معاملات لونا علیرغم سقوط کامل ادامه دارد

معاملات لونا علیرغم سقوط کامل ادامه دارد

معاملات لونا علیرغم کاهش ارزش تقریبا 100 درصد این توکن همچنان ادامه دارد. امروز در این خبر بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

سرمایه‌گذاران به معامله توکن LUNA با وجود سقوط بسیار زیاد آن ادامه می‌دهند. این کوین 99 درصد از ارزش خود را از در 9 مه از ذست داد و تا 14 می به کمتر از یک سنت رسید. با این حال، در 20 می، LUNA همچنان پرطرفدارترین ارز رمزنگاری شده جستجو شده است.

با ارزش بازار 918 میلیون دلار، LUNA 0.00013 دلار به ازای هر کوین معامله می شود. این کوین در 24 ساعت گذشته 1 درصد و هفته گذشته 75 درصد افزایش داشته است. در ادامه بیشتر درباره این توکن صحبت خواهیم کرد.

چشم انداز لونا

با وجود اینکه قیمت لونا طی چند روز گذشته به شدت کاهش یافت و همچنین مقامات کره جنوبی به دنبال جریمه کردن بنیان گذار آن بودند، ما شاهد افزایش معاملات این کوین هستیم.

مقامات کره جنوبی در حال بررسی این موضوع هستند که چرا ارزش استیبل کوین دلاری ترا UST در 9 می از دست رفت.

بازار این کوین به سرعت در عرض چهار روز ذوب شد. در نتیجه، استیبل کوین 18 میلیارد دلار از دست داد. این نه تنها بر استیبل کوین UST بلکه بر تمام شبکه های ساخته شده بر روی آن تأثیر گذاشت، مانند LUNA، که قیمت آن از 62 دلار به ازای هر کوین به کسری از پنی کاهش یافت.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش تعداد هک ها در حوزه رمزنگاری

به منظور بررسی، هر دو نهاد نظارتی کره جنوبی، سرویس نظارت مالی و کمیسیون خدمات مالی، صرافی های ارزهای دیجیتال محلی را برای ارسال داده های تراکنش ها فراخواندند.

اطلاعات درخواست شده از صرافی های محلی شامل حجم تجارت LUNA و UST و همچنین تعداد سرمایه گذارانی است که به دلیل کاهش سرمایه گذاری در این دوره زمانی متحمل ضرر شده اند.

سرویس مالیات ملی کره دریافته است که شرکت‌های مادر Terra از پرداخت مالیات شرکتی و درآمد اجتناب کرده‌اند. این شرکت LUNA را از شرکت نرم افزاری خود، Terraform Labs، به گارد بنیاد Luna سنگاپور (LFG) منتقل کرد تا از پرداخت مالیات اجتناب کند.

Do Kwon به دلیل خرید و فروش 3 میلیارد دلار بیت کوین LFG توسط اداره مالیات 78 میلیون دلار جریمه شد. علاوه بر این، بنیانگذار Terra ممکن است با جریمه های بیشتری از سوی اداره مالیات روبرو شود.

NTS از دو کوون و دانیل شین درخواست کرد که در ماه دسامبر 100 میلیون دلار مالیات بپردازند. با این حال، این دو مرد از آنجایی که شرکت آنها، Terraform Labs، در سنگاپور مستقر است، این کار را رد کردند.

نزدیک 200000 نفر در کره که در LUNA یا UST سرمایه گذاری کرده اند از بنیانگذار ترا شکایت کرده اند.

شما درباره افزایش معاملات لونا چه فکر می کنید ؟

سقوط لونا و استیبل کوین UST یکی از لحظات مهم در تاریخ ارزهای دیجیتال بود. سقوط کاملی که باعث از بین رفتن دارایی بسیاری از سرمایه گذاران شد.

در این سقوط لونا تقریبا 100 درصد ارزش خود را از دست داد و استیبل کوین UST که قرار بوده همیشه 1 دلار باشد و چند سنت کاهش یافت.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش 200 درصدی قیمت پالیگان در طول یک ماه

از طرف دیگر بنیانگذار ترا شرکتی که لونا و UST را صادر کرده است به دادگاه فراخوانده شده و احتمال محکومیت او وجود دارد.

با اینحال همانطور که توضیح دادیم که معاملات لونا در چند روز گذشته افزایش پیدا کرده و قیمت این ارز نیز کمی بهبود یافته است. به نظر شما دلیل این افزایش معاملات لونا چیست؟ آیا ممکن است بهبودی بزرگ در کار باشد؟

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به آسان تر شکل آغاز کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد