فعالیت مجدد یک نهنگ بیت کوین پس از هشت سال

فعالیت مجدد یک نهنگ بیت کوین پس از هشت سال

یک نهنگ بیت کوین پس از هشت سال سکوت و انفعال بیش از 30 میلیون دلار بیت کوین را منتقل کرده است. در این خبر بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

پس از هشت سال سکون، یک نهنگ بیت کوین (BTC) به طور غیرمنتظره‌ای 30 میلیون دلار بیت کوین را جابه جا کرد. Blockchair گزارش داد که در 20 نوامبر 2013 این آدرس دقیقا 1000 بیت کوین به ارزش 567600 دلار در آن زمان دریافت کرده بود.

این بیت کوین ها در یک کیف پول برای مدت‌ها باقی ماندند تا اینکه به عنوان بخشی از یک بلوک بزرگتر به دو آدرس دیگر انتقال پیدا کردند، امروز در این خبر بیشتر درباره این انتقال بزرگ صحبت خواهیم کرد.

تاریخچه انتقال بیت کوین ها

همانطور که گفتیم 1000 بیت کوین توسط یک نهنگ قدیمی بیت کوین پس از سال‌ها سکون فروخته شده است. این 1000 بیت کوین 30090000 دلار ارزش دارد که در واقع 53 برابر قیمت اولیه این بیت کوین‌ها در سال 2013 است.

هنگام خرید بیت کوین توسط این نهنگ، ارزشمندترین کوین بازار تنها 567 دلار قیمت داشت و هزینه تراکنش فقط 0.0016 بیت کوین بوده است.

در طول هشت سال گذشته، کیف پول این نهنگ غیرفعال 23 بار مقادیر کمی بیت کوین دریافت کرده است.  به نظر می‌رسد که این مقادیر حاصل حملات داستینگ بوده است.

داستینگ زمانی اتفاق می‌افتد که هکرها و کلاهبردارانی  مقادیر ناچیزی بیت کوین (یا سایر ارزهای دیجیتال) را برای شکستن حریم خصوصی کیف پول ارسال می‌کنند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

بلاک‌چیر همچنین کیف پول دیگری را شناسایی کرد که از سال 2012 خاموش مانده بود. این کیف روز پنجشنبه بالاخره  500 بیت کوین را منتقل کرده است.

اولین خرید این کیف پول با یک بیت کوین در 5 آوریل 2012 انجام شد. سپس کیف پول 499 بیت کوین دیگر در 3 ژوئن همان سال اضافه کرد. قیمت بیت کوین در آن زمان تنها 5.25 دلار به ازای هر کوین بود.

خالق بیت کوین سال ها سکوت کرده است، اما مردم همچنان درباره او گمانی‌زنی می‌کنند.  در نتیجه، تراکنش‌های کیف‌پول‌های طولانی مدت معمولاً علاقه رسانه‌ها را افزایش می‌دهند.

زیرا آن‌ها در مورد این که بیت کوین می‌تواند متعلق به خالق مخفی بیت‌کوین، ساتوشی ناکاموتو باشد، شایعاتی ایجاد می‌کنند.

شما درباره این انتقال بزرگ توسط یک نهنگ قدیمی چه فکر می کنید ؟

فعالیت آدرس‎‌های قدیمی همواره با رمز و راز و شایعات همراه بوده است. بسیاری از این صحبت می‌کنند که این آدرس‌ها همگی متعلق به خالق بیت کوین ساتوشی هستند، با اینحال هیچکدام از این حرفا قابل تایید نیست.

فارغ از این مسائل این فعالیت مجدد بسیار برای این نهنگ بیت کوین سودده بوده است، چراکه ارزش کوین‌های او پس 8 سال 53 برابر شده است. نظر شما درباره این نهنگ بیت کوین چیست؟

اگر علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگر هستید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس پس از ثبت نام معامله خود را شروع کنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد