گالا

خرید گالا

gala
قیمت به دلار
0.00
قیمت به تومان
2,023

خرید گالا با کمترین کارمزد

gala
IRT

فروش گالا و تبدیل گالا به ریال

gala
IRT
درصد تغییر قیمت روزانه
-7.010 %

خرید ارز دیجیتال گالا؛ دریچه‌ای نو رو به دنیای گیمینگ: در دنیای گیمینگ، یکی از دغدغه ها و امیدهای گیمرها پیدا کردن راهی برای کسب درآمد از بازی بوده است.

در چند سال گذشته پروژه‌ ای به نام گالا (Gala) شکل گرفت تا به این موضوع بپردازد تا راهی را برای کسب درآمد از بازی برای گیمرها ایجاد کند.

در این پروژه بازی‌ هایی در پلتفرم گالا طراحی شد که در آن گیمرها می ‌توانند توکن ‌های مختلفی به ‌دست بیاورند.

با خرید و فروش این توکن ‌ها نیز می ‌توان درآمد خوبی کسب کرد. پلتفرم و ارز دیجیتال گالا به ‌دلیل جامعه بزرگ کاربران و عوامل دیگر محبوبیت زیادی کسب کرده است.

در این مطلب به هر چه که باید درباره “خرید ارز دیجیتال گالا” بدانید، می ‌پردازیم.

خرید ارز دیجیتال گالا
تاریخچه ارز دیجیتال گالا

تاریخچه ارز دیجیتال گالا

دنیای بلاک چین راه های کسب درآمد زیادی را به وجود آورده است. از جمله این راه ها می توان به گیمفای اشاره کرد. گیمفای پلتفرم ترکیبی صنعت بازی و بلاکچین است که اریک شیرمیر (Eric Schiermeyer) سازنده بازی محبوب زینگا (Zynga) آن را در جولای سال ۲۰۱۹ بنیان‌گذاری کرد.

در واقع گیمرها در این پلتفرم با انجام بازی و در صورت برنده شدن به جای امتیاز، ارز دیجیتال دریافت می کنند. پروژه گالا یکی از بزرگترین و محبوب ترین پروژه های گیمفای به شمار می آید که توانسته نیازهای مخاطبان خود را به خوبی بر آورده کند.

گالا گیمز یک پلتفرم شامل چند بازی است که مخاطبان زیادی را توانسته جذب کند. در این پلتفرم پنج بازی وجود دارد که برای شروع این بازی ها شما باید توکن NFT داشته باشید.

معمولا خود بازی ها توکن مورد نیاز را رایگان به شما خواهد داد. با استفاده از این توکن ها می توانید این باز ها را انجام دهید و به جای امتیاز ارز دیجیتال گالا دریافت کنید.

همچنین می توانید توکن را در صرافی ها بفروشید. البته حالت های دیگه ای هم وجود دارد به این صورت که بعضی افراد توکن های NFT دیگری را مستقیم به دست آورند و در فروشگاه های درون برنامه ای باز ها بفروشند. این افراد می توانند با فروش توکن ها، ارز دیجتال گالا را دریافت کنند.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال گالا
نحوه عملکرد ارز دیجیتال گالا

نحوه عملکرد ارز دیجیتال گالا

پلتفرم گالا گیمز از نظر عملکردی شباهت بسیار زیادی به پلتفرم استیم (Steam) دارد که البته استیم شامل تعداد بازی های بیشتر و متنوع تری می شود. تفاوتی که این دو پلتفرم دارد این است که بازی های پلتفرم گالا گیمز کاملا رایگان هستند.

همچنین می توان به همه بازی های این پلتفرم به وسیله برنامه غیر متمرکز Dapp روی بلاکچین دسترسی داشت. در حال حاضر روی پلتفرم گالا گیمز پنج بازی وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت . این بازی ها عبارتند از:

  • تاون استار (Town Star): در حال حاضر نسخه بتای این بازی موجود است. در این بازی گیمرها باید با شهرک سازی وارد رقابت و کسب توکن های NFT بشوند. این بازی در سر تا سر جهان می توان انجام داد
  • میراندوس (Mirandus): در این بازی، گیمرها با مبارزه علیه هیولاها و ساختن زمین خود درآمد کسب می کنند
  • اسپاید تنک (Spider Tank): در این بازی، گیمرها با استفاده از تانک های عنکبوتی و سلاح های دیگر با یکدیگر برای کسب در آمد مبارزه می کنند
  • فورتفاید (Fortified): این بازی معمولا دو به دو انجام می شود و گیمرها می توانند با استفاده از تانک های مختلف و مجهز با دیگر تیم ها مبارزه کنند
  • ایکوز آف امپایر (Echoes of Empire): این بازی استراتژیک و علمی تخیلی بوده که در آن گیمرها باید منابعی که در دنیای بازی پخش شده با نبرد با یکدیگر به دست بیاورند

یکی دیگر از مزایا پلتفرم گالا گیمز وجود مارکت پلیس گالا است که مثل صرافی ها عمل می کندو در ان می توانید توکن های به دست آمده و جوایزی کسب شده در بازی را در این مارکت بفروشید و برای خرید ارز دیجیتال گالا، بت (BAT) و اتریوم و گالا اقدام کنید.

همچنین با فروش توکن یک بازی می توانید توکن یا کارکتر یک بازی دیگر را بخرید.

 خرید ارز گالا
چرا خرید ارز دیجیتال گالا گزینه ‌ای مناسب است

چرا خرید ارز دیجیتال گالا گزینه ‌ای مناسب است

پلتفرم گالا گیمز به دنبال تحول صنعت گیمینگ است. این پلتفرم با دادن کنترل کامل بازی به گیمرها این هدف را دنبال می‌کند.

همانطور که گفتیم در بازی های پلتفرم گالا خود گیمرها مالک اشیا و دارایی درون بازی هستند و با وجود فروشگاه های درون بازی، گالا گیمز می تواند صنعت گیمینگ را دگرگون کند.

صنعت گیمینگ در سال های گذشته از نظر گرافیکی و کیفیت پیشرفت چشمگیری داشته اند اما بای های کامپیوتری و کنسول های بازی یک مشکل بزرگ دارند.

در این بازی ها گیمر مالک دارایی های خود در داخل بازی نیست. به عنوان مثال بازی هایی مثل کال آف دیوتی که شما در آن با دارایی که در بازی دارید، می توانید اسلحه بگیرید و آن را تقویت کنید.

اما نهایتا چیزی نصیب شما نخواهد شد و مالک هیچ چیز نخواهید بود. اگر مالک آن بودید می توانستید با فروش آن کسب درآمد کنید.

گالا گیمز یکی از قوی ترین پلتفرم های ساخت بازی به شمار می رود که با استفاده از کمک فناروی بلاکچین به گیمر ها این امکان رابدهد که مالک دارایی های خود در داخل بازی باشند و بتوانند همه چیز را کنترل کنند.

حاز آنجایی که این پلتفرم روز به روز وسیع تر و قدرتمندتر می شود بنابراین ارز دیجیتال گالا می تواند یکی از آینده دار ترین و بهترین ارزهای متاورس باشد. بنابراین سرمایه گذاری روی گالا و خرید ارز آن می تواند گزینه ای ایده آل باشد.

قیمت ارز دیجیتال گالا
تاریخچه قیمت ارز دیجیتال گالا

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال گالا

زمانی که ارز دیجیتال Gala عرضه شد قیمت آن کمتر از ۰.۰۰۰۹ دلار بود و تا حدود دو ماه این قیمت ثابت باقی ماند. اما بعد از این دوره رشد قیمت ارز Gala شروع شد.

این رشد قیمت به جایی رسید که در آوریل سال ۲۰۲۱ ارز دیجیتال گالا به قیمت ۰.۰۲۲ دلار رسید. اما این ارز به مدت سه ماه روند نزولی داشت به گونه ای که در  ماه جولای ۲۰۲۱ قیمت این ارز چیزی در حدود ۰.۰۰۷ دلار رسید. ولی قیمت خرید ارز دیجیتال گالا دوباره وارد سیر صعودی شد.

ارز گالا همزمان با سیر صعودی در لیست صرافی های معروفی مثل بایننس قرار گرفت که با این اتفاق رشد قیمتی بالایی پیدا کرد. این ارز در نوامبر سال ۲۰۲۱ به قیمت بالاترین سطح خود یعنی ۰.۸۴ دلار رسید.

اما این ارز دیجیتال باز هم وارد سیر نزولی شد و و البته در این مسیر بالا و پایین هایی هم داشت. در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال Gala به ۰.۰۵۹ دلار رسیده است و باید دید که در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد.

ارز دیجیتال گالا در بازار ارزشی حدود ۴۱۱.۴۹ میلیون دلار داشته و در رتبه ۸۳ قرار دارد. سهم این ارز از کل بازار ۰.۰۳ درصد است. در حال حاضر هر واحد از گالا با احتساب نرخ تتر ۳۳۷۰۹ تومان (معادل ۱۹۸۸ تومان) با قیمت ۰.۰۵۸۹۷۶ معامله می شود.

مبادلات روزانه ارز گالا به ۲۳۲.۴۹ میلیون دلار می رسد. قیمت این ارز در یک روز گذشته ۱۴.۵۳ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر از تعداد کل ۳۵.۲۴ میلیون واحد ارز گالا ۶.۹۸ میلیارد واحد از این ارز در حال گردش است.

فعال ترین صرافی در خرید و فروش ارز گالا، صرافی بایننس (Binance) بوده که سهم ۴۳.۷۷ درصدی از حجم کل معاملات روزانه دارد.

پیش‌ بینی قیمت ارز دیجیتال گالا
پیش‌ بینی قیمت ارز دیجیتال گالا

پیش‌ بینی قیمت ارز دیجیتال گالا

ارز دیجیتال گالا در اوایل سال ۲۰۲۲ سیر صعودی به خود گرفت. البته به دلیل پایین آمدن حجم معاملات، قیمت ارز Gala سیر نزولی پیدا کرد. با ای حال پیش بینی های وضعیت این ارز در آینده امیدوار کننده است.

وب سایت Gov Capital آینده ارز دیجیتال گالا را روشن و امیدوار کننده می بیند. پیش بینی این وب سایت برای ارز دیجیتال گالا ۱.۱۲ دلار در یک سال آینده و ۹.۲۲ دلار در پنج سال آینده برای هر توکن عنوان شده است.

سایت Coin Quora هم دید مثبتی به ارز دیجیتال گالا دارد و به آن امیدوار است. پیش بینی این سایت این است که ارز گالا در طول یک سال آینده از قیمت ۱ دلار برای هر توکن عبور خواهد کرد.

همچنین این وب سایت اطمینان دارد که ارز گالا در درازمدت پتانسیل خوبی خواهد داشت. پیش بینی Coin Quora از قیمت ارز گالا این است که هر توکن در سال ۲۰۲۵ به ۱۰ دلار خواهد رسید.

گالا یک توکن ERC20 است که در سال ۲۰۱۹ به عنوان رمز ارز بومی پلتفرم گالا گیمز شناخته شد. گیمرها با انجام بازی های این پلتفرم می توانند توکن دریافت کنند و در خرید آپشن های داخل بازی از آن استفاده کنند.

اگر می خواهید وارد این پلتفرم شوید و بازی کنید، به این نکته توجه کنید که توکن را باید در کیف پول مناسب ذخیره کنید. برای این کار باید با کیف پول های مناسب گالا را بشناسید. در ادامه مطلب با این کیف پول ها آشنا می‌شویم.

کیف پول های مخصوص ارز دیجیتال گالا
کیف پول های مخصوص ارز دیجیتال گالا

کیف پول های مخصوص ارز دیجیتال گالا

در بسیاری از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری می توانید ارز گالا را ذخیره کنید. به این دلیل که ارز دیجیتال گالا روی بلاکچین اتریوم کار می کند و شما می توانید در دو بستر اتریوم و بایننس اسمارت چین آن را انتقال دهید.

بهترین کیف پول ها برای نگهداری ارز Gala به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

کیف پول سرد ارز گالا

کیف پول های سرد به والت های ارز دیجیتال که به صورت آفلاین کار می کنند، گفته می شود که به اینترنت نیازی ندارند. مزیتی که این کیف پول ها دارند این است که هکرها و بدافزار ها نمی توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

بنابراین برای کاربران محیطی امن برای دارایی آن ها به شمار می آیند. دو نوع کیف پول سرد سخت افزاری و کاغذی وجود دارد.

امن ترین نوع کیف پول برای نگهداری ارزهای دیجیتال، کیف پول سخت افزاری است. این کیف پول ها یک ابزار فیزیکی است که کلیدهای عمومی و خصوصی شما در آن ذخیره شده و هر زمان که نیاز داشتید و خواستید انتقال وجه انجام دهید، کیف پول به اینترنت وصل می شود.

کلید خصوصی را که خودتان به صورت مستقیم وارد دستگاه می کنید. به همین دلیل هکرها معمولا نمی توانند به کیف پول شما دسترسی پیدا کنند. از جمله کیف پول های سخت افزاری می توان به لجر (نانو ایکس و نانو اس) و ترزور اشاره کرد.

کیف پول های کاغذی نوع دوم کیف پول سرد است که ارزش کمتری دارد. در این مدل کیف پول کلید خصوصی و عمومی روی کاغذ نوشته و نگهداری می شود.

تنها راهی که می توان به این کیف پول دستسی داشت همان کاغذ است. برای انتقال وجه می توانید با وارد کردن کلیدها در یک نرم افزار یا کیف پول تحت وب یا اسکن کد QR چاپ شده، این کار را انجام دهید.

کیف پول گرم ارز گالا

رایج ترین و به صرفه ترین کیف پول، کیف پول های نرم افزاری هستند. این کیف پول ها را در سایت های  گوگل پلی استور و اپ استور می توانید دانلود کنید و روی گوشی موبایل خود داشته باشید.

یکی ازاین کیف پول ها، تراست والت نام دارد. کیف پول تراست والت در حال حاضر کیف پول رسمی بایننس به شمار می آید. یکی از ویژگی های تراست والت این است که غیر متمرکز بوده و روی کلید خصوصی کاربران کنترل ندارد.

این کیف پول مانند یک پل عمل کرده و دو بلاکچین منحصر به فرد را به وسیله نود ها (Nodes) یک دیگر وصل می کند. با کیف پول تراست والت می توانید ارز دیجیتال گالا را بخرید و نگهداری کنید.

خرید ارز دیجیتال گالا از صرافی اکس اونیکس
خرید ارز دیجیتال گالا از صرافی اکس اونیکس

خرید ارز دیجیتال گالا از صرافی اکس اونیکس

برای خرید ارز دیجیتال گالا می توانید به صرافی های خارجی مراجعه کنید اما چون دسترسی به صرافی های خارجی به دلیل تحریم ها نیاز به وی پی ان و اینترنت قوی دارد، خرید گالا دشوار خواهد بود.

اما در صرافی های داخلی می توانید این کار را بدون هیچ مانعی انجام دهید. صرافی اکس اونیکس یکی از فعال ترین و معتبرترین صرافی های حال حاضر بازار رمز ارز ایران است.

صرافی اکس اونیکس در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را با هدف ایجاد دسترسی ایمن برای مخاطبان به بازارهای جهانی فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه مرجعی تخصصی برای معاملات آنلاین و پرداخت های مجازی به شمار می آید. از جمله خدمات قابل ارائه این صرافی می توان به خرید و فروش بیت کوین، اتریوم، ریپل، ترون، دوج کوین، تتر، لایت کوین، پولکادات، بایننس کوین و معاملات این ارزها اشاره کرد.

در وب سایت اکس اونیکس می توانید با پرداخت های آنلاین را بدون مشکل انجام دهید و به‌طور رایگان مشاوره بگیرید.

سوالات متداول برای خرید از اکس اونیکس