وضعیت امروز بازار کریپتو

وضعیت امروز بازار کریپتو

وضعیت امروز بازار کریپتو همچنان دارای یک ثبات نسبتا صعودی است. امروز در ادامه خبر بیشتر پیرامون این چشم انداز صحبت می کنیم.

آلت‌کوین‌ها امروز عملکرد بهتری از بیت‌کوین داشتند. درهمین راستا ETH، SHIB، AVAX و SOL سودهای روزانه چشمگیری را ثبت کرده‌اند.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته نسبتا آرام بوده است و در سطح کمی بیش از 21000 دلار باقی مانده است.وضعیت برخی از آلتکوین ها، مانند ETH که به بالاترین حد 10 روزه رسیده است، بسیار خوب بوده است. شیبا اینو، از سوی دیگر، بیشترین سود را ازان خود ساخته است. در ادامه این خبر بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

چشم انداز روزانه بازار ارزهای دیجیتال

آلت کوین ها در چند روز گذشته افزایش قیمت چشمگیری داشته اند.

اتریوم یک نمونه بارز آن است زیرا در حال حاضر قیمت آن بالای 1200 دلار (در بالاترین سطح 10 روزه) پس از 8 درصد افزایش در روز معامله می شود. همین یک هفته پیش، ETH به 900 دلار سقوط کرده بود.

BNB پس از جهش روزانه 4 درصدی، به 240 دلار دست یافته است. دستاوردهای مشابهی از Cardano، Polkadot، Dogecoin، TRON و MATIC مشهود است.

سولانا و اولانش بار دیگر حدود 10 درصد افزایش یافته اند. در نتیجه، SOL بسیار بالاتر از 40 دلار است، در حالی که AVAX سطح 20 دلار را پس گرفته است.
شیبا اینو با افزایش 15 درصدی چشمگیرترین عملکرد را داشته است. در نتیجه اکنون، SHIB به $0.000012 افزایش یافته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
چشم انداز قیمت سولانا

ارزش کلی بازار کریپتو به بیش از 950 میلیارد دلار رسیده است.
ارزشمندترین کوین بازار نیز هفته گذشته به شدت سقوط کرد و در روز یکشنبه به پایین ترین سطح 18 ماهه خود یعنی 17500 دلار رسید. در نتیجه، تقریباً 50 درصد از ارزش خود را در حدود یک هفته از دست داده بود.

با این حال، گاوها این حرکات نامطلوب را متوقف کردند و شروع به هل دادن دارایی به سمت روند صعودی کردند. در طول هفته، بیت کوین به 21500 دلار رسید، اما در آنجا شکست خورد و پس از آخرین اعلامیه رئیس فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره، دوباره حرکت کرد.

با این وجود، بیت کوین مسیر تهاجمی خود را از سر گرفت و دیروز 21000 دلار را پس گرفت. در حال حاضر، چند صد دلار دیگر اضافه کرده است و بار دیگر نزدیک به 21500 دلار است. به این ترتیب، ارزش بازار آن بالاتر از 400 میلیارد دلار است، اما تسلط بر alts به 42.5٪ کاهش یافته است.

نظر شما درباره وضعیت امروز بازار کریپتو چیست؟

همانطور که توضیح داده شد چند روزی است که بازار ارزهای دیجیتال وضعیت خوبی و دارای ثباتی را طی می کند. این روند امروز نیز ادامه داشته و برخی از کوین ها افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کردند.

عملکرد آلت کوین ها (به خصوص اتریوم و شیبا) بسیار بهتر از بیت کوین بود. همین امر موجب گردیده است که تسلط کلی بیت کوین بر بازار کاهش یابد.

اکنون می خواهیم از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس درباره این وضعیت نسبتا مناسب بپرسیم. آیا روزهای بد بازار به پایان رسیده است و یا بالعکس این روند مثبت تنها یک رویا خوب زودگذر می باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
مقایسه مصرف انرژی بیت کوین با سیستم مالی سنتی

اگر علاقه مند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید صرافی اکس اونیکس با خدمات متنوع خود یکی از بهترین گزینه ها رای شما خواهد بود.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد