سود باز اتریوم برای اولین بار به یک میلیارد دلار رسید

سود باز اتریوم برای اولین بار به یک میلیارد دلار رسید
نگار نبئی
تاریخ انتشار 2021-10-23

در زمان نوشتن این خبر، اتریوم با افزایش 9 درصدی در 24 ساعت گذشته با قیمت 4،197 دلار معامله می شود. این قیمت تنها ۳ درصد از قیمت تاریخی خود یعنی ۴۳۰۰ دلار فاصله دارد.

با توجه به افزایش ارزش سود باز (OI)، انتظار می رود قیمت همچنان به روند صعودی خود ادامه دهد. این صعود قیمت عمدتا در پی رسیدن بیت کوین به بالای ۶۵,۰۰۰ دلار  و به منظور کشف سقف تاریخی جدید ظاهر شد.

سود اتریوم

با نزدیک شدن اتریوم به قله تاریخی خود، وال‌های بزرگ انباشت و خرید اتریوم را از ۱۰ هفته پیش آغاز کردند.

شرکت تحلیل داده‌های درون‌شبکه‌ای سنتیمنت Santiment اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد وال‌های بزرگ با ۱ تا ۱۰ میلیون دارایی اتریوم، در 10 هفته گذشته 13.9٪ از ذخایر اتریوم را خریداری کرده و به دارایی‌های خود اضافه کرده اند.

با ثبت رکورد تاریخی جدید برای بیت کوین و قوت گرفتن پیش‌بینی‌ قیمت ۱۰۰ هزار دلاری بیت کوین در شبکه‌های اجتماعی، طرفداران اتریوم نیز پیش‌بینی‌های برای قیمت اتریوم تا پایان سال ارائه کردند.

بسیاری از آنها ۱۰ هزار دلار راهدف اتریوم برای انتهای سال ۲۰۲۱ می‌دانند درحالیکه برخی دیگر ۱۵ هزار دلار را پیش‌بینی می‌کنند.

ایلان ماسک نیز پس از مدت‌ها الگوهای رفتاری پیرامون قیمت بیت کوین و اتریوم ارائه کرده است که پیش بینی می‌کند قیمت بیت کوین به ۶۹ هزار دلار و قیمت اتریوم به ۴۲۰۰ دلار خواهد رسید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش بی سابقه نهنگ های اتریوم

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

  • علی

    2021-10-24

    عالی بود مرسی بابت مقاله‌ های خوبتون ??❤
  • رضا

    2021-10-24

    خواهش میکنیم علی جان