چشم انداز قیمت اتریوم در آینده

چشم انداز قیمت اتریوم در آینده
علی ذوالقدر
تاریخ انتشار 2022-07-23

چشم انداز قیمت اتریوم در آینده برای سرمایه گذاران این ارز دیجیتال از اهمیت بسیاری برخودار است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

بازار کریپتو با وجود نوسانات انتهایی اخیر، شتاب صعودی خود را افزایش داده است، اتریوم همچنان در این بهبود پیشتاز است. دومین کوین با ارزش بازار با 1600 دلار با 35 درصد سود در هفته گذشته معامله می شود. این روند صعودی این سوال را پیش می کشد که آیا این ارز می تواند به جهش خود ادامه دهد یا خیر.

در صورت ادامه این روند سرمایه گذاران اتریوم می توانند سود زیادی را ازان خود سازند. در ادامه خبر تلاش خواهیم کرد بیشتر درباره آینده قیمت اتریوم با شما صحبت نماییم.

آینده اتریوم

شرکت بازرگانی QCP Capital در تحلیل خود از بازار  ادعا می‌کند روند  افزایشی قیمت فعلی یک «سورپرایز خوشایند برای همه» بوده است. این اقدام قیمت در پشت آخرین نسخه چاپی شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) شروع شد. معیاری که برای اندازه گیری تورم استفاده می شود.

CPI در بالاترین حد خود در 40 سال گذشته قرار دارد که انتظار می رفت تأثیر منفی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. این شرکت تجاری ادعا می کند که به دلیل انتظار فعالان بازار برای کاهش تورم در ماه های آینده، برعکس این روند اتفاق خواد افتاد.

این کاهش احتمالی تورم می‌تواند فضایی را برای دارایی‌های ریسکی برای ادامه رشد خود ایجاد کند و فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) را متقاعد کند که افزایش نرخ بهره 100 واحدی (bps) را رد کند. موسسه مالی تصمیم خود را در 27 جولای اعلام خواهد کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
انتقال بیت کوین چقدر زمان می‌برد؟

اتریوم پیشرو است زیرا وضوح بیشتری در مورد آینده آن پس رویداد ادغام وجود دارد، رویدادی که برای ترکیب لایه اجرایی این شبکه با لایه اجماع آن تنظیم شده است. بنابراین،

ادغام» به طور آزمایشی برای سپتامبر برنامه ریزی شده است که به تغییر در احساسات عمومی در سراسر بازار کریپتو کمک کرده و از این تجمع حمایت کرده است. QCP Capita

معتقد است که اعلامیه‌های ورشکستگی از سوی شرکت‌های دیگر می‌تواند به‌عنوان ابزارهایی برای کاهش قیمت دومین رمزارز بر اساس ارزش بازار عمل کند.

نظر شما درباره چشم انداز قیمت اتریوم در آینده چیست؟

همانطور که توضیح داده شد برخی ادعا می کنند که وضعیت کنونی اتریوم در آینده میان مدت و بلند مدت ادامه نخواهد داشت و دوباره احتمالا شاهد کاهش قیمت این ارز خواهیم بود.

با اینحال هم اکنون وضعیت دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار بسیار عالی است. اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره چشم انداز قیمت اتریوم چیست.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال اتریوم هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس در کمترین زمان اقدام به خرید این ارز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد