کاهش قابل توجه مارکت کپ دوج کوین

کاهش قابل توجه مارکت کپ دوج کوین

کاهش قابل توجه مارکت کپ دوج کوین درحالی رخ داده که قیمت این میم کوین در هفته گذشته نزدیک 4 درصد کاهش پیدا کرده است. امروز بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتالی بود که ضربه سنگینی از بحران بازار در ماه مارس خورد. این ضربه شدید منجر به کاهش شدید ارزش بازار این میم کوین شده است.

بر اساس آمارهای Coingecko در روز جمعه، Dogecoin (DOGE) با قیمت 0.079378 دلار معامله شد که نسبت به هفته گذشته 4.1 درصد کاهش را تجربه کرده است. ارزش بازار این ارز دیجیتال هم اکنون 10,637,807,407 دلاری است. این درحالیست که ارزش بازار دوچ کوین در ماه گذشته 11.4 میلیارد دلار بود. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

کاهش 6 میلیارد دلاری ارزش بازار دوج کوین

ارزش بازار Dogecoin از 9 می تا 13 می در نتیجه یک روند نزولی عمومی، کاهش یافته است. افزایش نرخ بهره، تورم و ترجیح دارایی های کم نوسان مانند فلزات گرانبها از جمله متغیرهای اقتصادی بود که منجر به فروش عمده DOGE شدند.

در همین حال، توجه به دوج کوین در نتیجه خرید احتمالی توییتر توسط ایلان ماسک دوباره بیشتر شده است.

این هفته، ماسک پاسخ نهایی در مورد اینکه آیا قرارداد 44 میلیارد دلاری برای خرید این شبکه اجتماعی را تکمیل خواهد کرد یا خیر، مطرح خواهد کرد.

ارزش بازار بسته شدن Dogecoin در ماه می 35 درصد کمتر از ارزش بازار روز افتتاحیه در ماه بود. DOGE شاهد حجم معاملات قوی 991 میلیون دلاری بود که معادل ارزش بازار تقریباً 17 میلیارد دلار بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا 15 هزار دلار

نزدیک به دو هفته بعد، DOGE با قیمت 0.08464 دلار شروع شد و در 0.07004 دلار بسته شد. حجم معاملات این memecoin تقریباً 2.63 میلیارد دلار بود که به ارزش بازار تقریباً 10.97 میلیارد دلار رسید. از اول ماه مه، ارزش بازار دوج کوین 37 درصد کاهش یافته است.


پس از افشای اولیه ماسک از خرید 43 میلیارد دلاری خود در توییتر، ارزش بازار Dogecoin در 10 روز حدود 1 میلیارد دلار افزایش یافت و از 18.45 میلیارد دلار به 19.35 میلیارد دلار رسید.

با این حال، از آن زمان به بعد، قیمت خرید دوج کوین در کنار ارزش بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال کاهش یافته است، به‌ویژه زمانی که بیت‌کوین به زیر 35000 دلار سقوط کرد و بخش عمده‌ای از آلت‌کوین‌ها را به سمت پایین کشاند.

دوج کوین ماه می را با 0.1276 دلار آغاز کرد، چهار روز بعد به بالاترین سطح ماهانه 0.1373 دلار رسید، در 12 می به پایین ترین سطح ماهانه 0.07004 دلار رسید و ماه را با 0.08586 دلار به پایان رساند.

شما درباره کاهش قابل توجه مارکت کپ دوج کوین چه فکر می کنید؟

معروف ترین میم کوین بازار ارزهای دیجیتال یعنی دوج کوین تاثیر زیادی از آخرین سقوط بازار پذیرفته است. قیمت این میم کوین هم اکنون نسبت به هفته گذشته نیز حتی نزدیک 5 درصد کاهش یافته است.

با اینحال تاثیر اصلی بر ارزش بازار دوج کوین رخ داده و مارکت کپ این ارز نسبت به ماه گذشته نزدیک شش میلیارد دلار کاهش یافته است. شما درباره این کاهش ارزش بازار دوج کوین چه فکر می کنید؟ آیا ایلان ماسک با یک توییت و یا اعلام یک خبر جدید دوباره می تواند به داد دوج کوین برسد و یا همین روند نزولی ادامه خواهد یافت.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش هزینه های گس اتریوم به پایین ترین حد خود

شما می توانید برای خرید و فروش دوج کوین به صرافی اکس اونیکس مراجعه کنید. این صرافی با ارائه خدمات متنوع خود توانسته توجه بسیاری از مشتریان داخلی را به سمت خود جلب نماید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد