ارز دیجیتال تتافیول | این رمز ارز پرکاربرد در صنعت پخش ویدیو را از اکس اونیکس بخرید

ارز دیجیتال تتافیول | این رمز ارز پرکاربرد در صنعت پخش ویدیو را از اکس اونیکس بخرید

TFUEL
تومان
تومان
قیمت لحظه ای
0.05280 دلار
موجودی theta-fuel در صرافی اکس اونیکس :
645781.4049 TFUEL
قیمت خرید
1,755.6 تومان
قیمت فروش
1,734.48 تومان

مبدل قیمت ارزهای دیجیتال

با استفاده از ماشین حساب مبدل قیمت ، هر ارزی رو میخوای نسبت به ارز دلخواهت بسنج

معادل 19,985.48 دلار
معادل 664,517,210 تومان

منو از قیمت theta-fuel با خبر کن !

با پر کردن فرم زیر ، هر زمان قیمت theta-fuel به قیمت مد نظرت رسید ، فورا از طریق اس ام اس مطلع می‌شی و از بازار جا نمی‌مونی!

تعیین کردن محدوده قیمتی مد نظر شما

دلار
دلار

تعداد پروژه های دنیای کریپتوکارنسی هرروزه بیشتر می شود اما بسیاری از این پروژه ها عملکرد مناسبی ندارند و معامله گران جذب آن ها نمی شوند. پروژه تتا یکی از بهترین و آینده دارترین پروژه های بلاک چین است که با هدف توسعه بهتر سرویس های پخش ویدیو راه اندازی شده است.

این پروژه دو توکن بومی دارد که یکی از آن ها ارز دیجیتال تتافیول است. باتوجه به آینده بسیار درخشان شبکه تتا و کاربردهای فراوان آن، سرمایه گذاری روی این رمز ارز می تواند گزینه ای بسیار ایده آل برای شما باشد.

در این مطلب با این رمز ارز مشهور و بهترین صرافی برای خرید آن آشنا می شویم. بهتر است قبل از هر چیزی آموزش ارز دیجیتال تتا فیول را به طور کامل فرا بگیرید و سپس به خرید و فروش این ارز بپردازید.

ارز دیجیتال تتافیول چیست؟
خرید و فروش ارز دیجیتال تتافیول
آنچه در ادامه خواهید خواند -

ارز دیجیتال تتافیول چیست؟

سرویس های پخش ویدیو یکی از پردرآمدترین سرویس های اینترنتی هستند. برای مثال سرویس هایی مانند نتفلیکس، آمازون پرایم و یوتیوب طی سال های اخیر توانسته اند به غول های تکنولوژی از نظر تعداد کاربر و درآمد تبدیل شوند.

باتوجه به این که آینده دنیای اینترنت در اختیار شبکه بلاک چین است، کمبود یک سرویس پخش ویدیو و محتوا که بر بستر این فناوری پیاده سازی شده باشد بسیار احساس می شد. به همین خاطر در سال 2018، آقایان جیئی لانگ و میچ لیو پروژه پخش محتوا تتا را راه اندازی کردند.

در پاسخ به سوال ارز تتافیول چیست باید گفت که این سرویس خدمات بسیار خوبی در زمینه پخش محتواهای مختلف از جمله محتوای ویدیویی ارائه می داد. این پروژه دارای دو توکن بومی با نام های تتا و تتافیول است که از آن ها برای پرداخت پاداش به کاربران سرویس تتا استفاده می شود.

این دو توکن کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و کاربردهای متفاوتی دارند. طبق وایت پیپر تتا فیول، این ارز دیجیتال گزینه ای بسیار مناسب برای سرمایه گذاری است و شما با خرید آن روی یکی از رمز ارزهای آینده دار بازار سرمایه گذاری کرده اید.

رمزارز تتافیول چگونه کار می کند؟

همان طور که اشاره شد، ارز دیجیتال تتافیول توکن بومی شبکه تتا است. از این رمز ارز برای پرداخت پاداش به کاربران استفاده می شود. در واقع پروژه تتا برای این راه اندازی شد که کاربران به یک سرویس پخش ویدیو بسیار پرسرعت و بدون تاخیر دسترسی داشته باشند.

کاربران در حین استفاده از این شبکه مانند یک نود یا سرور عمل می کنند و سیستم همتا به همتای این شبکه قدرت پردازش و سرعت آپلود اطلاعات را بالا می برد. در نتیجه استفاده از سیستم کاربران، شبکه تتا به آن ها مقداری ارز دیجیتال تتافیول پاداش می دهد و کاربران می توانند این رمز ارز را بفروشند یا با آن در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

رمزارز تتافیول چگونه کار می کند؟
چرا خرید تتافیول

تمام خدمات شبکه تتا و ارز دیجیتال تتافیول مبتنی بر قرارداد های هوشمند و اپلیکیشن های غیر متمرکز است. همچنین باید اشاره کرد که در این شبکه تمام خدمات به صورت غیر متمرکز است تا بینندگان به محتوای با کیفیت تر و تولید کنندگان محتوا به درآمد بیشتری دسترسی داشته باشند.

چرا خرید تتافیول گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری است؟

باوجود راه اندازی روزانه چندین پروژه بر بستر بلاک چین، تنها برخی از این پروژه ها ارزش سرمایه گذاری خواهند داشت. این پروژه ها باید اهداف مناسبی داشته باشند و بتوان از آن ها در آینده اینترنت به خوبی استفاده کرد.

همچنین باید میزان تقاضا برای توکن های آن ها بالا باشد. ارز دیجیتال تتافیول یکی از همین پروژه های بسیار مفید است که ویژگی های منحصر به فرد و جذابی دارد که این ویژگی ها خرید آن را به یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل می کنند. با این ویژگی های مهم و کاربردی ارز دیجیتال تتافیول آشنا می شویم.

پروژه تتا یکی از مهم ترین سرویس های پخش ویدیو در بلاک چین است

برخلاف نسخه حال حاضر اینترنت، تعداد سرویس های پخش یا اشتراک گذاری ویدیو در شبکه بلاک چین بسیار کم است. از میان تمام این سرویس ها تنها پروژه تتا و رمز ارز آن یعنی تتافیول توانسته به یک سرویس مناسب با تعداد کاربران بالا تبدیل شود.

به همین خاطر شما با خرید این ارز دیجیتال روی توکن یک پروژه بسیار ارزشمند و خاص سرمایه گذاری می کنید. همان طور که می دانید سرویس های پخش ویدیو از بزرگ ترین و پردرآمدترین سرویس های اینترنتی هستند و در آینده نیز این سرویس ها می توانند نقش بسیار پر رنگی در شبکه های بلاک چین و اپلیکیشن های غیر متمرکز داشته باشند.

کسب درامد با تماشای ویدیو از طریق شبکه تتا
تماشای ویدیو از طریق شبکه تتا

کاربران با تماشای ویدیو از طریق شبکه تتا می توانند درآمد کسب کنند

همان طور که اشاره شد، شبکه تتا با استفاده از سیستم کاربران محتوا های ویدیویی را با کیفیتی بسیار خوب و سرعت بالا در اختیار آن ها قرار می دهد. در نتیجه این امر، شبکه تتا به کاربران خود ارز دیجیتال تتافیول را به عنوان پاداش پرداخت می کند.

این امر از آن جهت اهمیت دارد که با پرداخت تتافیول به کاربران، حجم معاملات این رمز ارز بالا می رود و تقاضا برای خرید آن نیز بیشتر می شود. در نهایت با افزایش  تقاضا و حجم معاملات، ارزش ارز دیجیتال تتافیول می تواند رشد بسیار خوبی داشته باشد. باید اشاره کرد که تقاضا و حجم معاملات از مولفه های بسیار مهم و تاثیرگذار بر ارزش یک رمز ارز هستند.

شبکه تتافیول از اپلیکیشن های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند

همان طور که آینده دنیای اینترنت و بسیاری از کسب و کارها بر پایه فناوری بلاک چین خواهد بود، سرویس های موجود در این شبکه نیز مبتنی بر اپلیکیشن های غیر متمرکز هستند. در واقع اپلیکیشن های غیر متمرکز نسل جدید شبکه لاک چین می باشند که بسیاری از سرویس ها باید بر بستر آن ها پیاده سازی شود.

شبکه تتا و ارز دیجیتال تتافیول کاملا از این اپلیکیشن ها پشتیبانی می کند و سرویس پخش ویدیوی تتا نیز یک اپلیکیشن غیر متمرکز است. این امر تضمین کننده ارزش رمزارز تتافیول در آینده خواهد بود.

شبکه تتا و ارز دیجیتال تتافیول
آینده تتافیول

آینده تتافیول و شبکه آن بسیار درخشان است

محتوای ویدیوی و سرویس های پخش آنلاین ویدیو مانند یوتیوب، در حال حاضر مخاطبین بسیار زیادی دارند. از طرف دیگر در آینده تعداد مخاطبین این سرویس ها بیشتر می شود و در آن زمان ارزش سرمایه گذاری روی این سرویس ها بیشتر خواهد شد.

به همین خاطر می توان گفت که آینده ارز دیجیتال تتافیول بسیار درخشان است و در آینده ای نزدیک، بسیاری از کاربران به دنبال خرید تتافیول برای دسترسی بیشتر به امکانات شبکه پخش ویدیوی تتا خواهند بود. از طرف دیگر کیفیت و عملکرد پروژه تتا تا به این جا بسیار مناسب بوده است و این امر نیز یکی دیگر از دلایل مناسب بودن سرمایه گذاری روی این رمز ارز است.

قیمت ارز دیجیتال تتافیول

در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، قیمت لحظه ای تتا فیول در محدوده 0.04 دلار قرار دارد. تاریخچه ارز تتا فیول بسیار پر نوسان می‌باشد. این رمز ارز درگیر روندهای صعودی و نزولی بسیاری بوده است و در بازه های زمانی مختلف، قیمت ارز تتافیول توانسته به جایگاه بسیار مناسبی برسد. برای مثال نقطه اوج قیمت تتافیول در تاریخ 19 خرداد 1400 بود که توانست قیمت بسیار خوب 0.67 دلاری را ببیند.

نقطه ای که بعد از آن تتافیول درگیر یک روند نزولی شدید شد و در حال حاضر در کانال 0.4 دلار قرار گرفته است. باید اشاره کرد که این روند نزولی دلایل زیادی دارد که یکی از آن ها ریزش بازار ارزهای دیجیتال است. با ریزش رمز ارزهای بزرگ مانند اتریوم، بیت کوین و سولانا، رمز ارزهای دیگر بازار نیز بسیاری از ارزش خود را از دست دادند.

خرید ارز دیجیتال تتافیول از صرافی ایرانی چگونه است؟

ارز دیجیتال تتافیول در بازار ارزهای دیجیتال با نماد اختصاری TFUEL خرید و فروش می شود. معامله گران ایرانی با خرید ارز tfuel از صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس  می توانند یک سرمایه گذاری پرسود و در عین حال امن را تجربه کنند. برای خرید ارز دیجیتال tfuel از صرافی اکس اونیکس تنها کافی است در این صرافی یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از انجام سریع احراز هویت، معاملات خود را آغاز نمایید.

خرید ارز دیجیتال تتافیول از صرافی ایرانی
فروش تتافیول در صرافی ایرانی

باید اشاره کرد که این امکان وجود دارد که شما کیف پولتان در صرافی اکس اونیکس را با کارت بانکی یا دارایی های موجود در کیف پول شخصی خود شارژ کنید. شما بعد از خرید این رمز ارز می توانید آن را به کیف پول شخصیتان منتقل کنید یا آن را در کیف پول امن صرافی نگهداری نمایید.

فروش تتافیول در صرافی ایرانی؛ آسان و با کارمزد کم

برای فروش ارز دیجیتال تتافیول در صرافی اکس اونیکس کار شما بسیار آسان و کم دردسر است. به طور کلی برای فروش این رمز ارز شما دو روش پیش روی خود دارید که بسته به شرایط خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب نمایید. این دو روش عبارت اند از:

  • فروش مستقیم ارز دیجیتال تتافیول در صرافی و تبدیل آن به ریال: در این روش معامله گران می توانند توکن های تتافیول موجود در کیف پول خود را با کم ترین کارمزد در صرافی اکس اونیکس بفروشند و آن را به ریال تبدیل کنند. بعد از این مرحله کاربران می توانند دارایی ریالی خود را به کارت بانکی شخصیشان به صورت مستقیم واریز نمایند.
  • تبدیل تتافیول به یک رمز ارز دیگر و انتقال آن به کیف پول شخصی: این روش مناسب افرادی است که می خواهند دارایی های خود را با یک رمز ارز مشخص و در کیف پول شخصی نگهداری کنند. شما می توانید توکن های تتافیول خود را به صورت مستقیم به یک رمز ارز دیگر مانند بیت کوین تبدیل کنید و سپس بیت کوین های مورد نظر را به کیف پول شخصی و امن خود منتقل نمایید

خرید و فروش تتافیول در اکس اونیکس چه مزایایی دارد؟

همان طور که می دانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی های خارجی برای معامله گران ایرانی ریسک های بسیار زیادی دارد و در بسیاری از موارد کاملا غیرممکن است. این صرافی های دارایی های کاربران ایرانی را مسدود و حساب کاربری آن ها را می بندند.

به همین خاطر خرید و فروش انواع رمز ارزها مانند ارز دیجیتال تتافیول در صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس، گزینه ای بسیار مناسب برای معامله گران ایرانی به شمار می آید. با مزایای انجام معامله و استفاده از خدمات صرافی معتبر اکس اونیکس آشنا می شویم.

خرید و فروش تتافیول
خرید و فروش تتافیول در اکس اونیکس

عدم نیاز به احراز هویت از طریق پاسپورت یا کارت اقامت

صرافی های خارجی کریپتوکارنسی برای ایجاد حساب کاربری به احراز هویت از طریق پاسپورت یا کارت اقامت نیاز دارند. درصورتی که شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی معتبر اکس اونیکس به این امر نیازی نخواهد داشت. چرا که تمام مراحل احراز هویت در اکس اونیکس صرفا با یک شماره تلفن انجام می شود و شما با کم ترین مدارک می توانید در اکس اونیکس هویت خود را احراز کنید.

امکان واریز و برداشت وجه از طریق بانک های ایرانی

یکی از بهترین و مهم ترین مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس، امکان واریز و برداشت وجه از طریق بانک های داخلی است. معامله گران ایرانی برای واریز وجه به حساب ریالی خود باید مراحل زیادی را طی و کارمزد زیادی را پرداخت می کردند. در صورتی که با انجام معامله در اکس اونیکس شما می توانید تمام دارایی های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب ریالی خود واریز نمایید.

مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس
مهم ترین مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس

رابط کاربری آسان با زبان فارسی

یکی دیگر از مزایای صرافی معتبر اکس اونیکس نسبت به صرافی های خارجی، رابط کاربری بسیار آسان آن است. همچنین تمام منوهای اکس اونیکس دارای زبان فارسی هستند و شما می توانید بدون نیاز به دانش انگلیسی در اکس اونیکس معاملات خود را انجام دهید.

انجام معاملات رمز ارز تتا فیول در اکس اونیکس
مزایای صرافی معتبر اکس اونیکس

معاملات رمزارز تتافیول را در اکس اونیکس انجام دهید

پروژه تتا و توکن آن یعنی ارز دیجیتال تتافیول از بهترین و آینده دارترین پروژه های شبکه بلاک چین هستند که آینده ای بسیار درخشان دارند. خرید این رمز ارز گزینه سرمایه گذاری بسیار مناسبی است که شما با مطالعه و تحقیق می توانید آن را خریداری کنید. خرید ارز دیجیتال تتافیول باید از یک صرافی معتبر، امن و با رابط کاربری آسان انجام شود.

صرافی اکس اونیکس یکی از معتبرترین و بهترین صرافی های ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال است که کاربران بسیار زیادی دارد و هرروزه معامله گران بسیار زیادی از طریق اکس اونیکس معاملات خود را انجام می دهند. با خرید و فروش رمز ارز تتافیول در اکس اونیکس شما دیگر نگران مسدود شدن دارایی ها و حساب کاربری خود نیستید و می توانید با خیالی راحت از ترید کردن و کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال لذت ببرید.

ارز دیجیتال Theta Fuel  چیست؟

این پروژه دارای دو توکن بومی با نام های تتا و تتافیول است که از آن ها برای پرداخت پاداش به کاربران سرویس تتا استفاده می شود.

آیا در ایران هم امکان خرید تتا فیول TFUEL وجود دارد؟

بله برای معامله گران ایرانی با خرید ارز tfuel از صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس می توانند یک سرمایه گذاری پرسود و در عین حال امن را تجربه کنند.

کدام صرافی ها به خرید و فروش ارز تتا فیول می پردازند ؟

صرافی اکس اونیکس. برای خرید ارز دیجیتال tfuel از صرافی اکس اونیکس تنها کافی است در این صرافی یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از انجام سریع احراز هویت، معاملات خود را آغاز نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 2

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد