کاهش 60 میلیارد دلاری ارزش بازار ارزهای دیجیتال

کاهش 60 میلیارد دلاری ارزش بازار ارزهای دیجیتال

کاهش 60 میلیارد دلاری ارزش بازار ارزهای دیجیتال مجددا باعث ایجاد یک سیر نزولی شدید شده است. امروز بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

از 28 ژوئن، قیمت بیت کوین کمی بالاتر از مرز 20 هزار دلار نوسان داشت. با این حال، در چند روز اخیر قیمت این ارز دیجیتال به 20 هزار دلار کاهش یافت. بقیه بازار نیز همچنین در سیر نزولی قرار دارد و اکثر آلت کوین های مشهور در ضرر هستند.

این سیر نزولی بیت کوین و سایر ارزهای برتر باعث شده است که دوباره بیش از 60 میلیارد دلار از ارزش بازار ارزهای دیجیتال کاهش پیدا نماید. امروز بیشتر در اینباره با شما به صحبت خواهیم پرداخت.

کاهش مارکت کپ بازار

در هفته گذشته بیت کوین چندین بار تلاش کرد تا ارزش خود را افزایش دهد. در این مدت قیمت آن از 17500 دلار به 21000 دلار رسید. این بازیابی از قیمت پایین 18 ماهه آن بود. این ارز دیجیتال توانست قیمت 21 هزار دلار را حفظ کند تا اینکه به قیمت بالای 10 روزه خود یعنی کمی بیش از 21800 دلار رسید.

سفر به قیمت بالاتر برای BTC بی نتیجه شد و در نهایت به کمتر از ۲۱ هزار دلار رسید. تلاش کرد تا به این قیمت برسد، اما همه تلاش ها ناموفق بود.

تلاش های ناموفق بیت کوین برای ارزش گذاری در نهایت به یک روند نزولی به سمت 20 هزار دلار تبدیل شد. و اکنون به ارزشی کمی پایین تر از معیار 20 هزار دلار رسیده است.
در زمان نگارش این مقاله،  قیمت BTC همچنان زیر این قیمت در نوسان است و ارزش بازار آن را به زیر 400 میلیارد دلار رسانده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
وضعیت بازار ارزهای دیجیتال

در آخر هفته گذشته، اتریوم در بحبوحه وضعیت نزولی بازار تلاش کرد تا بالاتر رود. در آن زمان، ETH با قیمت 1200 دلار معامله می شد. با این حال، این روند چندان دوام نیاورد زیرا قیمت اتریوم در حال حاضر با قیمت ۱۱۱۶ دلار به فروش می‌رسد که حدود ۶.۵ درصد در 24 ساعت گذشته کاهش پیدا کرده است.

قیمت آلتکوین ها از جمله بایننس کوین با حدود 7.5 درصد افت 219 دلار معامله می شود.

رکوردهای روند نزولی آلتکوین های دیگری مانند SOL، DOGE، SHIB و XRP نیز ثبت شده است. همچنین، با وجود قدردانی جزئی از توکن های LEO، Tron و Cardano، آنها در منطقه قرمز نمودار باقی می مانند. بنابراین با توجه به این روند در دور روز گذشته  ارزش کل بازار حدود 60 میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است.

نظر شما درباره کاهش 60 میلیارد دلاری ارزش بازار ارزهای دیجیتال چیست؟

همانطور که توضیح داده شدارزش بازار از ابتدای روند نزولی اخیر به حدود 900 میلیارد دلار رسیده است. بهتر است بگوییم که چیزی حدود 60 میلیارد دلار از ارزش بازار کریپتو کم شده است.

این روند هم زمان با کاهش قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین ها رخ داده، مسئله ای که دوباره پس از یک دوره امیدواری نگرانی را برای فعالین در بازار به ارمغان آورده است.

شما کاربران وب سایت اکس اونیکس درباره این کاهش ارزش بازار چه فکر می کنید؟ آیا این باز هم باید منتظر خبر بدتری باشیم و یا خیلی زود این طوفان تمام خواهد شد.

اگر علاقه مند به خرید بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر هستید، صرافی اکس اونیکس با ارائه بهترین خدمات این امکان را برای شما فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد