کاهش ناگهانی قیمت دوج کوین

کاهش ناگهانی قیمت دوج کوین

کاهش ناگهانی قیمت دوج کوین بسیاری از سرمایه گذاران این میم کوین را نگران کرده است. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

خرید دوج کوین 1.80٪ عقب نشینی کرده است و در حال حاضر با $0.068826 دلار معامله می شود. براساس داده های CoinMarketCap دوج کوین هم اکنون دهمین کوین بزرگ از نظر ارزش بازارمحسوب می شود.

ارزش بازار Dogecoin در حال حاضر 9,131,190,072 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 494,541,797 دلار تعیین شده است. میم کوین معروف در حال حاضر دارای 132,670,764,300  DOGE در گردش است. در ادامه خبر بیشتر درباره این کاهش ناگهانی قیمت صحبت می کنیم.

بررسی وضعیت قیمت دوج کوین

توسعه دهندگان Dogecoin به روز رسانی اخیر خود را راه اندازی کردند که می تواند به افزایش کارایی، عملکرد، رابط کاربری و امنیت میم کوین کمک کند.

به‌روزرسانی جدید یا مکانیزم کارمزد موجود نیز با هدف تمرکززدایی بیشتر شبکه میم کوین است.
به روز رسانی جدید در تاریخ 21 ژوئیه 2022 همراه با ارتقا یا انتشار مکانیسم هزینه راه اندازی شد. به روز رسانی جدید شامل چندین ویژگی عالی و اصلاحات امنیتی است. افزودن گره ها نیز به 800 محدود شده اند تا از خطرات احتقان حافظه در شبکه جلوگیری کنند.

علاوه بر این، یک نسخه جدید به روز رسانی جزئی نیز وجود دارد که شامل به روز رسانی های امنیتی حیاتی و همچنین اصلاحات و بهبودهایی برای افزایش کارایی و استحکام شبکه است. علاوه بر این، از همه کاربران Dogecoin Core از جمله کاربران کیف پول، ماینرها و اپراتورهای رله خواسته شده است که آن را ارتقا دهند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
شهردار جدید نیویورک: ارزهای دیجیتال باید در مدارس تدریس شوند


Dogeverse همچنین با الگوهای رفتاری همراه شده است که فعالیت شبکه را نیز بهبود می بخشد. در واقع، بیش از 80000 تراکنش در 24 ساعت گذشته پردازش شده است و بسیاری از سرمایه گذاران علاقه و هیجان شدید خود را با میم های موجود در شبکه ابراز کرده اند.

یکی دیگر از محصولات هیجان‌انگیز که بر سرزندگی اقتصاد میم‌های Dogecoin افزوده است، کیف پول MyDoge است که یک کیف پول DOGE است که به طرفداران اجازه می‌دهد نکات DOGE را برای سازندگان میم ارسال کنند.

تحلیلگران مطمئن هستند که DOGE آماده است تا سطح 0.078 دلار را بشکند. همه سیگنال ها منتظرند تا این اتفاق به زودی رخ دهد. اکنون، در بدترین سناریو یا اگر DOGE نتواند از منطقه 0.078 دلار عبور کند، قیمت میم کوین تا 60 درصد کاهش می یابد که افت بسیار دردناکی است.

وضعیت DOGE در سه ماه گذشته و پس از بزرگترین کاهش آن در دسامبر 2021، به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. ارزش MDIA DOGE نیز تنها در سه روز بیش از 21.6 درصد کاهش یافته است.

نظر شما درباره این کاهش ناگهانی قیمت دوج کوین چیست؟

همانطور که توضیح دادیم علیرغم کاهش اخیر قیمت میم کوین معروف دوج، بروزرسانی های شبکه آن می تواند در آینده به رشد آن کمک کند. با اینحال احتمال وقوع سناریو و کاهش 60 درصدی قیمت این کوین نیز وجود دارد.

نظر شما درباره این کاهش ناگهانی قیمت دوج کوین چیست؟ آیا می تواند بهبودهای اخیر وضعیت این میم کوین اخیر تغییر دهد.

اگر علیرغم به خرید دوج کوین هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد