فرازنشیب توکن LUNA 2.0 در اولین روز عرضه

فرازنشیب توکن LUNA 2.0 در اولین روز عرضه

فرازنشیب توکن LUNA 2.0 در نخستین روز عرضه، به تیتر اول خبرها در عرصه کریپتو تبدیل شده است. امروز تلاش می کنیم، بیشتر در اینباره صحبت کنیم.

سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال عمدتا به دلیل سقوط باورنکردنی توکن لونا و استیبل کوین آن یعنی UST بود. لونا در طی این سقوط نزدیک به 100 درصد از ارزش خود را از دست داد و باعث ضرر هنگفت هولدرهای این توکن شد. از آن زمان به بعد توسعه دهندگان لونا در تلاش برای بهبود وضعیت این توکن هستند.

در همین راستا شرکت پشتیبان ترا یک توکن جدید به نام LUNA 2.0 را منتشر کرده است. این توکن در نخستین روز عرضه روند بسیاری سینوسی را طی کرد. در طول خبر تلاش خواهیم کرد که بیشتر در اینباره بحث نماییم.

توکن LUNA 2.0

زنجیره جدید LUNA 2.0 دیروز در ساعت 6 صبح  فعال شد. هم زمان با انتشار میلیون ها کیف پول، این توکن جدید را دریافت کردند. زنجیره پیدایش همچنین در ساعت 8 صبح UTC در صرافی ByBit  راه اندازی شد.

قیمت LUNA 2.0 از  0.30 دلار شروع شد و سپس به 30 دلار در 30 دقیقه اول معامله رسید. با این حال، این اوج کوتاه مدت بود زیرا قیمت در 3 ساعت بعد به 5.30 دلار سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، LUNA 2.0 در سایر صرافی‌های بزرگ مانند Binance در دسترس نیست، زیرا صرافی‌ها همچنان از طریق پردازش ایردراپ توکن‌ها برای کاربران خود کار می‌کنند.

فرازنشیب توکن LUNA 2.0

توکن جدید لونا در صرافی Gate.io، به 18 دلار رسید، در حالی که در KuCoin، نوسانات به طور قابل توجهی کمتر بود و تنها 7.4 دلار بود. به نظر می‌رسد ByBit بیشترین نوسانات را داشته است زیرا این توکن را از بسیاری از رقبای خود بالاتر می‌برد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بازار NFT به رشد خود ادامه خواهد داد

قیمت برای چندین ساعت در حدود قیمت 6 تا 7 دلار تثبیت شد اما در حال حاضر روند نزولی دارد و قیمت در زمان انتشار فقط 5.70 دلار می باشد.

فشار فروش برای زنجیره جدید به طور شگفت‌انگیزی بالاست، زیرا بسیاری از سرمایه‌گذاران پس از از دست دادن اعتماد خود به اکوسیستم Terra پس از حوادث فاجعه‌بار چند هفته گذشته، پول نقد می‌کنند.

این یک داستان در حال توسعه است زیرا بلاک چین جدید LUNA تنها به مدت شش ساعت در حال اجرا بوده است. بسیاری از سرمایه گذاران هنوز airdrop خود را جبران نکرده اند، به طوری که فشار فروش می تواند با توزیع بقیه توکن ها ادامه یابد.

شما درباره فرازنشیب توکن LUNA 2.0 چه فکر می کنید؟

زنجیره جدید LUNA 2.0 دیروز کار خود را آغاز کرد. افراد زیادی این توکن جدید را دریافت کردند. قیمت از 0.30 دلار شروع شد و سپس به 30 دلار در 30 دقیقه اول معامله رسید. با این حال، اوج کوتاه مدت بود زیرا قیمت در 3 ساعت بعد به 5.30 دلار سقوط کرد.

نظر شما درباره این راه حل جدید برای جبران سقوط لونا چیست؟ آیا توکن LUNA 2.0 می تواند یک آن فاجعه را جبران کند و یا این راه حل نیز در نهایت شکست خواهد خورد.

صرافی اکس اونیکس با سابقه چهار ساله یکی از قدیمی ترین صرافی های آنلاین در ایران است. شما می توانید معاملات ارزهای دیجیتال خود را از طریق وب سایت این صرافی انجام دهید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد