افزایش بی سابقه نهنگ های اتریوم

افزایش بی سابقه نهنگ های اتریوم

افزایش بی سابقه نهنگ های اتریوم نتیجه افزایش قیمت اخیر بزرگترین آلت کوین بازار است. در ادامه بیشتر دراینباره صحبت خواهیم کرد.

پس از چند ماه کاهش تدریجی، تعداد کیف پول‌های اتریوم حاوی 1000 تا 100000 به اوج خود رسیده است. در همان زمان، آدرس‌های ETH کوچک‌تر نیز در حال افزایش بوده‌اند. افزایش نهنگ های اتریوم در بحبوحه افزایش قیمت دارایی به بالاترین سطح ماهانه رسیده است.

این مسئله باعث امیدواری نسبت به آینده این ارز شده است. در ادامه این خبر تلاش خواهیم کرد بیشتر پیرامون این بحث با شما صحبت نماییم. در ادامه ما را همراهی نمایید.

نعداد آدرس های نهنگ اتریوم 

داده‌های ارائه شده توسط Santiment نشان می دهد که نهنگ‌های اتریوم (دارای بین 1K تا 100K ETH) در چند هفته گذشته پس از سقوط در ماه مه، افزایش شدیدی را تجربه کرده‌اند که باعث توقف یک رگه منفی چند ماهه شد.

به طور دقیق تر، تا روز یکشنبه 131 کیف پول جدید ظاهر شد که تعداد کل برای مدت کوتاهی از 6666 فراتر رفته است.

این روند با سرمایه گذاران کوچکتر ETH نیز مشابه است. بالاترین رقم تاریخ را به بیش از 1.5 میلیون نفر رسانده اند. از سوی دیگر، آدرس‌هایی که دارای 100 کوین یا بیشتر هستند، تا سقف 15 ماهه بیش از 45000 هستند.

علاقه رو به رشد سرمایه گذاران کوچکتر و بزرگتر را می توان به ادغام آینده نسبت داد. شاید موردانتظارترین رویداد سال در جامعه کریپتو، شاهد گذار اتریوم از PoW به PoS باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
فعالیت مجدد یک نهنگ بیت کوین پس از هشت سال

این شبکه به آرامی در حال آماده شدن برای انجام این جهش است و پخش نهمین شادو فورک هفته گذشته گام دیگری در این مسیر بود.

فقط چند روز قبل از اینکه shadow fork فوق الذکر فعال شود، ETH به حدود 1000 دلار کاهش یافته بود و جامعه می ترسید که دوباره به زیر این خط سقوط کند. با این حال، هیاهو اجازه چنین افتی را نمی داد و دومین رمزارز بزرگ راه افتاد.

ابتدا به بالای 1100 دلار رسید اما به صعود ادامه داد و ساعاتی پیش به 1500 دلار نزدیک شد که بالاترین قیمت آن در یک ماه گذشته بود. این بدان معناست که دارایی در کمتر از یک هفته حدود 50 درصد افزایش یافته است.

تا حدودی انتظار می رود، این افزایش در قیمت ETH بر ارزش کل قفل شده در قرارداد سپرده ETH 2.0 تأثیر گذاشته است که اکنون به حدود 18 میلیارد دلار رسیده است – یک بالاترین ماهانه.

نظر شما درباره افزایش بی سابقه نهنگ های اتریوم چیست؟

همانطور که توضیح داده شد تعداد نهنگ های اتریوم هم زمان با افزایش قیمت بی سابقه این ارز اتفاق افتاده است. به نظر می رسد پس از فرآیند ادغام اتریوم امیدواری نسبت به آینده این ارز افزایش پیدا کرده است.

نظر شما درباره این افزایش تعداد نهنگ های اتریوم چیست؟ آیا می توان این مسئله را نشانه ای برای افزایش قیمت بیشتر این ارز به حساب آورد.

اگر علاقه مند به خرید ارز دیجیتال هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس در سریع ترین زمان ممکن معامله خود را آغاز کنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد