به خطر افتادن رتبه دوج کوین در لیست برترین ارزهای بازار

به خطر افتادن رتبه دوج کوین در لیست برترین ارزهای بازار

رتبه دوج کوین در لیست برترین ارزهای بازار اکنون توسط استیبل کوین DAI در معرض تهدید قرار گرفته است. امروز بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

Dogecoin به تدریج درحال از دست دادن جایگاه خود در رتبه بندی ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده است. اگرچه این میم کوین همچنان جایگاه خود را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 8.16 میلیارد دلار حفظ کرده است، اما استیبل کوین DAi با ارزش بازار 6.92 میلیارد دلاری احتمالا به زودی جای آن را خواهد گرفت.

این مسئله طرفداران این میم کوین را نگران کرده است. در ادامه بحث بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد. در ادامه ما را همراهی نمایید.

جایگاه دوج کوین در رتبه بندی ارزهای دیجیتال

بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز بازار اکنون استیبل کوین دای است که ابتدا در سال 2017 کار خود را آغاز کرد. DAI توسط MakerDAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز که سپرده های کاربران رپد بیت کوین (wBTC)، اتر (ETH) و تقریبا 30 ارز دیجیتال دیگر را برای استیبل کوین DAI معامله می کند، تامین می شود/
پس از سقوط TerraUSD (UST) در ماه مه و مشکلات پیش آمده برای سلسیوس، DAI MakerDAO در بازار ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.
از ابتدای ماه جولای، پلتفرم وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس بخش قابل توجهی از وام معوق خود را به پروتکل Maker (MKR) پس داده است، که نشان می دهد در میان شایعات احتمالی ورشکستگی، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از سقوط کامل انجام می دهد.
داده های DeFi Explorer نشان می دهد که از اول جولای، سلسیوس 142.8 میلیون دلار استیبل کوین دای (DAI) را از طریق چهار تراکنش مختلف بازپرداخت کرده است.
وام دهنده ارز دیجیتال هنوز 82 میلیون دلار بدهی معوق به میکر دارد. علیرغم چالشی که توسط DAI ایجاد شده است، Dogecoin جایگاه بزرگترین ارز رمزنگاری میم را از نظر ارزش بازار حفظ کرده است زیرا به طور قابل توجهی از ارزش بازار شیبا اینو 5.7 میلیارد دلاری جلوتر است.
با توجه به داده های  Coin98،تریدرها حدود 273 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته از دوج کوین مبادله کردند. طبق آمار WhaleStats، دوج کوین اکنون در بین 10 توکن برتر خریداری شده در بین 500 نهنگ بزرگ BSC در 24 ساعت گذشته قرار دارد.
با توجه به پیشرفت های اخیر دای و نزول دوج کوین احتمال آنکه در آینده نزدیک جایگاه این دو کوین در بزرگترین ارزهای جهان جا به جا شود بسیار زیاد است.
مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش تعداد هک ها در حوزه رمزنگاری

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد