انجین کوین

خرید انجین کوین

enjin-coin
قیمت به دلار
0.0000
قیمت به تومان
19,970

خرید انجین کوین با کمترین کارمزد

ENJ
IRT

فروش انجین کوین و تبدیل انجین کوین به ریال

ENJ
IRT
درصد تغییر قیمت روزانه
-0.970 %

انجین کوین توکن بومی شبکه انجین است که یک شرکت بازی سازی و توسعه راهکار های نرم افزاری مبتنی بر بلاک چین است. این شرکت در سال 2009 ایجاد شده و در سال 2017 امکان خرید ارز دیجیتال انجین کوین را در یک عرضه اولیه کوین به سرمایه گذاران داده است. شبکه انجین به توسعه دهندگان امکان استفاده از سیستم های غیر متمرکز به خصوص آیتم های داخل بازی را می دهد. یکی از پروژه های محبوب انجین پلاگین بازی ماینکرفت است که امکان درآمد در این بازی با خرید ارز دیجیتال انجین کوین را به کاربران و بازیکنان می دهد.

خرید انجین کوین
خرید و فروش ارز انجین کوین

اگر به دنبال خرید ارز انجین کوین یا بررسی این گزینه برای سرمایه گذاری و معامله هستید، با مرور این مطلب از اکس اونیکس سرنخ هایی به دست می آورید.

ارز دیجیتال انجین کوین چیست؟

خرید enjin coin با در نظر گرفتن ویژگی های متمایز این پروژه می تواند انتخابی سودآور برای معامله گران بازار ارزهای دیجیتال باشد. ارز دیجیتال انجین کوین یک توکن ERC-20 است که امکان نگهداری و دریافت و ارسال آن در انواع کیف پول هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کنند وجود دارد.

شبکه انجین یک پلتفرم اجتماعی بازی است که به کاربران امکان ساخت وبسایت و گروه های مرتبط با بازی و توسعه آن را می دهد. این شبکه به توسعه دهندگان امکان می دهد آیتم های داخل بازی ها را روی بلاکچین اتریوم توکنی یا پولی کنند. کاربرد اصلی خرید ارز دیجیتال انجین کوین پشتیبانی از آیتم های مجازی و دیجیتال داخل بازی ها است.

خرید ارز انجین کوین و ضرب NFT

ارز دیجیتال انجین کوین یک توکن ذخیره ارزش دارایی های روی بلاکچین است که با ضرب کردن NFT به ساده ترین شکل به کاربران خدمات می دهد. هر کدام از آیتم هایی که با استفاده از توکن انجین کوین در بازی ها ایجاد می شوند تبدیل به یک توکن غیرقابل تکثیر می شوند که در آن ارز دیجیتال انجین کوین قفل شده و از گردش خارج می شود.

ضرب کردن توکن های NFT در بازی ها مزایای گوناگونی برای توسعه دهندگان و کاربران بازی های آنلاین دارد که در ادامه بعضی از آنها را مشاهده می کنید:

  • تامین ارزش مالی به صورت درونی برای آنها با خرید ارز دیجیتال کوین و قفل شدن یا سوزاندن آن در NFT
  • اطمینان از کمیاب بودن و شفافیت عرضه و طراحی آیتم ها و دارایی های داخل بازی
  • تامین نقدینگی فوری برای طراحی، توسعه، خرید و فروش آیتم های بازی
  • ایجاد کاربرد های واقعی و ملموس برای آیتم های بازی
  • عملکرد ضد تورمی
  • قابلیت «ذوب کردن» ارز دیجیتال انجین کوین به کاربران و توسعه دهندگان امکان می دهد هر زمان که بخواهند یک NFT را حذف کرده و ارزش پولی یا ارز دیجیتال enjin coin را آزاد کنند.

مدیر فنی و هم بنیانگذار شبکه انجین طراح استاندارد ERC-1155 اتریوم است که یک توکن جدید اتریومی است که هم برای توکن های کاربردی ارز دیجیتال و هم توکن های NFT کارایی دارد.

خرید ارز انجین کوین و ضرب NFT
خرید ارز انجین کوین

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارز دیجیتال انجین کوین

ارز دیجیتال انجین کوین برای استفاده از خدمات پلتفرم و شبکه انجین کارایی دارد. این موضوع باعث می‌شود عواملی که منجر به افزایش کارایی این شبکه می‌ شوند روی قیمت انجین کوین تاثیر داشته باشند. در سال ‌های گذشته با مطرح شدن انجین کوین به واسطه ایجاد پروژه های جدید مثل پلاگین ماینکرافت قیمت خرید ارز دیجیتال انجین کوین با رشد همراه شده است.

به طور کلی دو عامل اصلی باعث افزایش قیمت ارز انجین کوین می شود:

  • افزایش کاربرد و استفاده
  • افزایش محبوبیت
  • کاهش هزینه و کارمزد

افزایش کاربرد و توسعه ارز دیجیتال انجین کوین

توکن های کاربردی این مزیت را دارند که تا زمانی که شبکه آنها کارایی داشته باشد و برای توسعه پروژه ها مورد استفاده قرار بگیرد، ارزش آنها با ثبات باقی می ماند. البته وقتی بازار کلی ارز های دیجیتال دستخوش تغییرات، به خصوص روند های صعودی و بازار گاوی می شود، قیمت ارز دیجیتال انجین کوین و توکن های کاربردی مشابه هم افزایش می یابد.

اما به واسطه کاربرد و استفاده پروژه انجین کوین در توسعه بازی ها و پلتفرم های مالی غیر متمرکز، قیمت آن هیچ وقت از یک سطح منطقی کمتر نمی شود. در مقابل، ارز های دیجیتالی که به جز تراکنش کاربردی ندارند ممکن است کاملا بدون استفاده شده و ارزش خود را به تمامی از دست بدهند. قیمت خرید ارز دیجیتال انجین کوین در حال حاضر به کمترین قیمت دو سال گذشته رسیده است. اما در همین لحظه با قیمت حدود 45/0 دلار هم به نسبت قیمت 08/0 دلار دو سال قبل عملکرد رضایت بخشی دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارز دیجیتال انجین کوین
قیمت ارز دیجیتال انجین کوین

افزایش محبوبیت

محبوبیت یکی از عوامل اصلی تاثیرگذار بر قیمت توکن های کاربردی است. انجین کوین یک شبکه توسعه امکانات بازی و نرم افزار های غیر متمرکز است که پتانسیل قابل توجهی برای رشد و افزایش محبوبیت دارد. برای مثال بعد از راه اندازی پلاگین ماینکرفت اهمیت و ارزش این شبکه برای بسیاری از بازیکنان این بازی بسیار محبوب افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

در آینده هم ایجاد پلاگین ها و به کار گیری انجین کوین در پروژه های محبوب دیگر می تواند مستقیما قیمت خرید ارز دیجیتال انجین کوین را تحت تاثیر قرار بدهد. ارز انجین کوین در حال حاضر با سرمایه بازار نزدیک به 400 میلیون دلار در رتبه 78 بازار ارز های دیجیتال قرار دارد و یکی از معدود توکن‌ های کاربردی است که بین 100 ارز دیجیتال عمده بازار جایگاهی پیدا کرده است.

کاهش هزینه و کارمزد

یکی از معایب اصلی شبکه انجین کوین که باعث دلسرد شدن توسعه دهندگان در استفاده از آن می شود هزینه نسبتا گران کارمزد گاز اتریوم است که برای دریافت خدمات این شبکه لازم است پرداخت بشود. همان طور که حتما در جریان هستید پروژه ارتقای اتریوم به نسخه اتریوم 2.0 در دست اجرا است و قرار است نهایتا در سال 2022 راه اندازی بشود. در این صورت کارمزد خدمات شبکه انجین کوین کاهش می یابد و استفاده از آن به عنوان یکی از بهترین پروتکل های توکنی ساختن آیتم های بازی افزایش می یابد.

با این حساب تعجبی ندارد که بعد از راه اندازی اتریوم 2.0 در سال جاری، خرید ارز دیجیتال انجین کوین تقاضای بسیار زیادی پیدا کند و قیمت آن به شکلی ملموس و چند برابری افزایش یابد. اما هنوز تاریخ دقیق افتتاح شبکه اتریوم 2 مشخص نشده و فقط همین قدر اطلاعات در دسترس است که در سال 2022 به مرحله اجرا و راه اندازی خواهد رسید.

کاهش هزینه و کارمزد
پیش بینی قیمت انجین کوین

میزان بازدهی خرید ارز دیجیتال انجین در سال‌ های گذشته

شبکه انجین کوین پیش از اینکه در زمینه بلاکچین فعالیت کند، به عنوان یک شبکه توسعه بازی و امکانات نرم افزاری بازی فعالیت داشته است. در سال 2017 این شرکت وارد دنیای ارز های دیجیتال شد و وایت پیپر ارز دیجیتال و اکوسیستم انجین کوین را منتشر کرد.

ارز انجین کوین در سال 2018 وارد شبکه اصلی اتریوم شد و در دسترس خریداران و سرمایه گذاران قرار گرفت. در سه سال اول فعالیت توکن کاربردی ارز دیجیتال قیمت آن همیشه کمتر از 5/0 دلار و گاهی کمتر از 1/0 دلار بود.

اما با شروع سال 2021 به واسطه افزایش کاربرد ها و رایج شدن این شبکه در پروژه های بازی و توسعه نرم افزارها قیمت ارز دیجیتال انجین کوین روند رشد را شروع کرد. با گذشت چهار ماه از شروع روند رشد، قیمت خرید ارز دیجیتال انجین کوین به نزدیک 5/3 دلار رسید که بالاترین رکورد قیمت آن محسوب می شد.

اما این روند صعودی در این نقطه قطع نشد و تا هفت ماه بعد یعنی 25 نوامبر 2021 ادامه یافت که در آن بالاترین قیمت ارز دیجیتال انجین کوین با رقم 85/4 دلار ثبت شد. با این حساب بازدهی سال گذشته قیمت ارز دیجیتال انجین کوین چیزی حدود 1800 درصد بوده که شگفت انگیز است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین

پایگاه ها و وبسایت های تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال نسبت به آینده ارز انجین کوین رویکرد مثبتی دارند. دلیل این موضوع قبل از هر چیز کارایی و ظرفیت بالای این پروژه در توسعه بیشتر بازار ارز های دیجیتال و ارائه کاربرد های ملموس برای آن است. در ادامه این مطلب از اکس اونیکس می‌توانید بعضی از پیش بینی های قیمت ارز دیجیتال انجین کوین را مرور کنید.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین
پیش بینی های قیمت ارز دیجیتال انجین کوین

پیش بینی قیمت ارز انجین کوین در ولت اینوستور

ولت اینوستور یکی از وبسایت های شناخته شده و معتبر تحلیل قیمت ارز دیجیتال است که بازدهی بلند مدت ارز دیجیتال انجین کوین را بسیار مثبت معرفی می کند. ولت اینوستور مدعی است با تحلیل قیمت و روند بازار ارزهای دیجیتال در سال های آینده، قیمت ارز دیجیتال انجین کوین در سال 2026 به 29/15 دلار می رسد. اگر این پیش بینی درست از کار در بیاید سرمایه گذارانی که حالا روی این پروژه سرمایه گذاری کنند در مدت کمتر از پنج سال به سودی بیشتر از 3000 درصد می رسند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین در پرایس پریدیکشن

وبسایت پرایس پریدیکشن یکی از پایگاه های تحلیل قیمت است که آینده ارز دیجیتال Enjin Coin را بسیار سودآور معرفی می کند. بر اساس پیش بینی قیمت پرایس پریدیکشن، ارز دیجیتال انجین کوین در یک بازه زمانی 5 ساله رکورد قیمت 31/19 دلار می شکند. این قیمت حداکثر قیمت انجین کوین در پایان سال 2027 در نظر گرفته می شود که با در نظر گرفتن قیمت فعلی، نزدیک به چهل برابر رشد خواهد داشت.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین در تریدینگ بیستز

تریدینگ بیستز یکی دیگر از وبسایت های پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال است که پیشنهاد خرید ارز دیجیتال انجین کوین به معامله گران را می دهد. بر اساس پیش بینی تریدینگ بیستز قیمت ارز انجین کوین در پایان سال جاری به حداکثر 06/3 دلار می رسد. قیمت میانگین انجین کوین طبق این پیش بینی 45/2 دلار و حداقل قیمت آن 08/2 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین در تریدینگ بیستز
پیشبینی قیمت ارز EnjinCoin در کریپتوپولیتن

پیش بینی قیمت ارز Enjin Coin در کریپتوپولیتن

یکی از وبسایت های تحلیل قیمت که باز هم در کوتاه مدت بازدهی خرید ارز انجین کوین را بسیار مثبت تلقی می کند،‌ کریپتوپولیتن است. بر اساس پیش بینی این پایگاه پیش بینی قیمت ارز های دیجیتال، قیمت enjin coin در پایان سال 2022 چیزی کمتر از 91/2 دلار نخواهد بود. با این حساب در مدت شش ماه بازدهی این توکن کاربردی تا 600 درصد سود نصیب سرمایه گذاران می کند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین در دیجیتال کوین پرایس

دیجیتال کوین پرایس یکی از وبسایت هایی است که پیش بینی امیدوار کننده ای درباره آینده کوتاه مدت قیمت ارز انجین کوین دارد. بر اساس این پیش بینی معامله گرانی که حالا روی خرید ارز دیجیتال انجین کوین سرمایه گذاری کنند در انتهای سال 2022 با حداکثر قیمت 82/3 دلار پاداشی چند برابری و رضایت بخش از این بازار دریافت می کنند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال انجین کوین در دیجیتال کوین پرایس
خرید ارز دیجیتال انجین کوین از صرافی اکس اونیکس

خرید ارز دیجیتال انجین کوین از صرافی اکس اونیکس

صرافی اکس اونیکس یک صرافی ارز دیجیتال داخلی است که به معامله گران ایرانی امکان معامله ساده و بدون دردسر ارز های دیجیتال کوچک و بزرگ، از جمله ارز دیجیتال انجین کوین را می دهد. خرید ارز انجین کوین از صرافی اکس اونیکس نیازی به احراز هویت ندارد و معامله گران می توانند برای خرید فوری ارز دیجیتال انجین کوین به این صرافی آنلاین مراجعه کنند.

صرافی ارز دیجیتال اکس اونیکس امکان خرید و فروش انواع ارز های دیجیتال بدون کارمزد را به معامله گران می دهد که باعث می شود انتخابی بسیار مقرون به صرفه باشد. تنها راه درآمد این صرافی ارز دیجیتال مانند بعضی از صرافی های بین المللی معتبر، سود از اسپرد یا اختلاف خرید و فروش انجین کوین است. این اختلاف قیمت بیشتر وقت ها بسیار محدود است و حاشیه سود صرافی به نفع معامله گران کاهش می یابد.

خرید ارز دیجیتال انجین کوین حالا که قیمت آن از هر زمان دیگری در دو سال گذشته ارزان تر شده می تواند گزینه ای بسیار سودآور برای سرمایه گذاران کوتاه مدت و بلند مدت باشد. اگر قصد دارید با خرید ارز Enjin Coin در مدت زمانی کوتاه به سودی قابل توجه برسید، ساده ترین راه انجام این کار را در صرافی ارزهای دیجیتال اکس اونیکس می توانید پیدا کنید.

ارز دیجیتال انجین کوین چیست؟

ارز دیجیتال انجین کوین یک توکن ERC-20 است که امکان نگهداری و دریافت و ارسال آن در انواع کیف پول هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کنند وجود دارد.

قیمت ارز دیجیتال انجین کوین قابل پیش بینی می باشد؟

پایگاه ها و وبسایت های تحلیل قیمت ارز های دیجیتال نسبت به آینده ارز انجین کوین رویکرد مثبتی دارند. دلیل این موضوع قبل از هر چیز کارایی و ظرفیت بالای این پروژه در توسعه بیشتر بازار ارز های دیجیتال و ارائه کاربرد های ملموس برای آن است. در همین مطلب از اکس اونیکس می‌توانید بعضی از پیش بینی های قیمت ارز دیجیتال انجین کوین را مرور کنید.

خرید ارز دیجیتال انجین کوین از کدام صرافی؟

صرافی اکس اونیکس یک صرافی ارز دیجیتال داخلی است که به معامله گران ایرانی امکان معامله ساده و بدون دردسر ارز های دیجیتال کوچک و بزرگ، از جمله ارز دیجیتال انجین کوین را می دهد.

سوالات متداول برای خرید از اکس اونیکس