مانی در صرافی اکس اونیکس به هیچ گونه احراز هویتی نیاز ندارد و فروش ووچر بدون احراز هویت صورت می‌گیرد.

امنیت ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

ووچر پرفکت مانی دارای کد 16 رقمی منحصر به فردی است که عملاً کپی برداری از آن و ساخت ووچر فیک غیر ممکن است. از طرفی هر ووچر یک کد فعالسازی 10 رقمی دارد که فقط سازنده یا خریدار ووچر پرفکت مانی می‌تواند از آن استفاده کند. پلتفرم پرفکت مانی نیز امنیت ووچر را با استفاده از روش‌های مختلف تضمین می‌کند.

چرا اکس اونیکس بهترین صرافی ووچر پرفکت مانی است؟

اکس اونیکس علاوه بر امکان خرید و فروش سریع ووچر پرفکت مانی با کمترین کارمزد و بهترین قیمت، امکان تبدیل آن به ارزهای دیجیتال همچون تتر و بیت کوین را در بستری امن فراهم کرده است.

احراز هویت سریع

در کمتر از 30 دقیقه

پشتیبانی حرفه ای

هر روز درکنار شما

پرداخت شتاب

با همه بانک‌های معتبر

موجودی بالا

حجم بالای معاملات روزانه

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی (Perfect Money Voucher) همچون یک کارت شارژ یا چک الکترونی است که می‌توانید از آن برای ارسال و دریافت وجه نقد به صورت اینترنتی و با یک کلیک استفاده کنید. هدف ووچر پرفکت مانی کمک کردن به کاربران برای انتقال پول به سراسر جهان بدون محدودیت‌های رایج سیستم‌های بانکی است. همچنین ووچر پرفکت مانی یک راه حل عالی برای پرداخت‌های آنلاین و خرید از فروشگاه‌های اینترنتی بین المللی بدون نگرانی از تحریم‌ها است.

هر ووچر پرفکت مانی دارای 4 بخش است:

 • کد دیجیتالی 16 رقمی منحصر به فرد
 • کد فعال سازی 10 رقمی
 • میزان اعتبار ووچر: برای مثال 10 دلار
 • تاریخ ساخت

وجود این 4 بخش در کد ووچر پرفکت مانی باعث منحصر به فرد شدن و غیر قابل کپی شدن آن می‌شود. با خرید ووچر پرفکت مانی در اختیار داشتن اطلاعات این بخش شما تنها صاحب آن خواهید بود و تنها فردی هستید که می‌توانید از ووچر استفاده کنید.

مزایای ووچر پرفکت مانی برای ایرانیان

استفاده از ووچر پرفکت مانی در سراسر جهان به یک راه حل ساده و کارآمد تبدیل شده است و در بسیاری از کشورهای جهان در حال حاضر از این روش برای جا به جایی پول یا انجام پرداخت‌های بین المللی استفاده می‌شود. با این حال، ووچر پرفکت مانی در ایران مزیت‌های ویژه‌تری دارد:

 • گذر از تحریم‌ها و ارسال و دریافت پول در سراسر از جهان
 • امکان استفاده از ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی
 • خرید از فروشگاه‌های اینترنتی بین المللی بدون محدودیت
 • امکان تبدیل به پول نقد یا سایر ارزهای دیجیتال در صرافی‌های آنلاین
 • امکان نقد کردن درآمد دلاری با کمترین کارمزد
 • استفاده به جای پول نقد در مسافرت‌های خارج از کشور

با توجه به مزایای فراوان ووچر پرفکت مانی، صرافی اکس اونیکس به عنوان بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران علاوه بر امکان خرید و فروش دلار پرفکت مانی، امکان خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را با کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است.

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی در کمترین زمان ممکن

برای خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی اکس اونیکس کافی است تا یک بار در سایت ثبت نام کنید و فرآیند احراز هویت را تکمیل کنید. این احراز هویت برای ارائه خدمات پشتیبانی و تأمین امنیت تراکنش‌ها الزامی است و پیشنهاد می‌کنیم از خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام یا بدون احراز هویت جدا خودداری کنید.

پس از ثبت نام در سایت اکس اونیکس به راحتی می‌توانید از این صفحه یا در پنل کاربری خود در بخش خرید ارز، خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب و میزان مدنظر خود را مشخص کنید. فراموش نکنید، برای خرید ووچر پرفکت مانی باید حساب کاربری خود را شارژ کرده باشید و از موجودی کافی کیف پول خود در صرافی اکس اونیکس مطمئن شوید. بلافاصله بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، بلافاصله اطلاعات ووچر شامل کد فعال سازی و کد 16 رقمی ووچر برای شما نمایش داده خواهد شد و می‌توانید از آن برای انجام تراکنش‌های خود استفاده کنید.

فروش ووچر پرفکت مانی به صرافی اکس اونیکس

اگر ووچر پرفکت مانی دارید می‌توانید با فروش آن به صرافی اکس اونیکس، معادل ریالی ووچر خود را دریافت کنید. برای فروش ووچر نیازمند ساخت حساب کاربری در سایت اکس اونیکس و تکمیل فرآیند احراز هویت هستید. سپس می‌توانید از بخش فروش ارز در پنل کاربری، ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید. حالا باید کد 16 رقمی ووچر و کد 10 رقمی فعال سازی را وارد کنید و سپس سفارش فروش خود را ثبت کنید. با توجه به اطلاعات وارد شده، معادل ریالی ووچر پرفکت مانی به کیف پول شما در صرافی اکس اونیکس اضافه خواهد شد.

صرافی ووچر؛ تبدیل ووچر به ارزهای دیجیتال در صرافی آنلاین

صرافی آنلاین اکس اونیکس علاوه بر ووچر پرفکت مانی امکان خرید و فروش بیش از 50 ارز دیجیتال را فراهم کرده است. به این ترتیب شما می‌توانید با استفاده از خدمات اکس اونیکس به راحتی ووچر پرفکت مانی را به ارزهای دیجیتال زیر تبدیل کنید:

 • بیت کوین
 • تتر
 • اتریوم
 • دوج‌ کوین
 • ریپل
 • لایت‌ کوین
 • بیت کوین کش
 • ترون
 • بایننس‌ کوین

با استفاده از قابلیت خرید و فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال در صرافی آنلاین ووچر اکس اونیکس شما هیچ محدودیتی برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر نخواهید داشت.

اکس اونیکس؛ بهترین صرافی ووچر پرفکت مانی

اکس اونیکس به عنوان بهترین صرافی خرید پرفکت مانی و صرافی ووچر پرفکت مانی امکان احراز هویت سریع، پشتیبانی حرفه‌ای 24/7، پرداخت با کارت‌های بانکی معتبر، موجودی بالا و خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را برای تمامی کاربران خود فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا راهنمایی در مورد ووچر پرفکت مانی و سایر ارزهای دیجیتال موجود در صرافی اکس اونیکس کافی است تا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.