کاهش فعالیت در زنجیره بیت کوین

کاهش فعالیت در زنجیره بیت کوین

کاهش فعالیت در زنجیره بیت کوین یکی دیگر از پیامدهای مهم سقوط اخیر بازار بوده است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

فعالیت زنجیره بیت کوین پس از سقوط هولناک LUNA بسیار کاهش پیدا کرده است. سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال بدون شک باعث کاهش اعتماد به  ارزهای دیجیتال شده است و باعث گردیده که سرمایه گذاران به طور قابل توجهی فعالیت خود را در این فضا کاهش دهند.

این امر منجر به ضرر و زیان  برای ماینرها نیز شده است زیرا درآمدهای کارمزد، حجم تراکنش ها و ارزش تراکنش ها به شدت کاهش یافته است، که همگی باعث کاهش درآمد روزانه ماینرها به سمت پایین ترین سطح سالانه شده است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

میزان فعالیت در زنجیره بیت کوین 

ما  هفته پیش شاهد افزایش فعالیت های زنجیره بیت کوین در طول اوج سقوط LUNA بودیم. دلیل آن این بود که سرمایه گذاران سعی می‌کردند کوین های خود را بفروشند تا تحت‌تاثیر روند نزولی قرار نگیرند.

به همین دلیل حجم معاملات و همچنین میانگین تراکنش جهش قابل توجهی داشته است. اما در هفته جاری ما شاهد کاهش 21.85 درصدی فعالیت زنجیره بیت کوین بوده ایم.

درآمد ماینرها نیز بسیار بدتر شده است. استخراج کنندگان بیت کوین 7.95 درصد زیان را تجربه کردند و درآمد روزانه آن ها به 25.5 میلیون دلار کاهش پیدا کرد. آخرین باری که درآمدها در جولای 2021 به این میزان پایین بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کد تسک جدید ۱۰ مرحله‌ای تپ سواپ

فعالیت زنجیره بیت کوین سقوط 44 درصدی نسبت به هفته قبل داشته است و حجم معاملات روزانه تقریباً 50 درصد از هفته گذشته کاهش پیدا کرده است.

در همین راستا دشواری استخراج بیت کوین در چند هفته گذشته کاهش یافته، به طوری که نرخ تولید بلاک حدود سه هفته پیش از هدف 6 بلاک در ساعت فراتر رفت. آنچه بعد از آن اصلاح شد در سختی ماینینگ بود که سختی ماینینگ را دوباره بالا برد. این تعدیل باعث شده است که تولید بلوک بسیار کمتر از هدف تعیین شده در 5.64 بلوک در ساعت باشد.

درصد درآمد حاصل از کارمزدها نیز با 0.69 درصد کاهش نسبت به هفته قبل به 1.81 درصد رسیده است.  معاملات روزانه نیز با 6.185 کاهش به 252532 تراکنش روزانه رسیده است.

قیمت بیت کوین نیز ضربه بزرگی خورده بود که به کاهش درآمد روزانه ماینرها  منجر شده اشت.

شما درباره کاهش فعالیت در زنجیره بیت کوین چه فکر می کنید؟

هر روز ابعاد جدیدی از پیامدهای منفی سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال نمایان می گردد. همانطور که مشاهده کردید سقوط اخیر باعث گردیده حجم معاملات و فعالیت در زنجیره بیت کوین به شدت کاهش یابد.

علاوه بر این درآمد ماینرهای بیت کوین به شدت کاهش یافته و آن ها زیان قابل توجهی را تجربه کرده اند. اکنون می خواهیم نظر شما را درباره این کاهش معاملات و فعالیت در شبکه بیت کوین بپرسیم. آیا این پیامد منفی ادامه دار خواهد بود و یا روند تغییر خواهد کرد.

شما می توانید برای خرید و فروش بیت کوین از صرافی اکس اونیکس استفاده نمایید. برای اینکار تنها نیاز است به وب سایت این صرافی مراجعه کرده و حساب کاربری بسازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد