کاهش بیست درصدی قیمت اتریوم در یک هفته گذشته

کاهش بیست درصدی قیمت اتریوم در یک هفته گذشته

کاهش بیست درصدی قیمت اتریوم در یک هفته گذشته باعث ناامیدی بسیاری در حوزه کریپتو شده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

قیمت اتریوم اخیرا شاهد دوران سختی بوده است، این آلتکوین در یک هفته گذشته ضررهای سنگینی (معادل بیست درصد از کل ارزشش) را به ثبت رسانده است. ضعف گسترده تر بازار را می توان عامل حرکت قیمت فعلی کوین دانست.

سایر آلتکوین ها نیز به دنبال کاهش قیمت بیت کوین کاهش یافتند. قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 4 درصد کاهش یافت.  اتریوم پس از از دست دادن سطح 2000 دلار، روند نزولی ثابتی داشته است. چشم انداز فنی قیمت اتریوم نیز نزولی بوده است. در ادامه بیشتر دراینباره با شما صحبت می کنیم.

بررسی قیمت ارز دیجیتال اتریوم 

اگر اتریوم بتواند بالاتر از سطح حمایت فوری خود باقی بماند، ممکن است این کوین در نهایت نزدیک به سطح حمایت 1300 دلار معامله شود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.05 تریلیون دلار است که 2.1 درصد تغییر منفی در 24 ساعت گذشته داشته است.

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1567 دلار معامله می شد. از زمانی که کوین به زیر قیمت 2000 دلار سقوط کرد، این یک سقوط آزاد ثابت برای ETH بوده است. مقاومت سخت فعلی برای آلتکوین 1700 دلار بود و حرکت بالاتر از آن قیمت اتریوم را به 1900 دلار خواهد رساند. هنوز باید دید که آیا اتریوم موضع خود را بالاتر از سطح پشتیبانی فوری خود حفظ می کند یا خیر.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

در حال حاضر کوین بسیار نزدیک به 1500 دلار معامله می شد که سطح حمایت فوری آن است. خط روند نزولی نیز از سقف قیمت 1700 دلار عبور کرد، این سطح فوق الذکر را به یک سقف قیمت مهم تبدیل می کند. مقدار ETH معامله شده افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش حرکت فروش است.


حرکت قیمت فعلی اتریوم افزایش فشار فروش را در نمودار آن به تصویر می‌کشد. شاخص قدرت نسبی زیر خط نیمه بود زیرا به این معنی بود که فروشندگان در زمان انتشار از خریداران پیشی گرفتند.

این مربوط به اقدام نزولی قیمت کوین بود. قیمت اتریوم زیر 20-SMA بود، خوانش بالاتر به این معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت در بازار را هدایت می کردند.

حرکت رو به پایین اتریوم در نمودار آن باعث شده است خریداران اعتماد خود را نسبت به دارایی از دست بدهند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان دهنده حرکت قیمت و احتمال تغییر در حرکت است. MACD متقاطع نزولی شد و هیستوگرام های قرمز رنگی را که مربوط به سیگنال فروش سکه است، نشان داد.

باندهای بولینگر نوسانات قیمت و نوسانات قیمت را به تصویر می کشند. باندها موازی بودند و به اندازه کافی گسترده بودند که به این معنی بود که قیمت اتریوم ممکن است نزدیک به سطح قیمت فعلی در جلسات معاملاتی فوری باشد.

نظر شما درباره کاهش بیست درصدی قیمت اتریوم در یک هفته گذشته چیست؟

همانطور که توضیح داده شد روند فعلی اتریو چندان مناسب نیست. قیمت این کوین در یک هفته گذشته بیش از بیست درصد کاهش پیدا کرده است و ممکن است در آینده نیز روند نزولی ادامه پیدا کند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش 100 میلیارد دلاری مارکت کپ بازار

شما درباره این کاهش قیمت اتریوم جه فکر می کنید؟ آیا به پایان روند جهشی قابل توجه اتریوم رسیده ایم.

اگر علاقه مند به خرید اتریوم هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد