اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم توسط بنیاد اتریوم مشخص گردیده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت می کنیم.

بنیاد اتریوم (ETH) تایید کرده است که انتقال شبکه اصلی به یک شبکه اثبات سهام در  (TTD) 58750000000000000000000000، بین 10 سپتامبر تا 20 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

با توجه به پست وبلاگ 24 آگوست، اولین قدم برای مهاجرت، ارتقای Bellatrix است که برای ساعت 11:34 UTC در 6 سپتامبر برنامه ریزی شده است. امروز بیشتر درباره جزئیات فرایند Merge صحبت خواهیم کرد.

جزئیات فرآیند ادغام اتریوم

بنیاد اتریوم اعلام کرده که تاریخ ادغام با نرخ هش اثبات کار تعیین خواهد شد، و افزود: «اگر نرخ هش بیشتری به شبکه بپیوندد، TTD زودتر به دست خواهد آمد. به طور مشابه، اگر نرخ هش از شبکه خارج شود، TTD بعداً به دست خواهد آمد. چندین بازیگر صنعت قبلاً پیش بینی کرده بودند که ادغام ممکن است در 15 سپتامبر اتفاق بیفتد.

بنیاد تأیید کرد که تمام شبکه های آزمایشی عمومی با موفقیت ارتقا یافته اند.

اپراتورهای گره باید یک کلاینت لایه اجرا و توافق را حفظ کنند تا پس از ادغام در شبکه باقی بمانند. در عین حال، «تأییدکنندگان باید اطمینان حاصل کنند که تراکنش‌های کاربر و بلوک‌های انتقال وضعیتی که ایجاد می‌کنند و تأیید می‌کنند معتبر هستند».

در همین حال، بنیاد یک جایزه یک میلیون دلاری برای هکرها که آسیب‌پذیری‌های حیاتی را در شبکه از هم‌اکنون تا ۸ سپتامبر پیدا کنند، اعلام کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش دارایی بزرگ‌ترین نهنگ بیت کوین

گزارش‌ها نشان می‌دهند که توسعه‌دهندگان باگ‌هایی را در به‌روزرسانی‌های ادغام شبکه اصلی ۲ مشتری اتریوم پیدا کرده‌اند. با این حال، بعید است که این اشکالات ادغام را متوقف یا به تاخیر بیندازند.


گزارش 22 اوت Kaiko نشان می دهد که نرخ های بودجه برای اتریوم در این ماه عمدتاً متفاوت بوده است.

بر اساس این گزارش، دارایی دیجیتال هنگام معامله در حدود 2000 دلار، نرخ سرمایه گذاری مثبت را ثبت کرد. با این حال، زمانی که ارزش آن به حدود 1600 دلار در هفته گذشته سقوط کرد، نرخ ها منفی شدند.

Kaiko همچنین فاش کرد که سهم بازار حجم ETH به بالاترین سطح از سال 2018 رسیده است. این گزارش بیان می‌کند که «سهم بازار حجمی ETH-USD نسبت به BTC-USD جمع‌آوری شده در ده صرافی از 38 درصد در اواسط جولای 2022 به 57 درصد در گذشته افزایش یافته است. هفته، به لطف خوش بینی پیرامون ادغام.

نظر شما درباره اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم چیست؟

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین رویدادهای تاریخ کریپتو یعنی فرایند ادغام اتریوم در بین 10 تا 20 سپتامبر تکمیل خواهد شد. همه فعالین کارشناسان نسبت به این رویداد و تاثیرات آن بر قیمت اتریوم امیدوار هستند.

شما کاربران وب سایت اکس اونیکس دراینباره چه فکر می کنید.

اگر علاقه مند به خرید اتریوم هستید، صرافی اکس اونیکس با ارائه بهترین خدمات معاملات را برای شما بسیار آسان کرده است.

به این مطلب امتیاز دهید

3.60 /5
تعداد شمارش آرا : 15

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد