تحلیل نقشه راه همستر کامبت

تحلیل نقشه راه همستر کامبت

مسیر اصلی همستر از ارتباط توکن با قدرت استخراج آن در صرافی ساخته شده توسط کاربران شکل می‌گیرد. این قدرت بر اساس سود ساعتی (Profit) تنظیم می‌شود. بخش‌های دیگری هم قرار است به بازی اضافه شود که به‌زودی رونمایی می‌شوند؛ مانند آیتم نبرد بین بازیکنان. آیا شاهد یک بازی تمام عیار و جذاب خواهیم بود؟ احتمالا از طریق آیتم نبرد بین کاربران امکان دریافت دائمی توکن پس از ایردراپ اولیه هم فراهم خواهد شد.

بنابراین پرداخت پاداش به کاربران به‌احتمال زیاد به‌شکل دائمی و در بلندمدت به‌صورت مشارکت در مراحل بالاتر هم صورت می‌گیرد. در ادامه نکات جذاب‌تری از نقشه راه همستر کامبت بیان می‌کنیم.

پرافیت یا سکه؟ یا اصلا آیتم‌های دیگر؟!

نکته مهمی که ذهن تمام کاربران را درگیر کرده است، در مورد اهمیت آیتم‌هاست؛ به کدام آیتم باید توجه داشته باشیم؟ پرافیت مهمتر است یا تعداد سکه؟

توجه داشته باشید که طبق چیزی که در Roadmap آمده، علاوه بر پرافیت، لول کارت‌ها، سطح لیگی که در آن قرار دارید (مانند Lord یا Grandmaster) و حتی تعداد سکه‌هایی که دارید می‌توانند دارای اهمیت باشند. توصیه می‌کنم هوشمندانه رفتار کنید و همه چیز را فدای یک آیتم نکنید!

همستر دست بردار نخواهد بود!

با وجود روندی که در بازی‌های مبتنی بر تلگرام شاهد هستیم، انتظار داریم که همستر همه چیز را به ایردراپ اولیه ختم نکند و به احتمال زیاد برای ادامه کار هم نقشه‌های جذابی داشته باشد!

همین‌طور هم هست؛ در نقشه راه آمده که همستر دست‌بردار نیست. این اقدام قابل پیش‌بینی هم بود و اگر همستر قصد داشته باشد رضایت تمام کاربران را جلب کند، شاید نتواند با اولین مرحله پس از عرضه اولیه توکن، پادشاهی خوبی در دست داشته باشد. بنابراین منطقی‌تر است که با رونمایی از یک چارچوب جذاب، کاربران را به سمت خود بکشد و توزیع عادلانه‌تری هم بر اساس مشارکت کاربران در فاز بعدی عرضه انجام دهد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
راه اندازی ETF سولانا؛ به احتمال زیاد بله!

در نهایت، همستر با جامعه 200 میلیون نفری که دارد، مسئولیت بزرگی را در این اکوسیستم بر دوش می‌کشد و جلب رضایت کاربران از طرف این پروژه محبوب می‌تواند ضعف‌های موجود در بقیه پروژه‌ها را هم تا حدودی پوشش دهد.

بنابراین تلخی اتفاقی که برای چین افتاد، تاخیری که برای بار دوم از طرف تپ سواپ اعلام شد و دلسردی کاربران و اتفاقات مشابه می‌تواند توسط همستر کامبت کاهش داده شود.

منتظر باشید؛ پرونده فعلی استخراج به‌زودی بسته می‌شود (تاریخ رسمی: بین 11 تیر تا 11 مردادماه)

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد