دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان

دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان

شاید شما هم هنگام سرچ درباره کد ووچر پرفکت مانی به لینک‌هایی با عنوان دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان برخورد کرده و درباره این موضوع کنجکاو شده باشید. سایت‌های زیادی هستند که با انجام یک سری کار خاص همچون کلیک کردن و یا دیدن تبلیغات به شما وعده کد ووچر رایگان می‌دهند اما این سایت‌ها اغلب معتبر نیستند که در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت می‌کنیم.

چرا پرفکت مانی در میان کاربران محبوب است؟

پرفکت مانی یکی از شناخته شده‌ترین تیم‌ها و بانک‌های بین‌المللی به حساب می‌آید که در حال حاضر خدمات خود را در سراسر جهان به صورت تضمینی در اختیار افراد قرار می‌دهد. از آن جایی که این شرکت در کشور‌های زیادی نمایندگی دارد، در صورتی که مشکلی برای کاربران پیش بیاید، آن‌ها می‌توانند از طریق مراجع مختلف درخواست خود را بررسی کنند.

در کنار آن پرفکت مانی یک بانک بین‌المللی است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا بدون هیچ مشکلی و به راحتی با یکدیگر تعامل و پرداخت‌های بین‌المللی داشته باشند. لازم به ذکر است که کشور پرفکت مانی یعنی سوئیس قوانین تحریمی سختگیرانه‌ای ندارد و همین موضوع سبب شده تا برای ارائه خدمات به ایران نیز هیچ گونه مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

همین موارد سبب شده تا در میان افراد سراسر جهان، پرفکت مانی از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و کاربران زیادی از آن استفاده کنند. در کشور ایران نیز به همین صورت است، چرا که افراد می‌تواند بدون هیچ گونه مشکل و محدودیتی پرداخت‌های بین‌المللی داشته و کار‌های مختلفی انجام داد.

دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان و مزایای آن

حال ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که نحوه دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان چگونه است؟ در واقع باید بگوییم هیچ روش قطعی و قانونی برای دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان وجود ندارد و برای دریافت این کد باید از طریق شرکت‌های خدمات پرداخت ارزی معتبر اقدام کنید.

ووچر پرفکت مانی در واقع شامل یک کد ۱۰ رقمی و یک کد ۱۶ رقمی است که از آن جهت فعال‌سازی استفاده می‌شود. با استفاده از این کد شما می‌توانید به صورت اینترنتی خرید کنید، پرداخت‌های ارزی خود را انجام دهید و حتی ان را برای فرد دیگری از طریق پیام ارسال نمایید. یکی از مهم‌ترین مواردی که سبب شده است تا افراد خصوصاً مردم ایران از کد ووچر پرفکت‌مانی استفاده کنند، عدم محدودیت آن است.

کاربرد کد ووچر پرفکت مانی

در ادامه مقاله دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان به بررسی کاربرد کد ووچر رایگان یا غیر رایگان می‌پردازیم.

– در مواقعی همچون سفارش خدمات و یا هنگامی که در سفر هستید و به حساب پرفکت مانی خود دسترسی ندارید می‌توانید به سادگی از کد ووچر پرفکت مانی استفاده کنید تا کارتان راه بیفتد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ارز بیبی دوج چیست؟ (صفر تا صد بیبی دوج)

– در واقع باید بگوییم که کاربرد کد ووچر دقیقاً مشابه پرفکت مانی بوده و یکی دیگر از کاربرد‌های مهم آن، این است که با استفاده از ووچر پرفکت مانی نیازی به حمل پول نقد نداشته و می‌توانید حساب‌هایتان را پرداخت کنید.

– امکان انتقال پول بدون محدودیت و با هر میزان مبلغی که می‌خواهید به سراسر جهان و امنیت بالا نیز مورد دیگری است که باید آن را بیان کنیم.

– در مواقعی که به سفر‌های خارجی می‌روید و یا جهت حفظ امنیت تمایلی به حمل پول نقد ندارید، با استفاده از ووچر در هر نقطه‌ای از جهان که باشید می‌توانید از طریق صرافی‌ها آن را به پول نقد تبدیل کنید.

– هنگام خرید کالا، پرداخت هزینه‌ها و یا خدمات مختلف از سایت‌های خارجی همچون خرید اشتراک می‌توانید به صورت کاملاً ایمن از قابلیت پرداخت آنلاین با ووچر بهره ببرید.

– از دیگر کاربرد‌های کد ووچر می‌توان به مواقعی اشاره کرد که سایت فروشنده از پرفکت مانی پشتیبانی نمی‌کند، در این شرایط شما می‌توانید با استفاده از ووچر کار خود را به راحتی انجام دهید.

– ووچر را می‌توان از طریق صرافی‌های آنلاین به دیگر ارز‌های دیجیتال و یا حتی ارز‌های فیات تبدیل نمود.

مزایای ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن

مزایای ووچر پرفکت مانی موضوع بعدی است که در مقاله دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان به بررسی آن می‌پردازیم.

سهولت در انتقال

قابلیت انتقال وجه حتی برای کسی که حساب پرفکت مانی ندارد یکی از مهم‌ترین مزایای ووچر است. در همچین مواقعی که کاربر حساب پرفکت مانی ندارد، اطلاعات ووچر در قالب یک پیامک به شخص مورد نظر ارسال شده و آن شخص با مراجعه به صرافی‌های معتبر به سادگی می‌تواند ووچر را به پول نقد تبدیل کند.

عدم محدودیت در تاریخ انقضا

از دیگر مزایای مهم دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان یا غیر رایگان می‌توان به تاریخ انقضای نامحدود آن اشاره کرد. در واقع به شما این اطمینان را می‌دهد که بتوانید در مدت زمان طولانی ووچر را نگه داشته تا بتوانید در مواقع مورد نیاز خود اقدام به استفاده یا نقد کردن آن کنید.

عدم نیاز به حمل پول نقد در شرایط مختلف

برخی از افراد جهت حفظ امنیت تمایلی به حمل پول نقد در سفر‌های داخلی و خارج از کشور ندارند، از این رو بی‌نیازی از حمل پول نقد یکی از مهم‌ترین مزایای ووچر‌ها برای این افراد به حساب می‌آید. از آن جایی که افراد می‌توانند به صورت دلاری ووچر پرفکت مانی تهیه کنند، دیگر نیازی به همراه داشتن پول نقد در سفر‌های خارجی وجود ندارد.

میزان کارمزد کم

کارمزد نسبتاً کم و معقول نیز یکی دیگر از مزایای دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان یا غیر رایگان است که همین موضوع سبب تمایز آن با سایر رقبایش شده است. کارمزد تهیه یک ووچر پرفکت مانی در بازه‌ی 0.5 درصد تا 1.9 درصد بوده و می‌تواند بسته به حساب شما که تأیید شده و یا تأیید نشده است، متفاوت باشد. بدین صورت که برای حساب‌های تأیید شده 0.5 درصد و برای حساب‌های تأیید نشده ۱.9 درصد است.

امکان وام گرفتن یا وام دادن

یکی دیگر از مزایا و امکاناتی که می‌توان به آن اشاره کرد، امکان وام دادن و یا وام گرفتن با توافق طرفین است. بدین صورت که شما می‌توانید بدون این که درگیر دردسر‌های بانک‌ها و پیدا کردن ضامن شوید و یا مدت زمان طولانی‌ای را در انتظار بگذرانید تا نوبتتان شود، وام بگیرید و یا به دیگران وام بدهید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
آیا شیبا توکن سوزی می‌کند؟

آیا دریافت کد ووچر پرفکت مانی به صورت رایگان ممکن است؟

کد ووچر را می‌توان همچون یک کارت شارژ در نظر گرفت و با استفاده از آن اقدام به خرید کالا‌های مورد نظر و یا شارژ کردن حساب پرفکت مانی خود نمایید. برای داشتن یک ووچر پرفکت مانی در ابتدا باید به سایت پرفکت مانی مراجعه کرده و با طی کردن مراحل ثبت نام یک حساب ایجاد کنید. البته بدون نیاز به داشتن حساب و با مراجعه به صرافی‌های آنلاین مثل صرافی اکس اونیکس نیز می‌توانید ووچر بخرید.

یکی از راه‌های ساده و آسان برای به دست آوردن ووچر استفاده از سایت‌های ایرانی همچون اکس اونیکس است که تنها کافی است در آن‌ها ثبت نام و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری حال می‌توانید به سادگی اقدام به خرید ووچر نمایید.

برای خرید ووچر حتماً باید هزینه‌ای را پرداخت نمایید و چیزی به نام دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان که در تبلیغات سایت‌ها می‌بینید وجود ندارد. در حالی که دیده شده برخی از سایت‌ها در قالب موارد مختلفی به نام قرعه کشی جهت جذب کاربران بیشتر کد ووچر رایگان به کاربران خود ارائه می‌دهند و افراد را با دریافت کد ووچر رایگان به سمت خود می‌کشانند.

نحوه دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان

در حال حاضر هیچ سایت معتبری کد ووچر رایگان ارائه نمی‌دهد و در واقع می‌توان گفت تمامی سایت‌هایی که ادعای کد ووچر رایگان می‌دهند چندان صادق نبوده، چرا که تقریبا هیچ شانسی برای کسب درامد دلاری رایگان و دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان وجود ندارد.

از این رو به شما توصیه می‌کنیم به جای این که دنبال روش‌های دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان باشید، سعی کنید از روش‌های قانونی و معتبر درآمد داشته باشید. از این روش‌های قانونی می‌توان به زیر مجموعه‌گیری، سود سالانه و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی اشاره کرد که در ادامه به صورت مفصل درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم.

زیر مجموعه‌گیری

یکی از روش‌هایی که برای دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان وجود دارد، زیرمجموعه‌گیری در درون این شبکه است. در واقع روش کار بدین صورت است که با دعوت کردن افراد دیگر به این شبکه، شما می‌توانید مبلغی از تراکنش سالانه این افراد را دریافت نمایید. این مبلغ که در حال حاضر یک درصد است، به صورت ماهیانه به حساب شما واریز می‌شود.

شاید در نگاه اول رقم یک درصد زیادی به چشم نیاید و توجه افراد بسیاری را به خود جلب نکند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورت جذب تعداد کاربران بالا و یا سرمایه‌گذاران بزرگ این رقم بسیار قابل توجه می‌شود. علاوه بر این، زیرمجموعه‌گیری نیازی به هیچ گونه سرمایه‌ای نداشته و برای دریافت این مبلغ تنها کافی است که در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید.

بدین منظور در ابتدا یک حساب کاربر در این شبکه ایجاد کرده و به بخش زیرمجموعه‌گیری بروید. یک لینک در این بخش وجود دارد که باید آن را در اختیار زیرمجموعه‌های خود قرار دهید تا هر کسی که از طریق آن ثبت نام کند به عنوان زیرمجموعه شما در نظر گرفته شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
پرفکت مانی برای کدام کشور است؟

سود سالانه

ایمن‌ترین و ساده‌ترین روش برای دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان استفاده از قابلیت سرمایه‌گذاری در این شبکه است. در واقع این پلتفرم اقدام به فراهم کردن یک بستر نموده تا کاربران با قرار دادن دارایی‌های خود در این شبکه، سود مشخصی را به ازای آن دریافت کنند.

شبکه پرفکت مانی یک برنامه مطمئن برای پرداخت سود را جهت جذب سرمایه و دارایی کاربران خود ایجاد کرده و سالانه ۴ درصد سود به کاربرانی پرداخت می‌کند که دارایی‌های خود را در آن قرار داده باشند. به عنوان مثال در صورتی که شما مبلغ ۱۰۰ هزار دلار در بستر این شبکه قرار داده باشید، در انتهای سال حدود ۴ هزار دلار دریافت می‌کنید.

لازم به ذکر است که این سود به صورت ماهیانه به حساب شما واریز شده، به عنوان مثال این ۴ هزار دلار در طی ۱۲ مرحله در طول سال به شما عرضه می‌شود. از طرفی توجه داشته باشید که سود ماه قبل نیز برای هر ماه لحاظ می‌شود. اگر چه این روش به نظر مناسب است اما باید ۲ درصد کارمزد بابت انتقال بپردازید که می‌تواید با تبدیل حساب به وریفای این کارمزد را به 0.5 درصد کاهش دهید.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

در حال حاضر افراد بسیاری برای فروشگاه‌های خود اقدام به طراحی و راه‌اندازی وب سایت نموده‌اند به صورتی که راه‌اندازی سایت فروشگاهی چند زبانه کار ساده و راحتی شده است. یکی دیگر از قابلیت‌ها و مزایای پرفکت مانی این است که امکان قرار دادن درگاه خود را به تمامی فروشگاه‌های اینترنتی داده است و شما می‌توانید وب سایت خود را به درگاه پرفکت مانی متصل کنید.

شما به جای این که به دنبال دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان از تبلیغات سایت‌ها باشید، با این روش به سادگی می‌توانید ووچر دریافت کنید. از آن جایی که پرفکت مانی و کد ووچر در ایران تنها به صورت دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بنابراین استفاده از این روش یکی از بهترین راه‌ها جهت دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان است.

لازم به ذکر است که جهت راه‌اندازی درگاه بانکی و دریافت کد ووچر نیازی به حساب وریفای شده ندارید و می‌توانید از این قابلیت تنها با ساخت حساب رایگان استفاده کنید. همچنین بهتر است که وب سایت شما توضیحات جامعی را به زبان‌های مختلف در رابطه با زمینه تخصص تان داشته باشد تا بدون محدودیت زبانی بتوانید فعالیت کنید.

سخن پایانی

پرفکت مانی یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مالی پرداخت آنلاین است و جهت دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان یا بدون پرداخت هزینه اضافی شما می‌توانید از دو روش زیرمجموعه‌گیری و سود سالانه اقدام نمایید. همچنین پلتفرم اکس اونیکس امکان خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در محیطی امن و با خیالی آسوده از امنیت وجه پرداختی را برای شما فراهم کرده است.

لازم به ذکر است که بگوییم دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان تنها یک وعده تبلیغاتی است و در اصل چیزی با عنوان کد ووچر رایگان وجود ندارد. در نتیجه توجه داشته باشید که گول تبلیغات سایت‌های مختلف را با همچین عناوینی و دریافت ووچر رایگان پرفکت مانی نخورده و به دنبال روش‌های قانونی باشید.


برچسب ها

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد