کاهش ارزش بازار بیت کوین در ماه گذشته

کاهش ارزش بازار بیت کوین در ماه گذشته

ارزش بازار بیت کوین در ماه گذشته به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. امروز در این خبر تلاش خواهیم کرد، بیشتر پیرامون این مسئله صحبت کنیم.

اگرچه به نظر می رسد بیت کوین از وضعیت بحرانی سقوط بازار ارزهای دیجیتال خارج شده است، اما همچنان پیامدهای این سقوط قابل مشاهده می باشد. یکی از این پیامدها کاهش قابل توجه مارکت کپ این ارزشمندترین کوین بازار است. وضعیتی که اکثر سرمایه گذاران امیدوارند خیلی سریع به پایان رسد.

ارزش بازار BTC در یک ماه گذشته نزدیک به 120 میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. امروز در این خبر به شکل مفصل پیرامون این وضعیت صحبت خواهیم کرد.

پایین آمدن مارکت کپ بیت کوین در ماه گذشته

ارزش بازار بیت کوین با کاهش قابل توجه در پایان ماه می تقریباً به 605 میلیارد دلار رسید. بیت کوین در حال حاضر زیر 50000 دلار معامله می شود که دلیل آن وضعیت نزولی بازار است.

ماه گذشته، بیت کوین با سقوط بازار کریپتو در وضعیت دشواری قرار گرفت. سایر ارزهای رمزپایه محبوب نیز همین سرنوشت را داشتند.

اما اگر به بخش های خوب یک وضعیت بد نگاه کنید، بیت کوین از نظر ارزش بازار در ژوئن 2022 پادشاه باقی ماند. این کوین  ماه می را با ارزش بازار 605.8 میلیارد دلار به پایان رساند.
اگر آمار ژوئن را با ارزش بازار روز اول ماه می BTC مقایسه کنید، خواهید دید که چگونه 17٪ کاهش یافته است. ارزش معاملات اول ماه می ارزش بازار 732 میلیارد دلار و حجم معاملاتی متناسب با 27 میلیارد دلار داشت.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سود قابل توجه هولدرهای بلند مدت بیت کوین

بیت کوین بیش از 50 درصد از ارزش خود را از دست داده است، که در نوامبر 2021 قبل از اینکه بازار کریپتو به سمت پایین حرکت کند، به بالاترین حد خود رسیده بود. سقوط آن سپس با سقوط Terra همراه شد که صنعت کریپتو را بیش از پیش ناتوان کرد.
احساسات صعودی یا تضعیف شده باعث ایجاد ترس و عدم اطمینان در بین سرمایه گذاران شده است. بسیاری از سرمایه گذاران وحشت کردند و پول خود را برداشت نموده اند.

هر دو بیت کوین و اتریوم، دو دارایی دیجیتال پیشرو در بازار کریپتو، از نوامبر سال 2021 بیش از 40 درصد سقوط کرده اند. قیمت بیت کوین در چند ماه گذشته بسیار نوسان بوده است و سرمایه گذاران این آشفتگی را احساس می کنند.

از سوی دیگر، کارشناسان معتقدند بیت کوین در ماه های آینده با نوسانات بیشتری مواجه خواهد شد. متأسفانه، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال طی دو ماه گذشته تا 43 درصد کاهش یافته است. اما، زمانی که معیارهای خاصی برآورده شود، این امید وجود دارد که بازار شکوه از دست رفته را بازیابد.

بازار کریپتو نزولی بازاری نیست که سرمایه‌گذاران بخواهند در آن سرمایه‌گذاری کنند، اما شما باید خوبی‌ها را با بدی‌ها در فضای کریپتو بپذیرید. یک موضع نزولی مزایای خود را دارد زیرا به سرمایه گذاران زمان بیشتری می دهد تا سرمایه گذاری های خود را ارزیابی کنند و پروژه های دیگری را که می توانند پس از افزایش مجدد قیمت ها بالا بروند بررسی کنند.

شما درباره کاهش ارزش بازار بیت کوین چه فکری می کنید؟

همانطور که توضیح داده شد، وضعیت بزرگترین ارز دیجیتال جهان جندان مطلوب نیست. اگرچه وضعیت بیت کوین در یک هفته اخیر کمی بهبود یافته است. اما همچنان ترکش های سقوط اخیر بازار همچنان درحال صدمه زدن به این کوین است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سود قابل توجه هولدرهای بلند مدت بیت کوین

در همین راستا ارزش بازار بیت کوین در یک ماه گذشته نزدیک به 120 میلیارد کم شده است. آماری که چندان نشانه خوبی ندارد. شما درباره این کاهش ارزش بازار بیت کوین چه فکر می کنید؟ آیا بهبود نسبی این کوین می تواند در آینده این ضررها را جبران کند.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستید، می توانید به صرافی اکس اونیکس مراجعه کنید. برای شروع معامله تنها نیاز است به ایجاد حساب کاربری در وب سایت اکس اونیکس بپردازید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد