ماینرهای بیت کوین 14 هزار BTC را به یک بلوک ارسال کردند

ماینرهای بیت کوین 14 هزار BTC را به یک بلوک ارسال کردند

ماینرهای بیت کوین 14 هزار BTC را در یک اقدام ناگهانی به یک کیف پول ارسال کردند. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

پس از انتشار اعداد رسمی تورم ایالات متحده، قیمت بیت کوین شروع به افزایش کرد. با این حال، در ماه گذشته، ماینرهای بیت کوین خروجی خود را افزایش داده اند.

مجموعه جدیدی از سیاست های مالیاتی با هدف جلوگیری از استخراج ارزهای دیجیتال داخلی توسط قزاقستان بر این روند فروش ارزهای ماینرها افزوده است. امروز در این خبر بیشتر درباره این مسئله با شما بحث خواهیم کرد. در ادامه ما را همراهی کنید.

افزایش خروجی دارایی ماینرها

IT Tech گزارش داد که استخراج کنندگان بیت کوین بیش از 14000 BTC را که در یک بلوک قرار داشت به صرافی منتقل کردند. انتقال از کیف پول ماینر به صرافی نامطلوب ارزیابی شده است.

گلس‌نود گزارش داد که حجم خالص جریان استخراج‌کنندگان بیت‌کوین بر اساس میانگین متحرک ۷ روزه (MA) به بالاترین حد تاریخ (ATH) ۱،۷۷۹،۹۵۳ دلار رسیده است. در هفته اول ژانویه 2022، ATH 1,700,940 دلار ثبت شد.


به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، این جریان خروجی در کیف پول صرافی هنوز متوقف نشده است. این می تواند به عنوان یک معامله OTC یا به عنوان یک سرویس نگهداری مورد استفاده قرار گیرد. به نظر او اخبار یا صعودی است یا خنثی.

علاوه بر این، علاقه به کوین باز در حال افزایش است و بازار ممکن است به زودی رشد را تجربه کند. طبق این مطالعه، ذخایر ماینر بیت کوین در دو هفته گذشته کاهش یافته است. با این حال، این ممکن است نشانه قابل توجهی از کاهش اعتماد در چرخش قیمت باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
دلیل کاهش قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 6 درصد افزایش یافته است. بیت کوین در حال حاضر به طور متوسط ​​20953 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته آن با 2 درصد افزایش به 32.8 میلیارد دلار رسیده است.

Santiment می گوید آدرس های فعال BTC در 24 ساعت گذشته رشد کرده اند. این رقم در زمان انتشار نزدیک به یک میلیون نفر بود، در مقایسه با 860000 مورد در 14 ژوئیه. این نشان می دهد که روحیه سرمایه گذاران به سرعت در حال بهبود است.

این حجم که از 28.13 میلیارد به 31.64 میلیارد تغییر کرده است، افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته در 15 جولای ممکن است نشانه ای از آرامش باشد. در واقع، در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار بیت کوین از 376 میلیارد دلار به 395 میلیارد دلار افزایش یافته است.

در این بین، آنتونی پمپلیانو در تحلیل خود گفت که قیمت بیت کوین به دلیل افزایش تورم در حال کاهش است.

شما درباره خارج کردن 14 هزار BTC توسط ماینرهای بیت کوین چه فکر می کنید؟

همانطور که توضیح داده شد چشم انداز کوتاه مدت بازار بیت کوین مثبت به نظر می رسد، با اینحال این مسئله موجب نشده که بدبینی ماینرها کاهش یابد.

در همین راستا حدود 14 هزار بیت کوین از یک بلوک به صرافی منتقل گردیده است. مسئله ای که ابدا به نفع آینده ارزشمندترین کوین بازار نیست. شما درباره این روند خروجی چه فکر می کنید؟ آیا قرار است در آینده شاهد اخبار فاجعه آمیز دیگری باشیم.

اگر علاقه مند به خرید بیت کوین و یا ارزهای دیجیتال دیگر هستید، وب سایت اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

0.00 /5
تعداد شمارش آرا : 0

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد