افزایش محبوبیت دوج کوین در توییتر

افزایش محبوبیت دوج کوین در توییتر

افزایش محبوبیت دوج کوین در توییتر پس از خرید این شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک شدت گرفته است. امروز بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

ایلان ماسک ثروتمند مشهور آمریکایی چند وقت پیش با مبلغی هنگفت توییتر شبکه اجتماعی محبوب را خریداری کرد. همه ما  از علاقه ماسک به دوج کوین، معروف‌ترین میم کوین بازار خبر داریم.

خرید توییتر توسط حامی قدیمی دوج کوین باعث گردیده که محبوبیت این ارز دیجیتال در بین کاربران این شبکه اجتماعی افزایش پیدا کند.

این درحالیست که محبوبیت دومین ارز بزرگ بازار یعنی اتریوم به پایین‌ترین حد خود در این شبکه اجتماعی رسیده است. امروز در این خبر تلاش می‌کنیم،

بیشتر درباره داده‌ها و آمارهای مرتبط با محبوبیت ارزهای دیجیتال در توییتر صحبت کنیم.

‌ارزهای دیجیتال محبوب در بین کاربران توییتر

اتریوم، عنوان منفورترین ارز دیجیتال را در بین کاربران توییتر از آن خود کرده است، این درحالیست که داده‌ها خبر از افزایش محبوبیت دوج کوین در بین این کاربران می‌دهند. اکنون دوج کوین محبوب‌ترین ارز دیجیتال در بین کاربران توییتر است.

این یافته‌ها از گزارش جدیدی توسط TRG Datacenters به ​​دست آمده است که به تجزیه و تحلیل توئیت‌های یکساله بین ژانویه 2021 تا ژانویه 2022 پرداخته است، هدف این پژوهش شناخت این مسئله است که کدام دارایی‌های دیجیتال از محبوب‌تر هستند.

این تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC)، کاردانو (ADA)، دوج کوین (DOGE)، اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) را مورد بررسی قرار داد، اتریوم با 29 درصد توییت‌های حاوی احساسات منفی،عنوان منفورترین ارز را در بین این پنج ارز ازان خود کرده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
قیمت بیت کوین 21 هزار دلار باقی مانده است

عمده انتقاداتی که به اتریوم وارد می شود به سرعت آن در مقایسه با سایر جایگزین های لایه 1 و همچنین هزینه انرژی آن مربوط می شود.

اوج منفی بودن اتریوم در توییتر زمانی رخ داد که یک باگ باعث شد اتریوم برای مدت کوتاهی در اواخر آگوست 2021 به دو زنجیره تقسیم شود.

بیت کوین با 27 درصد توییت‌های حامی احساسات منفی، دومین ارز نامحبوب در توییتر است. کاردانو با 16 درصد ارتباط منفی در جایگاه سوم قرار دارد،

در حالی که لایت کوین با تنها 8 درصد از تمام توییت‌ها دارای زاویه منفی در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

دوج کوین محبوب‌ترین ارز دیجیتال در این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است. این ارز دیجیتال تنها 6٪ توییت‌های حاوی احساسات منفی و انتقاد در بین پنج ارز را ثبت کرده است.

این بدان معناست که 94 درصد از تمام توییت‌های مربوط به DOGE دارای پالس‌های مثبت هستند که قدرت و انسجام جامعه توکن را در توییتر نشان می‌دهد.محبوبیت Dogecoin ارتباط نزدیکی با رابطه خوب این ارز با مالک جدید توییتر یعنی ایلان ماسک دارد.

شما درباره افزایش محبوبیت دوج کوین چه فکر می کنید ؟

توجه ایلان ماسک به دوج کوین باعث شد که میم کوین‌های از ارزهایی بدون هدف و کاربرد به ارزهای دیجیتال پر ارزش و کاربردی تبدیل گردند.

دوج کوین همواره ارز دیجیتال محبوب این میلیاردر محبوب بوده است و اکنون با خرید توییتر توسط این ثروتمند آمریکایی محبوبیت دوج کوین نیز افزایش یافته است.

نظر شما درباره این افزایش محبوبیت دوج کوین چیست؟ آیا این محبوبیت می‌تواند باعث رشد قیمت و توسعه این ارز دیجیتال شود یا خیر.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش قیمت ارز یونی سواپ

اگر علاقه‌مند به خرید دوج کوین هستید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس به سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد