تحلیل جامع ارز دیجیتال نات کوین (NOT COIN)

تحلیل جامع ارز دیجیتال نات کوین (NOT COIN)

نات کوین، یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در چند وقت اخیر، اکنون مورد توجه بسیاری از کاربران است و خیلی‌ از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در حال رصد کردن نات کوین هستند. با ایردراپ جنجالی از طریق بازی کلیکی در تلگرام و رشد اخیری که این رمزارز داشت اکنون مورد تحلیل بسیاری از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. در ادامه تحلیل جامعی از نات کوین را بر اساس تحلیل کارشناسان اکس اونیکس بررسی می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال نات کوین

تحلیل تکنیکال نات کوین

ارز نات کوین پس از سروصدایی که در هفته‌های گذشته به پا کرد و رشد قابل توجهی که داشت، در حال حاظر از نظر تکنیکالی در مرحله اصلاح قیمتی و زمانی به سر می‌برد. برای این ارز دیجیتال در تایم‌فریم میان‌مدت و بلندمدت دو سناریو وجود دارد.

سناریو اول تحلیل تکنیکال NOT

سناریو اول این است که محدوده حمایتی بسیار مهم و تقاضای قیمتی در محدوده (0.011163-0.015127) موج آخر اصلاح قیمتی باشد و نات کوین بتواند با جمع‌آوری اردرهای خرید بار دیگر روند صعودی خود را تا سقف قیمتی در ناحیه (0.025695-0.029795) ادامه دهد. این روند می‌تواند رشد بسیار قابل توجهی باشد.

سناریو دوم تحلیل تکنیکال NOT

سناریو دوم تحلیل تکنیکال NOT

اما سناریو دوم بیان می‌کند که اگر محدوده گفته شده در سناریو اول نتواند جلوی اصلاح قیمتی را بگیرد و شکسته شود، در این صورت اصلاح بیشتری تا محدودهPRZ تقاضای دوم و انباشتگی قیمتی در ناحیه (0.007622-0.008668) خواهیم داشت. در این صورت پس از این شکست، از این محدوده انتظار رشد قدرتمند قیمتی تا سقف این ارز را خواهیم داشت.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تحلیل جامع لینک (1403/04/10)؛ آینده قیمتی لینک

تحلیل فاندامنتالی و آنچین نات کوین

از دید فاندامنتالی، نات کوین با مارکت کپ و حجم معاملاتی بالای یک میلیارد دلار، توانسته است خود را بین 70 ارز برتر جهان قرار دهد. با توجه به اکوسیستم این ارز دیجیتال و پیاده‌سازی آن روی شبکه تلگرام و همچنین ترند شدن این ارز دیجیتال، در آینده انتظار رشد بیشتر و همچنین آپدیت شبکه بلاکچینی و وایت پیپر این ارز دیجیتال را خواهیم داشت.

لازم به ذکر است که نات کوین در بین ارزهایی که به صورت ایردراپ عرضه شده‌اند، رتبه دوم حجم معاملاتی را دارد اما از نظر زمان رسیدن به این حجم معاملاتی در رتبه نخست قرار داد.
این روزها نات کوین در شبکه‌های اجتماعی در بین 5 تا 8 ترند برتر ارزهای دیجیتال قرار دارد و احتمالا باز هم با اقبال دوست‌داران این بازار مالی روبرو شود.

این نکته را هم باید در نظر داشت که نات کوین بر روی شبکه تلگرام لانچ شده است و با افزایش کارایی شبکه TON می‌تواند رشد خوبی را تجربه کند.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد