تحلیل جامع دوج کوین (1403/03/30)؛ آیا دوج کوین پتانسیل رشد دارد؟

تحلیل جامع دوج کوین (1403/03/30)؛ آیا دوج کوین پتانسیل رشد دارد؟

ارز دیجیتال دوج کوین در تایم فریم روزانه،به نظر در اخرین موج نزولی خود قرار دارد.

انتظار داریم که دوج کوین بتواند از سطح بسیار مهم و پر تقاضای قیمتی در ناحیه (0.08726-0.11016) با جمع اوری نقدینگی رشد قیمتی خود را شروع کند. با توجه به مصرف شدن تمام لول‌های قیمتی در گذشته انتظار داریم که اولین محدوده مهمی که بتواند برای دوج کوین به عنوان سطح مقاومتی و عرضه محدوده(0.037791-0.44587) باشد. که از این رو رشد بسیار قابل توجهی در انتظار این ارز میباشد.

باید به این نکته توجه داشت که که در صورت پایدار بودن شرایط اقتصادی این رشد میتواند محقق شود.

تحلیل فاندامنتال و آنچین دوج کوین (1403/03/30)

تحلیل فاندامنتال و آنچین دوج کوین (1403/03/30)

با توجه به نرخ بهره و تورم اعلام شده در هفته گذشته،انتظار این اصلاحات در بازار را بر روی همه ارزها متصور بودیم.

اما به نظر این اصلاح آنچنان عمیق نباشد. با توجه به نرخ مدعیان بیکاری و همچنین اخبار مناسبی که از گردش پول در بازار رمز ارزها هر روزه به گوش میرسد،انتظار داریم که بازار در حال استراحت زمانی و قیمتی برای موج صعودی قدرتمند بعدی خود میباشد.

همچنین در جدول برترین رمز ارزهای جهان رقابت سنگینی بین دوج کوین و تون کوین بود که بین ده ارز دیجیتال برتر قرار گیرند. با توجه به حجم عجیبی که دوج کوین در ماه گذشته به خود دیده اقبال عمومی به سمت این ارز دیجیتال رفته و در حال حاضر بالاتر از تون کوین در جدول ارزهای برتر بازار ارز دیجیتال قرار دارد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تحلیل جامع ماتیک (1403/04/16)؛ آیا ماتیک (MATIC) پتانسیل رشد دارد؟

از طرفی با انتشار وایت پیپر جدید دوج کوین در سال گذشته میلادی و نگاهی به ROADMAP این ارز دیجیتال انتظار داریم که توسعه دهندگان این ارز دیجیتال در ماه اینده میلادی نسخه به روز شده تراکنش‌های شبکه دوج را بر روی بلاک چین پیاده سازی کنند .

از دیدفاندامنتالی دیگر موردی که به چشم میخورد، اخبار و شایعات غیر رسمی درباره صندوق ETF دوج کوین است که قرار است بعد از اتریوم تشکیل شود.

حتی با تایید شدن این خبر میتوان انتظار رشد های خیلی خوبی در این ارز دیجیتال باشیم. با اگر همچین شایعاتی درست باشد میتوان متصور شد که این الت کوین محبوب بازار میتواند خود را به سمت یک بلاکچین تخصصی و منحصر به فرد پیش ببرد.

تحلیل آنچین

از نظر آنچین برای دوج کوین در هفته گذشته ما خروجی پول به مقدار قابل توجهی را داشتیم. اما در این هفته و همچنین میانگین کل ماه ، همچنان به صورت متوالی و حساب شده در این ارز دیجیتال تزریق و ورود پول را داریم.

از طرفی ادرس ولت های نهنگ ها نشان میدهد که آنها به هیچ عنوان میلی به فروش دوج کوین های خریداری شده خود را ندارند. این خبر میتواند خود نشان دهد که میتوان قیمت های بالاتری برای این ارز دیجیتال متصور شد.

در زیر نمودار حجم معاملات و ورودی و خروجی پول در دوج کوین را مشاهده میکنید

 

میزان معاملات  خرید و فروش دوج کوین در صرافی ها در  تایم  فریم  یک ساعته
چهار ساعته
۱۲ ساعته
و ۲۴ساعته

 

ورود و خروج  دوج کوین در صرافی ها

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
چرا بیت کوین همچنان در حال اصلاح قیمتی است؟

 

تعداد دقیق معاملات در هر صرافی بر روی دوج کوین

 

 

میزان باز شدن پوزیشن های خرید  دوج کوین درصرافی های مختلف

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد