دیجیتال وینک

خرید دیجیتال وینک

wink
قیمت به دلار
0.0000
قیمت به تومان
6

خرید دیجیتال وینک با کمترین کارمزد

wink
IRT

فروش دیجیتال وینک و تبدیل دیجیتال وینک به ریال

wink
IRT
درصد تغییر قیمت روزانه
0.610 %

با خرید ارز دیجیتال وینک، یک سرمایه گذاری را تجربه کنید: در بازار ارزهای دیجیتال بیش از 18 هزار رمزارز وجود دارد که سرمایه گذاران و معامله گران فعال در این بازار می توانند روی هر یک از این رمزارزها سرمایه گذاری کنند.

اما بیشتر این ارزهای دیجیتال ارزش سرمایه گذاری ندارند و افراد باید به دنبال رمزارزهای آینده دار و با بنیاد خوب بروند.

به همین خاطر خرید ارز دیجیتال وینک که یکی از رمزارزهای مشهور دنیای کریپتوکارنسی است، می تواند گزینه ای ایده آل برای سرمایه گذاران و معامله گران باشد.

چرا که این رمزارز بنیاد بسیار خوبی دارد و بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که می تواند در بازه زمانی میان مدت و بلندمدت رشد بسیار خوبی را تجربه کند.

همچنین رمزارز وینک یک بستر مناسب برای اپلیکیشن های بازی غیرمتمرکز است و گیمرهای زیادی از آن برای کسب درآمد از طریق بازی های بلاک چینی استفاده می کنند. در این مطلب با این رمزارز و مزایای خرید آن آشنا می شویم.

خرید ارز دیجیتال وینک
ارز دیجیتال وینک چیست

ارز دیجیتال وینک چیست ؟

دنیای کریپتوکارنسی با گذشت زمان به بسیاری از حوزه های فناوری به خصوص صنعت بازی های کامپیوتری راه پیدا کرده است.

این صنعت پتانسیل بسیار خوبی برای استفاده از ارزهای دیجیتال دارد و به همین خاطر هرروزه رمزارزهای متنوعی برای استفاده در صنعت گیمینگ عرضه می شوند.

ارز دیجیتال وینک نیز یکی از همین رمزارزها است که از ابتدا با تمرکز بر بازی های بلاک چینی عرضه شد.

وینک یک پلتفرم مبتنی بر شبکه بلاک چین مشهور و معتبر ترون است. همچنین باید اشاره داشت که پلتفرم وینک غیرمتمرکز می باشد. پروژه وینک فعالیت خود را از سال 2019 آغاز کرد و توکن اختصاصی آن نیز با همین نام و با علامت اختصاصی (WIN) در بازار ارزهای دیجیتال حضور دارد.

در واقع وینک یک پلتفرم برای عرضه بازی های بلا چینی است و توسعه دهندگان این بازی ها می توانند بازی های خود را بر بستر پلتفرم وینک پیاده سازی کنند.

باید اشاره داشت که پروژه وینک دارای دو توکن است که هر کدام از آن ها مبتنی بر بستر دو شبکه بلاک چین جدا هستند. این پلتفرم دارای یک توکن TRC20 مبتنی بر فناوری بلاک چین ترون و یک توکن BEP2 مبتنی بر بلاک چین مشهور و کاربردی بایننس است.

باتوجه به وجود یکی از توکن های وینک در شبکه بلاک چین بایننس، صرافی این شبکه که بزرگ ترین و مشهورترین صرافی ارزهای دیجیتال است، از این رمزارز حمایت بسیار زیادی می کند.

این امر یکی از بزرگ ترین دلایل مناسب بودن خرید ارز دیجیتال وینک به شمار می آید.

خرید ارز وینک
رمزارز وینک چگونه کار می کند

رمزارز وینک چگونه کار می کند ؟

همان طور که اشاره شد، پروژه وینک برای ساخت اپلیکیشن های بازی بر بستر بلاک چین ساخته شده است. این امر نیازمند ساختاری مناسب می باشد که این پروژه نیز مبتنی بر یک ساختار اصولی طراحی شده است.

در واقع پروژه وینک یک پل میان دنیای واقعی و قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز می باشد. بسیاری از کارشناسان قراردادهای هوشمند را آینده اینترنت و کسب و کارها می دانند و به همین خاطر خرید ارز وینک می تواند یک گزینه ایده آل برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

همان طور که اشاره شد رمزارز وینک دارای دو توکن مبتنی بر بلاک چین های بایننس و ترون است و ساختاری غیرمتمرکز دارد. به همین خاطر سازندگان این ارز دیجیتال نیز غیرمتمرکز بوده و در سراسر بلاک چین پراکنده هستند.

امنیت رمزارز وینک بسیار بالا است و افراد می توانند با خرید رمزارز وینک، یک سرمایه گذاری مطمئن را تجربه کنند.

چرا خرید ارز دیجیتال وینک گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری است ؟

عموما رمزارزهای بازی های بلاک چین افت و خیز بسیار زیادی دارند. به همین خاطر بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال به دنبال خرید این رمزارزها نیستند.

با این حال، خرید ارز دیجیتال وینک می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای سرمایه گذاری باشد. این امر دلایل بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن ها، تمرکز وینک روی بازی های بلاک چینی است.

طی دو الی سه سال اخیر، این بازی ها محبوبیت بسیاری زیادی پیدا کرده اند و به همین خاطر سرمایه گذاری روی ارز دیجیتالی که به صورت حرفه ای روی این بازی ها تمرکز دارد می تواند گزینه ای مناسب باشد.

همچنین باید اشاره داشت که برخلاف بسیاری از رمزارزهای بازی های بلاک چینی، ارز دیجیتال وینک بنیاد خوب، تیم توسعه دهنده قدرتمند و فناوری پیچیده ای دارد. از مهم ترین دلایل خرید ارز دیجیتال وینک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وینک مبتنی بر قراردادهای هوشمند است
  • گیمرها با انجام بازی های بلاک چینی می توانند وینک به دست آورند که باعث افزایش تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال می شود
  • می توان از دیگر ارزهای دیجیتال در این پلتفرم استفاده کرد
قیمت ارز دیجیتال wink
تاریخچه قیمت ارز دیجیتال wink

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال wink

قیمت ارز وینک در طول حضور آن در بازار ارزهای دیجیتال دچار افت و خیزهای فراوانی شده است اما باوجود عرضه تعداد زیادی از این رمزارز به بازار، وینک همواره توانسته در یک بازه مشخص نوسان داشته باشد.

به طور کلی قرار است تا 999 میلیارد توکن وینک به بازار عرضه شود که تا به امروز و در زمان نگارش این مطلب بیش از 961 میلیارد از توکن های آن به بازار عرضه شده است.

“قیمت ارز دیجیتال وینک” در ابتدا 0.000399 دلار به بازار عرضه شد و توانست رشد نسبتا خوبی را تجربه کند. یکی از عجیب ترین تغییرات قیمتی این رمزارز در تاریخ 24 آذر 1400 بود که توانست یکباره به قیمت 8121 دلار برسد.

بعدازاین رشد ناگهانی قیمت وینک دوباره به قیمت اصلی خود بازگشت و همواره در یک بازه مشخص نوسان داشته است. این سهم طی دو سال اخیر توانسته 170 درصد رشد قیمتی داشته باشد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال وینک

پیش بینی قیمت ارز وینک در آینده به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها شرایط بازار ارزهای دیجیتال است. طی شش ماه اخیر و در زمان نگارش این مطلب، بازار ارزهای دیجیتال دچار یک روند اصلاحی شده است.

بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که طی 12 الی 18 ماه آینده این روند اصلاحی تمام می شود و بسیاری از رمزارزها از جمله وینک می توانند رشد خوبی را تجربه کنند.

در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، قیمت وینک در محدوده 0.000150 دلار قرار دارد و در این محدوده معامله می شود.

بهترین روش های خرید و فروش ارز وینک
بهترین روش های خرید و فروش ارز وینک

بهترین روش های خرید و فروش ارز وینک

با مزایا و شرایط قیمت رمزارز وینک آشنا شدیم. با توجه به قابلیت ها و امکانات بی شمار این رمزارز، بسیاری از افراد به دنبال خرید ارز wink هستند. به همین خاطر آن ها به آموزش خرید ارز وینک نیاز دارند تا بتوانند این ارز دیجیتال آینده دار را خریداری کنند.

روش های زیادی برای خرید این رمزارز وجود دارد که هر یک از آن ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند.

از جمله این روش ها می توان به خرید ارز دیجیتال وینک از صرافی های داخلی، خارجی و خرید آن در تراست ولت اشاره کرد. شما بسته به شرایط خود می توانید هر یک از این روش ها را برای خرید ارز دیجیتال وینک انتخاب کنید.

در ادامه با “بهترین روش های خرید و فروش ارز دیجیتال وینک” آشنا می شویم.

خرید ارز وینک در تراست ولت

تراست ولت یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین کیف پول های دیجیتال برای نگهداری رمزارزها است. به همین خاطر بسیاری از فعالان بازار رمزارزها از این کیف پول استفاده می کنند و روش کار با آن را بلد هستند.

همان طور که می دانید افراد می توانند رمزارزهایی که در برخی شبکه های بلاک چین قرار دارند را از طریق این کیف پول دیجیتال خریداری کنند.

خرید وینک در تراست ولت بسیار ساده است و شما با در اختیار داشتن تتر یا برخی رمزارزهای دیگر می توانید از طریق این نرم افزار، ارز دیجیتال وینک را خریداری کنید.

باید اشاره داشت که این روش دو عیب بسیار بزرگ دارد. اصلی ترین و مهم ترین عیب این روش آن است که افراد برای خرید و فروش ارز وینک در تراست ولت باید کارمزد زیادی پرداخت کنند.

همچنین این روش برای بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران تازه کار بازار ارزهای دیجیتال دشوار است. به همین خاطر این روش را تنها به معامله گران حرفه ای و باسابقه بازار پیشنهاد می کنیم.

خرید ارز دیجیتال وینک از صرافی خارجی
خرید ارز دیجیتال وینک از صرافی خارجی

خرید ارز دیجیتال وینک از صرافی خارجی

تقریبا تمام فعالان خارجی بازار ارزهای دیجیتال، رمزارزهای خود را از طریق صرافی های خارجی خریداری می کنند. این صرافی ها امکانات بسیاری زیادی دارند و به راحتی می توان از آن ها انواع ارزهای دیجیتال از جمله وینک را خریداری کرد.

از جمله این صرافی ها نیز می توان به صرافی بایننس اشاره کرد. باید توجه داشت که خرید ارز دیجیتال وینک یا دیگر رمزارزها از این صرافی ها، گزینه ای مناسب برای معامله گران ایرانی به شمار نمی آید.

چرا که صرافی های خارجی محدودیت های بسیاری زیادی برای معامله گران ایرانی در نظر گرفته اند و در بسیاری از موارد حاسب کاربران ایرانی را مسدود کرده و دارایی های آن ها را بلوکه می کنند.

به همین هرگونه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در این صرافی ها را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

خرید ارز wink از صرافی ایرانی

همانند صرافی های خارجی، صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس نیز درگاهی برای خرید انواع رمزارزها از جمله ارز دیجیتال وینک هستند. این صرافی ها امکانات بسیار زیادی دارند و رابط کاربری آن ها با زبان فارسی و بسیار ساده است.

از طرف دیگر پشتیبانی صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس بسیار مناسب می باشد و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانی این صرافی ها در تماس باشید.

همچنین باید اشاره داشت که امکان مسدود شدن حساب کاربری ایرانیان در این صرافی ها وجود ندارد و آن ها می توانند با خیالی راحت معاملات خود را از طریق صرافی های داخلی انجام دهند.

باید توجه داشت که افراد باید تنها به صرافی های معتبر ایرانی برای انجام معاملات اعتماد کنند تا خطری دارایی های آن ها را تهدید نکند.

مزایای خرید ارز وینک از صرافی ایرانی
مزایای خرید ارز وینک از صرافی ایرانی

مزایای خرید ارز وینک از صرافی ایرانی

همان طور که اشاره شد، صرافی های ایرانی بهترین گزینه برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال از جمله رمزارز وینک هستند.

شما می توانید با خیال راحت خرید و فروش ارز وینک را در این صرافی ها انجام دهید و مبلغ موجود در حساب کاربری خود را به صورت ریالی و در سریع ترین زمان ممکن برداشت کنید.

خرید ارز دیجیتال وینک از این صرافی ها مزایای بسیاری مانند عدم نیاز به احراز هویت، امکان واریز و برداشت ریالی و عدم نیاز به پاسپورت یا اقامت کشورهای خارجی را دارد. با این مزایا به طور کامل آشنا می شویم.

عدم نیاز به احراز هویت در برخی صرافی های ایرانی

یکی از بزرگ ترین مشکلات کاربران ایرانی برای خرید وینک از صرافی های خارجی، احراز هویت است. صرافی های خارجی به علت تحریم ها، خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی دهند و به محض اطلاع از هویت ایرانی کاربران، حساب آن ها را مسدود می کنند.

در صورتی که شما با استفاده از برخی صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس به احراز هویت با کارت ملی یا پاسپورت نیازی ندارید و تنها با یک شماره تلفن می توانید احراز هویت خود را انجام دهید.

قیمت خرید ارز وینک
امکان واریز و برداشت ریالی در صرافی های ایرانی

امکان واریز و برداشت ریالی در صرافی های ایرانی

یکی دیگر از مشکلات بزرگ صرافی های خارجی، عدم امکان واریز و برداشت مستقیم به حساب های ریالی است.

به همین خاطر کاربران ایرانی این صرافی های باید دارایی های خود را به کیف پول خود انتقال دهند و با تبدیل آن ها به ارزهای دیگر و پرداخت مقدار زیادی کارمزد، رمزارزهای خود را نقد کنند.

در صورتی که معامله گران در صرافی های ایرانی می توانند به صورت مستقیم و ریالی، برداشت ها و واریزهای خود را انجام دهند. این امر برای فعالان تازه کار بازار ارزهای دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارد.

عدم نیاز به پاسپورت یا اقامت کشورهای خارجی برای خرید ارز دیجیتال وینک

برای احراز هویت در صرافی های خارجی افراد به پاسپورت یا کارت اقامت کشورهای دیگر نیاز دارند.

در صورتی که برای احراز هویت در صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس، شما تنها به یک شماره تلفن نیاز دارید و با استفاده از آن می توانید مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنید.

خرید ارز دیجیتال وینک از صرافی اکس اوینکس
ارز دیجیتال وینک را از صرافی اکس اونیکس بخرید

ارز دیجیتال وینک را از صرافی اکس اونیکس بخرید

در بسیاری از موارد، رمزارزهای کوچک هستند که افراد با سرمایه گذاری روی آن ها می توانند به سود بسیار مناسبی دست پیدا کنند. در حال حاضر ارز دیجیتال وینک در رتبه 150 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد.

باتوجه به قابلیت های شبکه آن در تولید اپلیکیشن های غیرمتمرکز و بازی ها، می توان به آینده آن بسیار امیدوار بود. به همین خاطر شما می توانید با خرید ارز دیجیتال وینک، یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور را در بلندمدت تجربه کنید.

صرافی اکس اونیکس یکی از معتبرترین صرافی های داخلی است که شما می توانید تنها با یک شماره تلفن در آن احراز هویت کنید و با استفاده از رابط کاربری فارسی و ساده آن معاملات خود را آغاز نمایید.

ارز دیجیتال وینک به همراه هزاران ارز دیجیتال دیگر در اکس اونیکس لیست شده است. شما می توانید با کم ترین کارمزد آن را از طریق اکس اونیکس خریداری کنید.

سوالات متداول برای خرید از اکس اونیکس