تتا فیول

خرید تتا فیول

theta-fuel
قیمت به دلار
0.0669
قیمت به تومان
3,906

خرید تتا فیول با کمترین کارمزد

TFUEL
IRT

فروش تتا فیول و تبدیل تتا فیول به ریال

TFUEL
IRT
درصد تغییر قیمت روزانه
1.680 %

درباره تتا فیول

ارز دیجیتال تتا فیول با نماد اختصاری theta-fuel، در بین ارزهای دیجیتال جهان رتبه 0 دارد. حجم کل معاملات این رمزارز 0 است. تعداد کل سکه‌ها 0 و در حال حاضر، تعداد سکه در گردش 0 کوین است. قیمت تتا فیول به دلار 0.0669 و قیمت به تومان ارز theta-fuel، 3,906 در تاریخ 24 تیر 1403 است. با توجه به نمودار و داده‌های رمزارز تتا فیول، بیشتر قیمت این ارز دیجیتال 0 و کمترین قیمت 0 بوده، اما قیمت فعلی 0.0669 است.

تعداد پروژه های دنیای کریپتوکارنسی هرروزه بیشتر می شود اما بسیاری از این پروژه ها عملکرد مناسبی ندارند و معامله گران جذب آن ها نمی شوند. پروژه تتا یکی از بهترین و آینده دارترین پروژه های بلاک چین است که با هدف توسعه بهتر سرویس های پخش ویدیو راه اندازی شده است.

این پروژه دو توکن بومی دارد که یکی از آن ها ارز دیجیتال تتا فیول است. باتوجه به آینده بسیار درخشان شبکه تتا و کاربردهای فراوان آن، سرمایه گذاری روی این رمز ارز می تواند گزینه ای بسیار ایده آل برای شما باشد.

در این مطلب با این رمز ارز مشهور و بهترین صرافی برای خرید آن آشنا می شویم. بهتر است قبل از هر چیزی آموزش ارز دیجیتال تتا فیول را به طور کامل فرا بگیرید و سپس به خرید و فروش این ارز بپردازید.

ارز دیجیتال تتافیول چیست؟
خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول
آنچه در ادامه خواهید خواند +

ارز دیجیتال تتا فیول چیست؟

سرویس های پخش ویدیو یکی از پردرآمدترین سرویس های اینترنتی هستند. برای مثال سرویس هایی مانند نتفلیکس، آمازون پرایم و یوتیوب طی سال های اخیر توانسته اند به غول های تکنولوژی از نظر تعداد کاربر و درآمد تبدیل شوند.

باتوجه به این که آینده دنیای اینترنت در اختیار شبکه بلاک چین است، کمبود یک سرویس پخش ویدیو و محتوا که بر بستر این فناوری پیاده سازی شده باشد بسیار احساس می شد. به همین خاطر در سال 2018، آقایان جیئی لانگ و میچ لیو پروژه پخش محتوا تتا را راه اندازی کردند.

در پاسخ به سوال ارز تتا فیول چیست باید گفت که این سرویس خدمات بسیار خوبی در زمینه پخش محتواهای مختلف از جمله محتوای ویدیویی ارائه می داد. این پروژه دارای دو توکن بومی با نام های تتا و تتا فیول است که از آن ها برای پرداخت پاداش به کاربران سرویس تتا استفاده می شود.

این دو توکن کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و کاربردهای متفاوتی دارند. طبق وایت پیپر تتا فیول، این ارز دیجیتال گزینه ای بسیار مناسب برای سرمایه گذاری است و شما با خرید آن روی یکی از رمز ارزهای آینده دار بازار سرمایه گذاری کرده اید.

رمزارز تتا فیول چگونه کار می کند؟

همان طور که اشاره شد، ارز دیجیتال تتا فیول توکن بومی شبکه تتا است. از این رمز ارز برای پرداخت پاداش به کاربران استفاده می شود. در واقع پروژه تتا برای این راه اندازی شد که کاربران به یک سرویس پخش ویدیو بسیار پرسرعت و بدون تاخیر دسترسی داشته باشند.

کاربران در حین استفاده از این شبکه مانند یک نود یا سرور عمل می کنند و سیستم همتا به همتای این شبکه قدرت پردازش و سرعت آپلود اطلاعات را بالا می برد. در نتیجه استفاده از سیستم کاربران، شبکه تتا به آن ها مقداری ارز دیجیتال تتا فیول پاداش می دهد و کاربران می توانند این رمز ارز را بفروشند یا با آن در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

رمزارز تتافیول چگونه کار می کند؟
چرا خرید تتا فیول

تمام خدمات شبکه تتا و ارز دیجیتال تتا فیول مبتنی بر قرارداد های هوشمند و اپلیکیشن های غیر متمرکز است. همچنین باید اشاره کرد که در این شبکه تمام خدمات به صورت غیر متمرکز است تا بینندگان به محتوای با کیفیت تر و تولید کنندگان محتوا به درآمد بیشتری دسترسی داشته باشند.

چرا خرید تتا فیول گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری است؟

باوجود راه اندازی روزانه چندین پروژه بر بستر بلاک چین، تنها برخی از این پروژه ها ارزش سرمایه گذاری خواهند داشت. این پروژه ها باید اهداف مناسبی داشته باشند و بتوان از آن ها در آینده اینترنت به خوبی استفاده کرد.

همچنین باید میزان تقاضا برای توکن های آن ها بالا باشد. ارز دیجیتال تتا فیول یکی از همین پروژه های بسیار مفید است که ویژگی های منحصر به فرد و جذابی دارد که این ویژگی ها خرید آن را به یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل می کنند. با این ویژگی های مهم و کاربردی ارز دیجیتال تتا فیول آشنا می شویم.

پروژه تتا یکی از مهم ترین سرویس های پخش ویدیو در بلاک چین است

برخلاف نسخه حال حاضر اینترنت، تعداد سرویس های پخش یا اشتراک گذاری ویدیو در شبکه بلاک چین بسیار کم است. از میان تمام این سرویس ها تنها پروژه تتا و رمز ارز آن یعنی تتا فیول توانسته به یک سرویس مناسب با تعداد کاربران بالا تبدیل شود.

به همین خاطر شما با خرید این ارز دیجیتال روی توکن یک پروژه بسیار ارزشمند و خاص سرمایه گذاری می کنید. همان طور که می دانید سرویس های پخش ویدیو از بزرگ ترین و پردرآمدترین سرویس های اینترنتی هستند و در آینده نیز این سرویس ها می توانند نقش بسیار پر رنگی در شبکه های بلاک چین و اپلیکیشن های غیر متمرکز داشته باشند.

کسب درامد با تماشای ویدیو از طریق شبکه تتا
تماشای ویدیو از طریق شبکه تتا

کاربران با تماشای ویدیو از طریق شبکه تتا می توانند درآمد کسب کنند

همان طور که اشاره شد، شبکه تتا با استفاده از سیستم کاربران محتوا های ویدیویی را با کیفیتی بسیار خوب و سرعت بالا در اختیار آن ها قرار می دهد. در نتیجه این امر، شبکه تتا به کاربران خود ارز دیجیتال تتا فیول را به عنوان پاداش پرداخت می کند.

این امر از آن جهت اهمیت دارد که با پرداخت تتا فیول به کاربران، حجم معاملات این رمز ارز بالا می رود و تقاضا برای خرید آن نیز بیشتر می شود. در نهایت با افزایش  تقاضا و حجم معاملات، ارزش ارز دیجیتال تتا فیول می تواند رشد بسیار خوبی داشته باشد. باید اشاره کرد که تقاضا و حجم معاملات از مولفه های بسیار مهم و تاثیرگذار بر ارزش یک رمز ارز هستند.

شبکه تتا فیول از اپلیکیشن های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند

همان طور که آینده دنیای اینترنت و بسیاری از کسب و کارها بر پایه فناوری بلاک چین خواهد بود، سرویس های موجود در این شبکه نیز مبتنی بر اپلیکیشن های غیر متمرکز هستند. در واقع اپلیکیشن های غیر متمرکز نسل جدید شبکه لاک چین می باشند که بسیاری از سرویس ها باید بر بستر آن ها پیاده سازی شود.

شبکه تتا و ارز دیجیتال تتا فیول کاملا از این اپلیکیشن ها پشتیبانی می کند و سرویس پخش ویدیوی تتا نیز یک اپلیکیشن غیر متمرکز است. این امر تضمین کننده ارزش رمزارز تتا فیول در آینده خواهد بود.

شبکه تتا و ارز دیجیتال تتافیول
آینده تتا فیول

آینده تتا فیول و شبکه آن بسیار درخشان است

محتوای ویدیوی و سرویس های پخش آنلاین ویدیو مانند یوتیوب، در حال حاضر مخاطبین بسیار زیادی دارند. از طرف دیگر در آینده تعداد مخاطبین این سرویس ها بیشتر می شود و در آن زمان ارزش سرمایه گذاری روی این سرویس ها بیشتر خواهد شد.

به همین خاطر می توان گفت که آینده ارز دیجیتال تتا فیول بسیار درخشان است و در آینده ای نزدیک، بسیاری از کاربران به دنبال خرید تتا فیول برای دسترسی بیشتر به امکانات شبکه پخش ویدیوی تتا خواهند بود. از طرف دیگر کیفیت و عملکرد پروژه تتا تا به این جا بسیار مناسب بوده است و این امر نیز یکی دیگر از دلایل مناسب بودن سرمایه گذاری روی این رمز ارز است.

قیمت ارز دیجیتال تتا فیول

در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، قیمت لحظه ای تتا فیول در محدوده 0.04 دلار قرار دارد. تاریخچه ارز تتا فیول بسیار پر نوسان می‌باشد. این رمز ارز درگیر روندهای صعودی و نزولی بسیاری بوده است و در بازه های زمانی مختلف، قیمت ارز تتا فیول توانسته به جایگاه بسیار مناسبی برسد. برای مثال نقطه اوج قیمت تتا فیول در تاریخ 19 خرداد 1400 بود که توانست قیمت بسیار خوب 0.67 دلاری را ببیند.

نقطه ای که بعد از آن تتا فیول درگیر یک روند نزولی شدید شد و در حال حاضر در کانال 0.4 دلار قرار گرفته است. باید اشاره کرد که این روند نزولی دلایل زیادی دارد که یکی از آن ها ریزش بازار ارزهای دیجیتال است. با ریزش رمز ارزهای بزرگ مانند اتریوم، بیت کوین و سولانا، رمز ارزهای دیگر بازار نیز بسیاری از ارزش خود را از دست دادند.

خرید ارز دیجیتال تتا فیول از صرافی ایرانی چگونه است؟

ارز دیجیتال تتا فیول در بازار ارزهای دیجیتال با نماد اختصاری TFUEL خرید و فروش می شود. معامله گران ایرانی با خرید ارز tfuel از صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس  می توانند یک سرمایه گذاری پرسود و در عین حال امن را تجربه کنند. برای خرید ارز دیجیتال tfuel از صرافی اکس اونیکس تنها کافی است در این صرافی یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از انجام سریع احراز هویت، معاملات خود را آغاز نمایید.

خرید ارز دیجیتال تتافیول از صرافی ایرانی
فروش تتا فیول در صرافی ایرانی

باید اشاره کرد که این امکان وجود دارد که شما کیف پولتان در صرافی اکس اونیکس را با کارت بانکی یا دارایی های موجود در کیف پول شخصی خود شارژ کنید. شما بعد از خرید این رمز ارز می توانید آن را به کیف پول شخصیتان منتقل کنید یا آن را در کیف پول امن صرافی نگهداری نمایید.

فروش تتا فیول در صرافی ایرانی؛ آسان و با کارمزد کم

برای فروش ارز دیجیتال تتا فیول در صرافی اکس اونیکس کار شما بسیار آسان و کم دردسر است. به طور کلی برای فروش این رمز ارز شما دو روش پیش روی خود دارید که بسته به شرایط خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب نمایید. این دو روش عبارت اند از:

  • فروش مستقیم ارز دیجیتال تتا فیول در صرافی و تبدیل آن به ریال: در این روش معامله گران می توانند توکن های تتا فیول موجود در کیف پول خود را با کم ترین کارمزد در صرافی اکس اونیکس بفروشند و آن را به ریال تبدیل کنند. بعد از این مرحله کاربران می توانند دارایی ریالی خود را به کارت بانکی شخصیشان به صورت مستقیم واریز نمایند.
  • تبدیل تتا فیول به یک رمز ارز دیگر و انتقال آن به کیف پول شخصی: این روش مناسب افرادی است که می خواهند دارایی های خود را با یک رمز ارز مشخص و در کیف پول شخصی نگهداری کنند. شما می توانید توکن های تتا فیول خود را به صورت مستقیم به یک رمز ارز دیگر مانند بیت کوین تبدیل کنید و سپس بیت کوین های مورد نظر را به کیف پول شخصی و امن خود منتقل نمایید

خرید و فروش تتا فیول در اکس اونیکس چه مزایایی دارد؟

همان طور که می دانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی های خارجی برای معامله گران ایرانی ریسک های بسیار زیادی دارد و در بسیاری از موارد کاملا غیرممکن است. این صرافی های دارایی های کاربران ایرانی را مسدود و حساب کاربری آن ها را می بندند.

به همین خاطر خرید و فروش انواع رمز ارزها مانند ارز دیجیتال تتا فیول در صرافی های معتبر ایرانی مانند اکس اونیکس، گزینه ای بسیار مناسب برای معامله گران ایرانی به شمار می آید. با مزایای انجام معامله و استفاده از خدمات صرافی معتبر اکس اونیکس آشنا می شویم.

خرید و فروش تتافیول
خرید و فروش تتا فیول در اکس اونیکس

عدم نیاز به احراز هویت از طریق پاسپورت یا کارت اقامت

صرافی های خارجی کریپتوکارنسی برای ایجاد حساب کاربری به احراز هویت از طریق پاسپورت یا کارت اقامت نیاز دارند. درصورتی که شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی معتبر اکس اونیکس به این امر نیازی نخواهد داشت. چرا که تمام مراحل احراز هویت در اکس اونیکس صرفا با یک شماره تلفن انجام می شود و شما با کم ترین مدارک می توانید در اکس اونیکس هویت خود را احراز کنید.

امکان واریز و برداشت وجه از طریق بانک های ایرانی

یکی از بهترین و مهم ترین مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس، امکان واریز و برداشت وجه از طریق بانک های داخلی است. معامله گران ایرانی برای واریز وجه به حساب ریالی خود باید مراحل زیادی را طی و کارمزد زیادی را پرداخت می کردند. در صورتی که با انجام معامله در اکس اونیکس شما می توانید تمام دارایی های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب ریالی خود واریز نمایید.

مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس
مهم ترین مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس

رابط کاربری آسان با زبان فارسی

یکی دیگر از مزایای صرافی معتبر اکس اونیکس نسبت به صرافی های خارجی، رابط کاربری بسیار آسان آن است. همچنین تمام منوهای اکس اونیکس دارای زبان فارسی هستند و شما می توانید بدون نیاز به دانش انگلیسی در اکس اونیکس معاملات خود را انجام دهید.

انجام معاملات رمز ارز تتا فیول در اکس اونیکس
مزایای صرافی معتبر اکس اونیکس

معاملات رمزارز تتا فیول را در اکس اونیکس انجام دهید

پروژه تتا و توکن آن یعنی ارز دیجیتال تتا فیول از بهترین و آینده دارترین پروژه های شبکه بلاک چین هستند که آینده ای بسیار درخشان دارند. خرید این رمز ارز گزینه سرمایه گذاری بسیار مناسبی است که شما با مطالعه و تحقیق می توانید آن را خریداری کنید. خرید ارز دیجیتال تتا فیول باید از یک صرافی معتبر، امن و با رابط کاربری آسان انجام شود.

صرافی اکس اونیکس یکی از معتبرترین و بهترین صرافی های ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال است که کاربران بسیار زیادی دارد و هرروزه معامله گران بسیار زیادی از طریق اکس اونیکس معاملات خود را انجام می دهند. با خرید و فروش رمز ارز تتا فیول در اکس اونیکس شما دیگر نگران مسدود شدن دارایی ها و حساب کاربری خود نیستید و می توانید با خیالی راحت از ترید کردن و کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال لذت ببرید.

ارز دیجیتال Theta Fuel  چیست؟

این پروژه دارای دو توکن بومی با نام های تتا و تتا فیول است که از آن ها برای پرداخت پاداش به کاربران سرویس تتا استفاده می شود.

آیا در ایران هم امکان خرید تتا فیول TFUEL وجود دارد؟

بله برای معامله گران ایرانی با خرید ارز tfuel از صرافی های معتبر داخلی مانند اکس اونیکس می توانند یک سرمایه گذاری پرسود و در عین حال امن را تجربه کنند.

کدام صرافی ها به خرید و فروش ارز تتا فیول می پردازند ؟

صرافی اکس اونیکس. برای خرید ارز دیجیتال tfuel از صرافی اکس اونیکس تنها کافی است در این صرافی یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از انجام سریع احراز هویت، معاملات خود را آغاز نمایید.

سوالات متداول برای خرید از اکس اونیکس