آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟

آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟

آیا دوج کوین رشد می‌ کند؟ آیا دوج کوین گران میشود؟ آینده دوج کوین چه میشود؟ دوج کوین، ارز محبوب ایلان ماسک در آینده چه سرنوشتی دارد؟ این ها همه سوالاتی سوالاتی هستند که در این مطلب به آن‌ها پاسخ خواهیم داد. دوج کوین یک شوخی دوستانه بود که قبل از آن‌که ارز محبوب ایلان ماسک شناخته شود کسی فکرش را نمی‌کرد که به نام قدرتمندترین ارز بازار کریپتو به رسمیت شناخته شود. در روزهای ابتدایی حضور دوج کوین در بازار کریپتو قیمت آن حدود دو دهم سنت (۰.۰۲) بود و تا به امروز (۳ جولای ۲۰۲۳) هنوز به قیمت یک دلار نرسیده است. اما آیا این ارز محبوب در آینده به قیمت یک دلار خواهد رسید؟

عملکرد دوج کوین از ابتدا تا امروز

دوج کوین یک شوخی بین دو دوست بود که منجر به خلق آن در سال ۲۰۱۳ شد. پس از لیست شدن این ارز رمزنگاری شده در صرافی‌ها، تنها یک هفته زمان نیاز بود که این ارز هزار درصد رشد کند. این رشد در اوایل سال ۲۰۱۸ بود که دقیقا  در همین برهه زمانی معامله‌گران با حباب بازار کریپتو دست و پنجه نرم می‌کردند. در این بازه زمانی قیمت دوج کوین از دو دهم سنت به حدود ۰.۰۱۸ دلار رسید.

پامپ کلی بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ و حمایت‌های ایلان ماسک از دوج کوین همه کاری کردند تا این ارز رشد چشم‌گیر دیگری را نیز تجربه کند. در سال ۲۰۲۰ برخی از کاربران تیک تاک شروع به معرفی و تبلیغ Dogecoin کردند. در شرایط به وجود آمده و استقبالی که از دوج کوین در این سال‌ها شده بود، همه معامله‌گران می‌پرسیدند که آیا دوج کوین گران میشود؟ درحالی‌که  بازار کریپتو منتظر دوج کوین یک دلاری بودند، اما این هدف در بازار لمس نشد و قیمت دوج کوین در محدوده ۰.۰۰۴۶ تا ۰.۰۰۲۳ در نوسان است.

تا به این لحظه، اوج قیمتی که مبادلات دوج در بازارتجربه کرده در سال ۲۰۲۱ و بین بازه ۰.۱۷ تا ۰.۰۳۶ دلار بوده است. این درحالی بود که اغلب تحلیلگران ایلان ماسک و حرف‌هایش را تضمینی برای آینده دوج کوین می‌دانستند. ایلان ماسک پس از این‌که صاحب توییتر شد، تصمیمی بزرگ گرفت و در ۳ آوریل ۲۰۲۳، لوگو توییتر را به نماد دوج کوین تغییر داد. این امر سبب شد تا ۳۶۰ میلیون به کاربران توییتر اضافه شود و در پی آن، دوج با ۲۰ درصد رشد معامله شد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
آیا تتر رشد می‌کند؟ تتر افزایش قیمت دارد؟

وضعیت فعلی بازار دوج کوین؛ آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟

معامله‌گران و برخی از کارشناسان بازارهای مالی معتقدند که وجود ایلان ماسک، محتواهایی که درباره دوج کوین توییت می‌کند و علاقه‌ای که از خود به دوج کوین نشان می‌دهد؛ می‌تواند تضمینی برای آینده و یک دلاری شدن این رمز ارز باشد! اما آیا دوج کوین رشد خواهد کرد و به مرز یک دلار خواهد رسید؟ به تبعیت از این امر که همه افراد از یک موضوع و عقیده تبعیت نمی‌کنند، برخی از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای رمزنگاری شده حضور ایلان ماسک و علاقه‌اش به دوج کوین را تضمینی برای آینده دوج کوین و بالا رفتن قیمت آن به بیش از یک دلار تایید نمی‌کنند.

اما از نظر تحیلیل تکنیکال که روی دوج کوین انجام می‌شود؛ معامله‌گران معتقدند که پس از رسیدن قیمت فروش دوج به ۰.۷۴ دلار روند بازار کریپتو نزولی شد و دوج نیزهمراه با آن افت کرد. نتیجه حاصل شده از روند بازار و تحلیل‌ها این بود که با بالا رفتن قیمت بین کوین و شروع رشد آلت کوین‌ها و صعودی شدن بازار کریپتو، دوج کوین نیز رشد خواهد کرد. همچنین ماهیت غیرمتمرکز بودن ارز doge، تاییدی بر این روند صعودی است.

تاریخچه قیمت دوج کوین‌

  • واردن شدن به بازار رمز ارزها و لیست شدن در صرافی‌ها در سال ۲۰۱۳

قیمت: در محدوده صفر تا ۰.۰۰۴$ – رشد قیمت حدود هزار درصد (۱۰۷۶%) در هفته اول لیست شدن در صرافی‌ها

  • سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹

قیمت: ۰.۰۰۲ تا ۰.۰۰۳ $ – افزایش تعداد خریداران در سال ۲۰۱۷ – پامپ قیمتی و افزایش قیمت به ۰.۰۱۸دلار – رسیدن به مارکت کپ ۱ میلیارد دلار

  • سال ۲۰۲۰

قیمت: ۰.۰۰۴۶ تا ۰.۰۰۲۳$ – شروع قیمت ۰.۰۰۲ دلار در ژانویه و افت قیمت تا ۰.۰۰۴ در نوامبر همان سال

  • سال ۲۰۲۱

قیمت: ۰.۱۷۰۲ تا ۰.۰۳۶۸ $ – اوج حمایت ایلان ماسک و رسیدن به قیمت ۰.۷۴ دلار و آغاز روند نزولی بازار کریپتو

  • سال ۲۰۲۲

قیمت: ۰.۰۸۵ تا ۰.۱۴۱۶ $ – افت ۱۶.۸ درصدی قیمت در ژانویه و فروش به قیمت ۰.۰۷۴ در ماه می

آینده دوج کوین و پیشبینی قیمت دوج کوین

آیا دوج کوین گران میشود؟ پیش از فرا رسیدن سال ۲۰۲۳، تحلیلگران بازارهای مالی ادعا کرده بودند که ممکن است در این سال قیمت دوج کوین از یک دلار عبور کند و حدقل و حداکثر قیمت آن را معادل ۱.۱۲ و ۱.۴۵ دلار تخمین زده بودند. اما هنوز این پیشبینی تحقق پیدا نکرده است و امروز در (۳ جولای ۲۰۲۳)، قیمت لحظه‌ای دوج کوین در صرافی‌ دیجیتال اکس اونیکس ۰.۰۶۷۵۲ دلار بوده و با نوسان‌های قیمتی کم و بدون کارمزد در این صرافی در حال معامله است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
آموزش استخراج دوج کوین + معرفی تجهیزات لازم

پیشبینی قیمت doge در ۲۰۲۴

در سال ۲۰۲۴ آیا رویای بیش از یک دلاری شدن دوج کوین تحقق می‌یابد؟ آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟ همانطور که تا به این لحظه از سال ۲۰۲۳ خبری از یک دلاری شدن دوج کوین نیست، نمی‌توان به طور رسمی ادعا کرد که این ارز بیش از یک دلار خواهد شد. اما تحلیلگران باور دارند که سال ۲۰۲۴ در بازار ارزهای دیجیتال دوج کوین در محدوده قیمتی  ۱.۴  تا ۱.۷ دلار معامله می‌شود.

در سال ۲۰۲۵ آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟

درحالی‌که هنوز قیمت ارز دوج به یک دلار نرسیده است؛ تحلیل‌گرانی ک به دوج کوین علاقه‌مند هستند، می‌گویند: “با روند صعودی بازار کریپتو، قیمت دوج کوین در ۲۰۲۵ به دو دلار خواهد رسید.”

پیشبینی قیمت Dogecoin از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۱

آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟ همانطور که گفته شد، رشد دوج کوین تنها در شرایط روند صعودی بازار نبوده است. بلکه، تبلیغات درباره این رمز ارز در سوشال مدیا یا معرفی آن توسط افراد معروف مثل ایلان ماسک باعث شده تا معامله‌گران بازار کریپتو شاهد نوسان قیمت این میم کوین از زمان تولید تا به امروز، باشند. این نوسان قیمتی، همیشه افت قیمت نبوده و پامپ قیمت دوج کوین را نیز بازار کریپتو شاهد بوده است. اما رشد دوج کوین تا کی ادامه دارد؟

طبق پیشبینی‌های هوش مصنوعی، اگر روند کلی بازار کریپتو تا ۵ سال آینده صعودی باشد؛ در قیمت دوج کوین نیز ثبات به‌وجود می‌آید. تنها در این صورت است که می‌توان ادعا کرد که سال ۲۰۲۶، سال رشد یا به اصلاح سال سبز دوج کوین خواهد بود. بهترین و بدترین قیمتی که توسط هوش مصنوعی تا سال ۲۰۳۱ برای دوج کوین پیشبینی شده است،  ۰.۸۱۷۹۱۲ و ۰.۷۹۲۸۷۴ دلار است که در تناقض با باورهای تحلیل‌گران بازار کریپتو است.

در هرصورت بازارهای مالی دیجیتال، بازارهایی نیستند که بتوان آینده آن‌ها را در طولانی مدت متصور شد. تنها تحلیل تکنیکال و تحلیل براساس پرایس اکشن در فریم‌های مختلف است که حرکت بعدی و روند قیمت یک رمز ارز را شناسایی می‌کند.

چه عواملی باعث رشد قیمت دوج کوین می شوند؟

آیا دوج کوین گران میشود؟ به‌‌طور کلی میم کوین‌ها نسبت به آلت کوین‌ها دلایل رشد متفاوت‌تری دارند. از زمان خلق این رمز ارز تا به امروز بارها دیده شده که میم کوین دوج همگام با روند بازار صعود کرده است. اما عامل مهم دیگری که موجب صعود آن می‌شود تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و تیک تاک است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بالاترین قیمت دوج کوین چقدر بوده است؟

با تبلیغات توسط اینفلوئنسرها درباره دوج، تقاضا برای خرید آن بالا می‌رود و به مراتب با بالارفتن تقاضا برای خرید، شاهد رشد قیمتی این رمز ارز خواهیم بود. البته به این نکته نیز باید اشاره کنیم که دوج کوین ارز رمز نگاری شده‌ای است که قابلیت استخراج دارد و می‌توان آن را با گوشی یا سیستم‌های کامپیوتری استخراج کرد. همین امر موجب شده تا روند رشد قیمتی کمتری داشته باشد. اما محبوبیت و داشتن پشتوانه‌ای همچون ایلان ماسک آینده روشنی را برای رشد قیمتی آن ایجاد کرده است. با این‌که دوج کوین یک شوخی بود اما در حال حاضر در پرداخت‌های مالی کاربرد دارد و این نیز عامل دیگر رشد قیمت دوج کوین است. با این تفاسیر آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟

کلام آخر؛ آیا دوج کوین گزینه خوبی برای سرمایه گزاری است؟

آیا دوج کوین رشد خواهد کرد؟ این سوالی بود که در ابتدا به‌طور کامل و واضح به آن پاسخ دادیم. گاهی ممکن است افرادی با توجه به پیشبینی‌هایی که توسط تحلیل‌گران ارائه شده است، تصمیم به خرید رمز ارزی برای آینده کنند. این خریدها که به اصطلاح به آن‌ها خرید اسپات می‌گویند و در این نوع خرید افراد رمز ارزها را برای آینده کنار می‌گذارند؛ مناسب میم کوین‌ها نیستند. درنتیجه دوج کوین گزینه‌ خوبی برای سرمایه‌گزاری برای آینده دور نیست. اما معامله‌گران از دامپ‌ و پامپ‌های دوج کوین که بازار کریپتو تا این لحظه آن را شاهد بوده است، سودهای زیادی را در کوتاه مدت کسب کرده‌اند. شما می‌توانید با شناخت روند بازار و تحلیل چارت دوج کوین، از زمان رشد و کاهش این ارز باخبر شده و آن را برای کوتاه مدت خریداری کنید. به دلیل قیمت کمی که این رمز ارز دارد، با خرید از صرافی‌های دیجیتالی که کارمزد بالایی برای معاملات می‌گیرد؛ می‌تواند سود شما را تا اندازه زیادی کاهش دهد. به همین دلیل ما، خرید و فروش دوج کوین بدون کارمزد در اکس اونیکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. معاملات دوج کوین در اکس اونیکس در کوتاه‌ترین زمان انجام شده و بدون احراز هویت در این صرافی نیز می‌توانید معاملات خود را به سرانجام برسانید.


برچسب ها

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد