خرید ارز مانا | یک توکن متاورسی سود آور با بازدهی چند برابری

خرید ارز مانا | یک توکن متاورسی سود آور با بازدهی چند برابری

mana

مبدل قیمت ارزهای دیجیتال

با استفاده از ماشین حساب مبدل قیمت ، هر ارزی رو میخوای نسبت به ارز دلخواهت بسنج

معادل 26,902.10 دلار
معادل 1,415,050,460 تومان

مانا توکن کاربردی متاورس دسنترالند است که با رشد بازار پروژه ‌های متاورسی و ان ‌اف ‌تی به یکی از ارزشمند ترین توکن ‌های اتریومی تبدیل شده است. در حال حاضر سرمایه بازار ارز مانا بیشتر از 5/1 میلیارد دلار است که آن را در جایگاه 33 ارز های دیجیتال قرار داده است. خرید ارز مانا با توجه به محبوبیت پروژه دسنترالند برای معامله گران و سرمایه گذاران جذابیت زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید ارز دیجیتال مانا و مناسب ترین روش های انجام این کار، این مطلب از اکس اونیکس را دنبال کنید.

خرید ارز مانا
خرید ارز مانا، توکن بومی پروژه دسنترالند

نکات مهم در خرید ارز دیجیتال مانا

ارز دیجیتال مانا یک توکن ERC-20 است که برای استفاده در پروژه دسنترالند در شبکه بلاکچین اتریوم توسعه یافته است. دسنترالند یک متاورس بلاک چین است که با دو توکن اصلی مانا و لند فعالیت می‌کند. خرید ارز مانا برای دستیابی به امکانات این پروژه و همچنین خرید ارز لند ضرورت دارد.

پروژه دسنترالند یک دنیای مجازی 3 بعدی است که در آن کاربران با یک آواتار دیجیتال با یکدیگر تعامل شبه واقعی برقرار می کنند. خرید ارز مانا به کاربران امکان خریداری انواع آیتم های داخل این بازی و شبکه اجتماعی 3 بعدی، از آیتم های پوشیدنی گرفته تا دسترسی به بخش های مختلف را می دهد.

پروژه دسنترالند کاملا شناخته شده است و محبوب ترین متاورس در دنیای ارزهای دیجیتال محسوب می شود. دسنترالند در سال 2020 افتتاح شد اما مدت ها پیش از آن خرید ارز دیجیتال مانا امکان پذیر شده بود. در ادامه این مطلب از اکس اونیکس با قیمت ارز دیجیتال mana  بیشتر آشنا می‌شوید.

خرید ارز دیجیتال دسنترالند از چه زمانی امکان پذیر شد؟

خرید ارز دیجیتال Mana برای اولین بار در سال 2017 در یک عرضه اولیه کوین امکان پذیر شد و خود پروژه دسنترالند در سال 2020 در دسترس عموم قرار گرفت. از سال 2017 تا به امروز خرید ارز دیجیتال مانا برای افرادی که به پروژه های پر بازده تکنولوژی علاقه دارند به یک گزینه امن و سود آور تبدیل شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

در بازار داغ ارز های دیجیتال در پایان سال 2021 و ابتدای 2022 قیمت ارز مانا که تا پیش از آن معمولا بین 60 تا 90 سنت معامله می شد رشد چشمگیری داشت و قیمت ارز دیجیتال مانا به 85/5 دلار رسید که بالاترین قیمت همیشه آن محسوب می شود.

از آن زمان یعنی 25 نوامبر 2021 تا به حال قیمت ارز دیجیتال Mana در روند نزولی قرار گرفته و کمترین قیمت ارز مانا چند هفته پیش حدود 6711/0 دلار ثبت شده است. بعد از این اتفاق روند بازار ارز دیجیتال Mana دوباره صعودی شد و قیمت ارز مانا به بالاتر از 1 دلار هم رسید. در حال حاضر خرید ارز مانا با قیمت بین 75/0 تا 85/0 دلار امکان پذیر است.

خرید ارز دیجیتال دسنترالند از چه زمانی امکان پذیر شد؟
خرید ارز دیجیتال دسنترالند

پروژه دسنترالند محبوب ترین متاورس

دسنترالند یکی از اولین پروژه های متاورسی بلاکچین است که مفهوم آن در سال 2017 ارائه شده و در سال 2020 کار توسعه آن تکمیل شد و بازی آنلاین شد. خرید ارز مانا از زمان عرضه اولیه کوین گزینه ای جذاب برای سرمایه گذارانی بود که 24 میلیون دلار به این پروژه تزریق کردند.

خرید ارز دیجیتال مانا برای دسترسی به امکانات این پروژه مثل آواتار های 3 بعدی، نام‌ ها،‌ آیتم های پوشیدنی داخل بازی و هر نوع تعاملی با این شبکه کاربرد دارد. اما خرید ارز mana فقط محدود به بازیکنان و کاربران شبکه دسنترالند نیست و بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران از روند نسبتا باثبات قیمت ارز مانا به خصوص در زمان های نوسان شدید بازار بهره می برند.

در دو سال گذشته این موضوع که پروژه های متاورسی و ان اف تی (NFT) از ثبات قیمت بیشتری نسبت به ارزهای دیجیتال برخوردار هستند مورد بحث قرار گرفته است. اگرچه در سقوط بازار ارز های دیجیتال در چند ماه اخیر قیمت ارز مانا و بقیه توکن های متاورسی و ان اف تی هم افت شدیدی تجربه کرد، نوسان قیمت در آن به نسبت ارز های دیجیتال عمده دیگر به مراتب کمتر بوده است.

خرید ارز مانا چه کاربرد هایی دارد؟

ارز مانا توکن بومی متاورس دسنترالند است که برای استفاده و دسترسی به امکانات و گزینه های این پروژه کاربرد دارد. خرید ارز مانا به کاربران امکان می دهد آیتم های مختلف این بازی مثل آواتار های 3 بعدی، نام های خاص، آیتم های پوشیدنی مختلف و البته زمین های دسنترالند را خریداری کنند.

خرید ارز دیجیتال مانا به غیر از کاربرد های داخل بازی، یک گزینه جذاب برای معامله گران بازار ارز های دیجیتال هم محسوب می شود. ارز دیجیتال مانا با قرار گرفتن در جایگاه 33 ارز های دیجیتال یکی از گزینه های داغ سرمایه گذاری و معاملاتی ارز های دیجیتال است.

 قیمت آواتار دسنترالند
خرید ارز مانا و قیمت آواتار دسنترالند

خرید ارز مانا و قیمت آواتار دسنترالند

همان طور که پیشتر اشاره شد کاربران با خرید ارز مانا امکان خریداری آواتار های 3 بعدی را پیدا می کنند. آواتار های 3 بعدی دسنترالند برای حضور در این دنیای متاورسی کاربرد دارند و کاربران بعد از خرید آنها می توانند انواع لباس و آیتم های پوشیدنی تهیه کنند.

قیمت آواتار های 3 بعدی دسنترالند 100 مانا است که برای خرید آنها باید در این سیستم سوزانده بشود. بعد از خریداری آواتار کاربران بخش های مختلف بدن آواتار مثل صورت و ماسک خریداری می‌کنند. در ادامه این مطلب از اکس اونیکس با کاربرد های دیگر خرید ارز دیجیتال mana در این دسنترالند آشنا می‌شوید.

خرید ارز دیجیتال مانا و قیمت آیتم های پوشیدنی

آیتم های پوشیدنی یکی از امکانات جذاب پروژه دسنترالند هستند که به کاربران امکان می دهند لباس و اکسسوری های داخل بازی آواتار را تغییر بدهند. درست مثل دنیای واقعی، کاربران دسنترالند می توانند با خریدن این آیتم ها مشخصات ظاهری آواتار را مطابق میل خود در بیاورند.

از شلوار و کت گرفته تا تی شرت و کفش و ساعت و ماسک چهره در این دسته قرار می گیرند. هر کدام از این آیتم ها قیمت متفاوتی دارند. ارزان ترین آیتم های پوشیدنی که با خرید ارز مانا کاربران می توانند از آنها استفاده کنند اجزای صورت هستند که با قیمت حدود 007/0 اتریوم شروع می شوند.

قیمت آیتم ها با توجه به کمیابی و جزئیات مختلفی که دارند بالا می رود. گران ترین آیتم های پوشیدنی که در متاورس دسنترالند در دسترس کاربران هستند تا 1000 اتریوم قیمت دارند. خرید ارز مانا به کاربران امکان طراحی و ساخت این آیتم ها و خرید و فروش آنها را می دهد.

خرید ارز دیجیتال مانا و قیمت آیتم های پوشیدنی
خرید ارز مانا و قیمت زمین در دسنترالند

خرید ارز مانا و قیمت زمین در دسنترالند

دنیای متاورس دسانترالند از چندین قطعه زمین تشکیل شده است. کاربران با پرداخت قیمت زمین های دسانترالند امکان بهره برداری از آنها به شکل های مختلف، درست مثل املاک واقعی را به دست می آورند. هر کدام از این زمین ها با یک توکن ان اف تی لند همراه است که به مالکان امکان خرید و فروش یا ایجاد تغییرات در آنها را می دهد.

ظرفیت کل توکن لند 90600 است که تعداد 43689 توکن به زمین های خصوصی اختصاص یافته است. متراژ هر کدام از زمین های دسنترالند 16 در 16 متر است. در اکوسیستم ارز دیجیتال دسنترالند 3588 توکن لند هم برای فروشگاه ها و مراکز خرید در نظر گرفته شده است. قیمت زمین دسانترالند در دو سال گذشته معمولا در حال افزایش بوده و به یکی از گزینه های محبوب سرمایه گذاران املاک دیجیتال تبدیل شده است.

قیمت زمین های دسنترالند

یکی از کاربرد های اصلی خرید ارز مانا امکان سرمایه گذاری و خرید زمین های دسنترالند است. قیمت این املاک در دو سالی که از افتتاح دسنترالند می گذرد رشد قابل توجهی داشته است. گران ترین قیمت زمین در دسنترالند حدود 5/3 میلیون دلار بوده است. قیمت زمین های دسنترالند با توجه به ویژگی های متفاوت آنها مثل محل قرارگیری، نزدیکی به خیابان های اصلی و دسترسی تعیین می شود.

ارزان ترین قیمت زمین دسنترالند حدود 11 هزار دلار است. اصلی ترین راه خرید زمین در دسنترالند خرید ارز دیجیتال مانا و سوزاندن آن است. اما این زمین ها در بازارهای ان اف تی مثل اپن سی هم فهرست شده و خرید و فروش می شوند. سرمایه گذاران بسیاری با توجه به رشد قیمت زمین های دسنترالند به معاملات املاک دیجیتال در این پروژه تمایل نشان می دهند.

سرمایه گذ اری و خرید ارز دیجیتال Mana
قیمت زمین های دسنترالند

سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال Mana

به غیر از کاربران پروژه دسنترالند که با خرید ارز مانا به امکانات و گزینه های این بازی 3بعدی و پلتفرم متاورسی دسترسی پیدا می کنند، معامله گران و سرمایه گذاران هم امکان خرید ارز دیجیتال مانا را دارند. این کار با توجه به محبوبیت بسیار زیاد دسنترالند و سرمایه بازار هنگفتی که دارد گزینه محبوبی بین معامله گران بازار ارز های دیجیتال محسوب می شود.

قیمت ارز مانا در دو سال گذشته تغییرات زیادی داشته است و در بعضی از موقعیت ها مثل شکوفایی بازار ارزهای دیجیتال در پایان سال 2021 سود 10 برابری به سرمایه گذاران داده است. در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال Mana کمتر از 1 دلار است و به تازگی پایین ترین قیمت آن در دو سال گذشته روی قیمت بیشتر از 6/0 دلار ثبت شده و از آن زمان روند افزایشی داشته است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال مانا

وبسایت های تحلیل و پیش بینی قیمت  ارز های دیجیتال رویکرد مثبت و خوشبینانه ای به آینده ارز مانا دارند. در ادامه با چند پیش بینی قیمت ارز مانا آشنا می شوید.

سود خرید ارز مانا از نگاه ولت اینوستور

پایگاه تحلیل قیمت ولت اینوستور یکی از منابع اصلی پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال است. این وبسایت نگرش کاملا مثبتی به آینده ارز دیجیتال مانا در کوتاه مدت دارد. بر اساس پیش بینی ولت اینوستور قیمت ارز مانا در پایان سال 2022 به 3/5 دلار می رسد و بیشتر از 5 برابر به سرمایه گذاران در شش ماه آینده پاداش و سود ارائه خواهد کرد.

خرید ارز مانا، توکن بومی پروژه دسنترالند
پیش بینی قیمت ارز دیجیتال مانا

سود خرید ارز مانا از نگاه تریدینگ بیستز

یکی دیگر از وبسایت های پیش بینی قیمت که رویکرد مثبتی به خرید ارز دیجیتال mana دارد تریدینگ بیستز است. این وبسایت پیش بینی می کند قیمت ارز مانا در پایان سال 2022 حداکثر به 45/3 دلار می رسد. بر اساس این پیش بینی حداقل قیمت ارز دیجیتال مانا در سال جاری 33/2 دلار خواهد بود. این پیش بینی واقع گرایانه تر از ولت اینوستور به نظر می رسد و با این حساب حداقل سود خرید ارز دیجیتال مانا در سال جاری و شش ماه آینده بیشتر از 300 درصد خواهد بود.

سود خرید ارز مانا از نگاه تچ نیوز لیدر

تچ نیوز لیدر یکی دیگر از پایگاه های تحلیل و پیش بینی قیمت است که به سودد هی بالای خرید ارز mana باور دارد. بر اساس پیش بینی این وبسایت قیمت ارز دیجیتال مانا در پایان سال 2022 تا 58/5 دلار افزایش پیدا می کند. این پیش بینی یکی از خوشبینانه ترین تحلیل هایی است که در سایت های معتبر دیده می شود و مطابق آن سرمایه گذاران تا انتهای سال جاری به حدود 7 برابر سود می رسند.

سود خرید ارز مانا از نگاه تریدینگ بیستز
خرید ارز مانا در صرافی اکس اونیکس

خرید ارز مانا در صرافی اکس اونیکس

صرافی اکس اونیکس قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دسنترالند را به معامله گران نمایش می دهد و به آنها امکان خرید ارز mana بدون هزینه کارمزد و احراز هویت را می دهد. خرید ارز دیجیتال مانا یک گزینه سرمایه گذاری پر بازده است که به خصوص سرمایه گذاران علاقمند به تکنولوژی به آن گرایش دارند. در صرافی اکس اونیکس معامله گران ایرانی می توانند به راحتی در کمترین زمان ممکن برای خرید ارز دیجیتال Mana اقدام کنند.

صرافی اکس اونیکس از معامله گران هیچ کارمزدی دریافت نمی کند و تمام سود آن از اسپرد یا اختلاف قیمت خرید ارز مانا با قیمت فروش آن تامین می شود. این اختلاف قیمت در صرافی اکس اونیکس بسیار محدود است که باعث می شود معامله گران سود زیادی از خرید و فروش مانا و ارز های دیجیتال دیگر در این صرافی داخلی معتبر ببرند. مطابق پیش بینی وبسایت های معتبر ارز دیجیتال خرید ارز Mana بازدهی بسیار بالایی در کوتاه مدت دارد. با خرید ارز Mana از صرافی اکس اونیکس می‌توانید این سود و بازدهی را به شکل قابل توجهی افزایش بدهید.

ارز مانا چیست؟

ارز مانا به عنوان یکی دیگر از توکن‌ های بومی دیسنترالند به شمار می‌رود که مبتنی بر استاندارد ERC-20 در بلاک‌چین اتریوم راه‌ اندازی شده است.

از کجا ارز مانا بخریم؟

صرافی‌ ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید مانا باشند اما قطعاً حضور در بازار های آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهاد های بیشتر، بهتر است.

آیا مانا برای سرمایه گذاری مناسب است؟

باید بدانید که اگر بازی دیسنترالند گسترش پیدا کند، طبیعتاً سرمایه گذاری روی توکن بومی آن یعنی ارز mana نیز با رشد خوبی همراه خواهد بود.

خرید ارز مانا چه کاربردهایی دارد؟

ارز مانا توکن بومی متاورس دسنترالند است که برای استفاده و دسترسی به امکانات و گزینه های این پروژه کاربرد دارد. خرید ارز مانا به کاربران امکان می دهد آیتم های مختلف این بازی مثل آواتار های 3 بعدی، نام های خاص، آیتم های پوشیدنی مختلف و البته زمین های دسنترالند را خریداری کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد