سبز بسته شدن معاملات بیت کوین پس از سه ماه

سبز بسته شدن معاملات بیت کوین پس از سه ماه

معاملات بیت کوین پس از 9 هفته متوالی با کندل سبز بسته شده است. امروز در این خبر بیشتر در این رابطه صحبت می کنیم.

بالاخره به نظر می رسد بیت کوین درحال گذار از سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال است. معاملات بیت کوین در نه هفته متوالی قرمز بسته شد و رکورد منفی از خود به جا گذاشت. اکنون بالاخره این رکورد شکسته شد و معاملات این ارز دیجیتال پس از سه ماه سبز بسته شد.

این نشانه بسیار خوبی برای فعالین در بازار است. باید دید که از پی این روند مثبت ما شاهد خیزش جدید بزرگترین ارز دیجیتال جهان خواهیم بود یا خیر. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

کندل سبز بیت کوین پس از سه ماه 

در هفته گذشته، بیت کوین و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال با افزایش 8 درصدی در مدت زمان کوتاه، روند مثبت قابل توجهی را نشان دادند. پس از جدا شدن از سهام ایالات متحده، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان تلاش کرده است تا با این جهش تسکین یابد.

بیت کوین در یک هفته اخیر نوسان داشته است. با این حال، این ارز دیجیتال توانسته است اولین شمع هفتگی سبز خود را در سه ماه گذشته ثبت کند.

بر اساس ارقام Coingecko، تا زمان نگارش این مقاله، BTC با 6.0 درصد افزایش با 31256.62 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 595.7 میلیارد دلار است.
در اوایل هفته، بیت کوین توانست به اوج 32000 دلار برسد، اما شادی ها کوتاه مدت بود زیرا فروشندگان وارد عمل شدند و قیمت را به حالتی که در چند روز گذشته بود برگرداندند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 17 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

طبق نمودارهای فنی، بیت کوین همچنان بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه خود (DMA) معامله می شود.

بیت کوین ژانوی را  با کاهش تقریباً 16 درصدی، نزدیک به میانگین قرمز تاریخی خود، قرمز به پایان رسید. بازار بیت کوین سه ماه قرمز متوالی را تجربه کرد تا اینکه در ماه فوریه کمی وضعیت بهبود پیدا کرد.

ماه می، مانند آوریل، به عنوان یکی از ماه های مطلوب برای بیت کوین در نظر گرفته می شود.
آمار بلومبرگ، با استناد به ارقام CoinMetrics، نشان می‌دهد که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در آخرین ماه می، حدود 200000 بیت کوین را به صرافی‌ها فروختند.

در همین حال، سرمایه‌گذاران باید قبل از این که به این نتیجه برسند که این آغاز بازار صعودی بعدی است، هوشیاری و احتیاط را به خرج دهند، زیرا ممکن است بازار در این مرحله نشانه‌هایی از اشروع یک بازار نزولی را نشان دهد.

شما درباره سبز بسته شدن معاملات بیت کوین پس از سه ماه چه فکر می کنید؟

به نظر می رسد بیت کوین در اواخر ماه می به نقطه اوج خود رسیده است. پس از نزدیک به 10 هفته، معاملات این ارز دیجیتال برای اولین بار با یک شمع سبز را بسته شد.

اکنون از شما کاربران صرافی اکس اونیکس می پرسیم که شما درباره این روند مثبت بیت کوین چه فکر می کنید؟ آیا این آغاز بهبود این ارز دیجیتال است و یا هنوز پیش بینی زود بوده و باید کمی بیشتر صبر کنیم.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در بزرگتربن ارز دیجیتال هستید، وب سایت اکس اونیکس یک انتخاب ایده آل اس.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد