بازگشت شاخص ترس و طمع بیت کوین به منطقه خنثی

بازگشت شاخص ترس و طمع بیت کوین به منطقه خنثی

شاخص ترس و طمع بیت کوین برای اولین بار در 17 هفته گذشته به منطقه خنثی بازگشته است. در ادامه تلاش می کنیم بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت کنیم.

از آنجایی که اتریوم (ETH) و بیت کوین (BTC) با سطوح عمده مقاومت دست و پنجه نرم می کنند، شاخص های احساسات کریپتو در حال بازگشت به مناطق “خنثی” هستند. این مسئله مایه امیدواری کارشناسان کریپتو شده است.

این تغییر احساسات همچنین نشانگر این است که میزان فروش کاهش یافته است و میتوان به آینده بازار امیدوار بود. در این خبر بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

تغییر شاخص ترس و طمع

بر اساس برآورد Alternative، برای اولین بار از 6 آوریل 2022، شاخص ارز دیجیتال “Fear & Greed” در 46/100 قرار دارد. تحلیلگران این معیار را “خنثی” می دانند. شاخص ترس و طمع بیت کوین 46 است .

 شاخص ترس و طمع بیت کوین (@BitcoinFear) 13 اوت 2022 به این ترتیب، این شاخص حیاتی احساسات بیت کوین (BTC) توانست از بین برود. زیان های ناشی از سقوط Terra (LUNA) و سقوط چشمگیر متعاقب آن قیمت کریپتوها.

در ژوئن 2022، این شاخص برای مدت کوتاهی به 6/100 سقوط کرد که نشان دهنده سطحی از ترس بود که در سال های متمادی مشاهده نشده بود. تنها یک هفته پیش، این شاخص در 30/100 بود.

دیروز بیت کوین (BTC) برای اولین بار در دو ماه گذشته تلاش کرد تا سطح 25000 دلار را پس بگیرد. اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال، به بیش از 2000 دلار جهش کرد. هولدرهای بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) که به اندازه کافی خوش شانس بودند که در اواسط ژوئن 2022 قیمت پایینی را خریداری کردند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
به تعویق افتادن زمان لیست شدن تپ سواپ

اکنون به ترتیب 40 درصد و 100 درصد افزایش یافته اند. معامله گران پیش از ادغام خوش بین هستند در روزهای آخر، احساسات بازار ارزهای دیجیتال مثبت است زیرا بسیاری از دارندگان انتظار دارند قیمت ها پس از فعال سازی ادغام توسط شبکه اصلی اتریوم (ETH) افزایش یابد. انتظار می رود این رویداد تغییر دهنده بازی در 15 سپتامبر رخ دهد.

نظر شما درباره شاخص ترس و طمع بیت کوین چیست؟

همانطور که توضیج دادیم شاخص احساسات بیت کوین پس از ماه ها از منطقه ترس خارح شده است و اکنون در منطقه خنثی قرار گرفته است. اکنون از شما می پرسیم نظر شما درباره بازگشت شاخص ترس و طمع به منطقه خنثی چیست؟

اگر علاقه مند به خرید بیت کوین هستید، می توانید از معاملات خود را از صرافی اکس اونیکس پی بگیرید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد