خرید

chainlink
قیمت به دلار
15.0000
قیمت به تومان
902,124
بیشترین قیمت 24 ساعته
16 USD
کمترین قیمت 24 ساعته
15 USD

خرید با کمترین کارمزد

LINK
IRT

فروش و تبدیل به ریال

LINK
IRT
درصد تغییر قیمت روزانه
-5.460 %
رتبه در مارکت
16
حجم معاملات 24 ساعته
203,911,215 USD
تعداد سکه کل
1,000,000,000
تعداد سکه در گردش
587,099,971

خرید ارز دیجیتال چین لینک، سرمایه گذاری در یک رمزارز مدرن: یکی از رمزارزهای محبوب بازار کریپتوکارنسی که توانسته رشد بسیار خوبی را در دو الی سه سال اخیر تجربه کند، ارز دیجیتال چین لینک است.

سرمایه گذاران و معامله گران زیادی به خرید چین لینک علاقه دارند و می خواهند روی آن سرمایه گذاری کنند. به همین خاطر این افراد باید با نحوه عملکرد، تاریخچه قیمت و دلایل خرید چین لینک آشنایی داشته باشند.

این ارز دیجیتال یکی از محبوب ترین رمزارزهای بازار است و به همین خاطر توانسته تقاضای خوبی در بازار کریپتوکارنسی داشته باشد.

در این مطلب شرایط خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک را بررسی و بهترین صرافی داخلی برای خرید این رمزارز را به شما معرفی می کنیم.

رمزارز چین لینک چیست ؟

بسیاری از کارشناسان فناوری، شبکه های بلاک چین را آینده کسب و کارها می دانند و معتقد هستند که تمامی تراکنش ها در آینده ای نزدیک بر بستر این شبکه ها انجام می شوند.

از طرف دیگر بسیاری از پلتفرم ها بر بستر شبکه بلاک چین طراحی نشده اند و به همین خاطر ارتباط میان شبکه های بلاک چین و غیر بلاک چین بسیار دشوار است.

رمزارز چین لینک چیست
رمزارز چین لینک چیست

تا قبل از معرفی چین لینک، این شبکه ها نمی توانستند با یکدیگر ارتباط مناسبی داشته باشند اما در سال 2017 با آغاز پروژه چین لینک این مشکل تا حد زیادی رفع شد.

به طورکلی چین لینک یک پل ارتباطی میان داده های دنیای واقعی با دنیای شبکه های بلاک چین است. افراد می توانند با استفاده از چین لینک انواع داده های دنیای واقعی را وارد شبکه بلاک چین کنند و از آن ها برای عقد قراردادهای هوشمند استفاده کنند.

باید اشاره داشت که تا قبل از چین لینک راهی برای عقد قراردادهای هوشمند مبتنی بر داده های دنیای واقعی وجود نداشت.

به عبارت دیگر شما با استفاده از چین لینک می توانید قرارداد خرید خانه خود را به یک قرارداد هوشمند مبتنی بر شبکه بلاک چین تبدیل کنید.

چین لینک چگونه کار می کند ؟

افراد با خرید چین لینک می توانند میان داده های دنیای واقعی و دنیای شبکه های بلاک چین تعامل ایجاد کنند. در تعریفی دیگر، چین لینک یک واسطه برای تعریف داده های دنیای واقعی به برنامه های شبکه بلاک چین است.

هدف شبکه بلاک چین غیرمتمرکز کردن و ازبین بردن واسطه ها بود. به همین خاطر بهترین و منطقی ترین راه برای ارتباط میان داده های دنیای واقعی و شبکه های بلاک چین، استفاده از یک واسطه مبتنی بر بلاک چین است تا امنیت داده ها به‌خوبی تضمین شود.

چین لینک در واقع یک شبکه اوراکل (Oracle) است که به‌عنوان یک لایه انتزاعی بلاک چین فعالیت می کند.

مزایای خرید ارز چین لینک را بشناسید
مزایای خرید ارز چین لینک را بشناسید

مزایای خرید ارز چین لینک را بشناسید

برای سرمایه گذاران و معامله گران فقط کاربردهای یک رمزارز دلیلی محکم برای خرید آن به‌شمار نمی آید. بلکه بسیاری از این افراد به دنبال بررسی مولفه هایی مانند حجم بازار و ارزش واقعی این رمزارزها هستند تا روی آن ها سرمایه گذاری کنند.

به همین خاطر باید با مزایای خرید ارز دیجیتال چین لینک آشنا شد. خرید چین لینک مانند خرید بسیاری از ارزهای دیجیتال مزایایی دارد که آن را به یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

از جمله این مزایا می توان به سهم بزرگ چین لینک از بازار،‌ معامله چین لینک زیر قیمت واقعی و آینده بسیار مناسب این ارز دیجیتال اشاره کرد. در ادامه به مهم ترین مزایای “خرید رمزارز چین لینک” آشنا می شویم.

چین لینک سهم بزرگی از بازار را در اختیار دارد

یکی از دلایلی که خرید چین لینک برای افراد یک گزینه سرمایه گذاری خوب است، سهم بزرگ این رمزارز از شبکه اوراکل می باشد. در میان تمام رمزارزهای شبکه اوراکل، چین لینک محبوب ترین رمزارز است و به همین خاطر ارزشی بیش از 53 میلیارد دلار دارد.

بسیاری از بازیگران بزرگ شبکه دیفای (DeFi) این رمزارز را تایید کرده اند. به همین خاطر خرید چین لینک می تواند یک گزینه سرمایه گذاری ایده‌آل برای فعالان بازار ارزهای دیجیتال باشد.

چین لینک زیر قیمت واقعی خود معامله می شود

هر ارز دیجیتال دارای یک قیمت واقعی است که بر اساس مولفه های مختلفی محاسبه می شود. بسیاری از ارزهای دیجیتال عموما با قیمت واقعی خود معامله نمی شوند.

برخی از آن ها بالاتر از قیمت واقعی و برخی دیگر زیر قیمت واقعی خود خرید و فروش می شوند. چین لینک یکی از ارزهای دیجیتالی است که زیر قیمت واقعی خود قرار دارد.

رمزارزهایی که زیر قیمت واقعی خود معامله می شوند گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری هستند. چرا که ریسک سرمایه گذاری در این رمزارزها بسیار پایین است و شما با خرید آن‌ ها، دارایی خود را به یک رمزارز امن و با ریسک پایین منتقل می کنید.

باید اشاره داشت که معامله چین لینک زیر قیمت واقعی دلایل زیادی دارد که یکی از آن ها عدم آشنایی معامله گران با ارزش ذاتی و قابلیت های این رمزارز است.

آینده در اختیار رمزارزهایی مانند چین لینک است
آینده در اختیار رمزارزهایی مانند چین لینک است

آینده در اختیار رمزارزهایی مانند چین لینک است

همان‌طور که اشاره شد، چین لینک یک واسطه میان داده های دنیای واقعی و شبکه های بلاک چین است و این رمزارز در آینده نقشی مهم در تهیه قراردادهای هوشمند خواهد داشت.

به علت نقش پررنگ چین لینک در آینده کسب و کارها و قراردادهای هوشمند، شما با سرمایه گذاری روی این رمزارز، روی یک اسب برنده سرمایه گذاری خواهید کرد.

رمزارزی که می تواند نحوه انجام تراکنش ها را در آینده دگرگون کند و افراد با استفاده از آن بتوانند انواع قراردادهای دنیای واقعی را به شبکه بلاک چین منتقل کنند.

چین لینک با بسیاری از دارایی های دیگر همبستگی دارد

یکی از مهم ترین مولفه های تاثیرگذار در خرید یک رمزارز یا حتی سهام، همبستگی این دارایی با دارایی های دیگر است. این امر از آن‌جهت اهمیت دارد که قیمت رمزارز شما با ارزش دارایی های دیگر بالا و پایین می شوند و در صورت رشد آن ها، رشد خواهد کرد.

برای مثال پس از پایان روند منفی این روزهای بازار ارزهای دیجیتال، چین لینک می تواند رشد بسیار خوبی را در کنار رمزارزهای دیگر از جمله بیت کوین تجربه کند.

چرا که این ارز دیجیتال همبستگی زیادی با دیگر دارایی ها از جمله بیت کوین و سهام دارد و شما می توانید با خیالی راحت چین لینک را خریده و روی آن سرمایه گذاری کنید.

تاریخچه قیمت چین لینک؛ افت و خیزهای فراوان

سرمایه گذاران و معامله گران بازار ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی به تاریخچه قیمتی رمزارزها می دهند. چرا که این تاریخچه نشان دهنده رفتار سهم در آینده و ارزش آن‌ خواهد بود.

همچنین از تاریخچه یک رمزارز می توان به نکات بسیار زیادی مانند ارزش ذاتی و حجم معاملات آن پی برد. قیمت چین لینک طی سال های اخیر دچار افت و خیزهای فراوانی شده است که یکی از اصلی ترین دلایل آن، تغییر روند بازار ارزهای دیجیتال است.

تاریخچه قیمت چین لینک؛ افت و خیزهای فراوان
تاریخچه قیمت چین لینک؛ افت و خیزهای فراوان

برای مثال قیمت چین لینک در 10 می 2021 توانست به نقطه اوج خود یعنی 52.40 دلار برسد. درصورتی‌که تا کمتر از یک سال قبل، قیمت چین لینک در بازه 10 الی 15 دلار قرار داشت.

بعد از این رشد شدید، قیمت چین لینک به کانال 20 دلار سقوط کرد و دیگر نتوانست قیمت اوج خود را تکرار کند.

قیمت ارز دیجیتال چین لینک در آینده

در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، قیمت لحظه ای چین لینک در کانال هفت دلار قرار دارد و روند نوسانی شدیدی دارد. با این حال آینده قیمت چین لینک به عوامل زیادی مانند تیم توسعه دهنده، توسعه شبکه چین لینک و شرایط بازار کریپتوکارنسی بستگی دارد.

باتوجه به همبستگی بالای چین لینک با دیگر دارایی ها، در صورت رشد بازارهای مالی از جمله بازار ارزهای دیجیتال، قیمت چین لینک نیز می تواند رشد بسیار خوبی را تجربه کند.

اگر یک تریدر حرفه ای هستید، می توانید از نوسان های چین لینک تا موج صعودی بعدی آن سود بسیار مناسبی به دست آورید.

بهترین روش های خرید و فروش چین لینک را بشناسید

“نحوه خرید ارز دیجیتال چین لینک” به شرایط شما بستگی دارد. به طورکلی دو روش اصلی برای خرید رمزارز چین لینک وجود دارد. شما می توانید این ارز دیجیتال را از صرافی های داخلی و خارجی خریداری کنید.

باید اشاره داشت که باتوجه به مدرن بودن شبکه چین لینک، این رمزارز را می توان از طریق کیف پول ها و صرافی های غیرمتمرکز نیز خریداری کرد اما آسان ترین روش خرید این ارز دیجیتال، خرید آن از صرافی های داخلی یا خارجی است.

با “بهترین روش های خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک” آشنا می شویم.

خرید چین لینک از صرافی های خارجی

از آن‌جایی که چین لینک یکی از رمزارزهای معتبر و مشهور بازار کریپتوکارنسی است، بسیاری از صرافی های مطرح خارجی مانند بایننس، چین لینک را لیست کرده اند و کاربران این صرافی ها می توانند این ارز دیجیتال را از این پلتفرم ها خریداری کنند.

صرافی های خارجی گزینه ای بسیار مناسب برای کاربران خارج از ایران  برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند. درصورتی که ریسک انجام معاملات و خرید چین لینک از این صرافی ها برای کاربران ایرانی بسیار بالا است.

خرید چین لینک از صرافی های خارجی
خرید چین لینک از صرافی های خارجی

چرا که این صرافی ها کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و در صورت آگاهی از هویت ایرانی کاربران، حساب کاربری آن ها را مسدود خواهند کرد. همچنین برای احراز هویت در این صرافی ها شما به پاسپورت یا کارت اقامت دیگر کشورها نیاز دارید.

به همین خاطر خرید و فروش چین لینک در این صرافی ها به کاربران ایرانی توصیه نمی شود.

خرید و فروش رمزارز چین لینک در صرافی های داخلی

می توان گفت که بهترین گزینه برای خرید چین لینک و دیگر ارزهای دیجیتال، خرید آن ها از صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس است.

این صرافی ها برای کاربران ایرانی طراحی شده اند و شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه در آن ها معاملات خود را انجام دهید.

در این صرافی ها حساب کاربری شما به علت تحریم ها مسدود نمی شود و شما می توانید تنها با یک شماره تلفن یا شماره ملی هویت خود را احراز کنید.

مزایای خرید ارز دیجیتال چین لینک از صرافی های معتبر داخلی

همان‌طور که اشاره شد، خرید انواع ارزهای دیجیتال از جمله چین لینک از صرافی های داخلی معتبر مانند اکس اونیکس، بهترین گزینه برای کاربران ایرانی است.

استفاده از خدمات این صرافی ها مزایای زیادی مانند کاربری آسان، پشتیبانی مناسب و عدم نیاز به کردیت کارت دارد. به همین خاطر بسیاری از فعالان ایرانی بازار کریپتوکارنسی در این صرافی ها معاملات خود را انجام می دهند.

با مزایای خرید چین لینک و دیگر رمزارزها از صرافی های معتبر داخلی آشنا می شویم.

عدم نیاز به احراز هویت با پاسپورت

یکی از مهم ترین مزایای خرید ارز دیجیتال چین لینک از صرافی های ایرانی، عدم نیاز به پاسپورت برای احراز هویت است. بسیاری از فعالان ایرانی بازار کریپتوکارنسی پاسپورت ندارند و به همین خاطر نمی توانند در صرافی های خارجی هویت خود را احراز کنند.

از طرف دیگر بسیاری از این صرافی ها پاسپورت ایران را برای احراز هویت به رسمیت نمی شناسند. درصورتی که شما برای احراز هویت در صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس تنها به یک شماره‌تلفن نیاز دارید تا با استفاده از آن هویت خود را احراز کنید.

عدم نیاز به کردیت کارت برای برداشت یا واریز وجه

افراد برای شارژ کیف پول دیجیتال صرافی خود نیاز به واریز وجه دارند. این امر در صرافی های خارجی تنها با استفاده از کردیت کارت ها مانند ویزا کارت یا مستر کارت ممکن است.

درصورتی‌که بسیاری از فعالان ایرانی بازار ارزهای دیجیتال به کردیت کارت دسترسی ندارند. از طرف دیگر شما با استفاده از کارت بانکی خود می توانید حساب صرافی داخلی خود را به‌صورت ریالی شارژ کنید تا با استفاده از آن انواع رمزارزها از جمله چین لینک را بخرید.

به همین خاطر دیگر شما به کردیت کارت یا خرید تتر نیازی نخواهید داشت و کارمزد معاملات شما به‌شدت کاهش پیدا می کند.

کاربری آسان صرافی های داخلی

صرافی های داخلی مشهور و معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس برای کاربران ایرانی طراحی شده اند و دارای رابط کاربری با زبان فارسی هستند.

به همین خاطر استفاده از این صرافی ها برای خرید چین لینک یا رمزارزهای دیگر بسیار آسان است و معامله گران آماتور نیز می توانند به راحتی با استفاده از این صرافی ها معاملات خود را انجام دهند.

پشتیبانی سریع و مناسب صرافی های داخلی

یکی از مهم ترین مزایای انجام معامله در صرافی های داخلی، پشتیبانی سریع و مناسب این صرافی ها است.

کارشناسان پشتیبانی این صرافی ها با زبان فارسی خدمات پشتیبانی خود را ارائه می دهند و معامله گران ارزهای دیجیتال می توانند در صورت بروز مشکل در روند معاملات خود، به‌سرعت از پشتیبانی این صرافی ها کمک بگیرند و مشکل خود را رفع کنند.

باید اشاره داشت که صرافی های خارجی نیز پشتیبانی خوبی دارند اما افراد باید با زبان انگلیسی با آن ها ارتباط برقرار کنند و این امر برای بسیاری از فعالان ایرانی بازار ارزهای دیجیتال دشوار است.

اکس اونیکس؛ بهترین صرافی داخلی برای خرید Chainlink
اکس اونیکس؛ بهترین صرافی داخلی برای خرید Chainlink

اکس اونیکس؛ بهترین صرافی داخلی برای خرید Chainlink

سرمایه گذاری روی یکی از بهترین و آینده دارترین ارزهای دیجیتال یعنی چین لینک، گزینه بسیار مناسبی برای فعالان بازار کریپتوکارنسی است.

اکس اونیکس به‌عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی امکان خرید و فروش این رمزارز را برای کاربران خود فراهم آورده است.

معامله گران و سرمایه گذاران ایرانی بازار ارزهای دیجیتال می توانند از طریق صرافی اکس اونیکس معاملات خود را انجام دهند. رابط کاربری صرافی اکس اونیکس بسیار ساده است و شما برای احراز هویت تنها به یک شماره تلفن نیاز دارید.

سوالات متداول برای خرید از اکس اونیکس