کاهش 100 میلیارد دلاری مارکت کپ بازار

کاهش 100 میلیارد دلاری مارکت کپ بازار

کاهش 100 میلیارد دلاری مارکت کپ بازار موجب ایجاد حس ناامید در بین طرفداران کریپتو شده است. امروز بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

بازار کریپتو اکنون با چالش دیگری مواجه شده است. در روز گذشته، قیمت بیت کوین حدود 2000 دلار کاهش یافته است که باعث شده است بازار ارزهای رمزنگاری مقدار قابل توجهی از ارزش خود را از دست بدهد.

در حال حاضر، ارزش بازار کریپتو بیش از 100 میلیارد دلار کاهش یافته است و به طور خطرناکی نزدیک است بار دیگر به زیر 1 تریلیون دلار سقوط کند. انتظار می رود این بر احساسات بازار تأثیر بگذارد و ترس بیشتری را در بازار ایجاد کند. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

کاهش مارکت کپ بازار ارزهای دیجیتال 

بازار کریپتو با پیش بینی ادغام اتریوم شاهد بهبودی بود. اما با از بین رفتن هیجان، بازار شروع به اصلاح شدید قیمت کرده است. بیت کوین در آخرین چرخه بازیابی در اوج خود به 25000 دلار رسیده بود. با این حال، از آن زمان تاکنون اکثر این دستاوردها را از دست داده است.

پس از شروع صعود بیت کوین، احساسات بازار کریپتو برای مدتی بهبود یافت وشاخص ترس و طمع به امتیاز 42 رسید که بالاترین امتیاز در چهار ماه گذشته است. این امر آن را به همان اندازه که بوده به طمع نزدیک می کند، اما بازار ایده های دیگری داشت.

قیمت بیت کوین به زیر 22000 دلار بازگشت و با آن، احساسات بازار کاهش یافت. پنج‌شنبه با امتیاز پایین 30 بسته شد که آن را محکم در منطقه ترس قرار داد. این اصلاح در بازار کریپتو منعکس شده است و در زمان نگارش این مقاله ارزش بازار از 1.1 تریلیون دلار به حدود 1 تریلیون دلار کاهش یافته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش 91 درصدی ارزش ارز دیجیتال دوج کوین

از آنجایی که ترس به بازار بازگشته است، سرمایه‌گذاران هنگام سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال محتاط‌تر هستند. معامله گران Perp در هفته گذشته خستگی خود را در بازار نشان داده بودند که باعث شد نرخ های تامین مالی بیت کوین به زیر خنثی کاهش یابد. در حال حاضر، بقیه بازار از این روند پیروی می کنند.
با توجه به اینکه بازار تازه شروع به حرکت کرده است، این احتمال وجود دارد که اصلاحات تمام نشده باشد. چنین اصلاحاتی زمانی انتظار می رود که بازار در مدت زمان کوتاهی رشد زیادی داشته باشد. این به قیمت‌ها کمک می‌کند تا با مقادیری که وضعیت فعلی بازار آنها را منعکس می‌کند، تنظیم شوند.

این بدان معنی است که قیمت بیت کوین ممکن است هنوز مقداری کاهش داشته باشد. در حال حاضر، حدس زده می‌شود که کف با قیمت 17600 دلار ایجاد شده است، بنابراین خرس‌ها می‌خواهند در این مرحله حمایت را آزمایش کنند. جنبش تاریخی همچنین از چنین جنبش هایی حمایت می کند، همانطور که در بازارهای نزولی قبلی انجام شد.

علاوه بر این، آخر هفته هم اکنون اینجاست و دوره ای است که به نقدینگی کم معروف است. این به این معنی است که احتمال دارد بیت کوین تا آخر هفته به روند پایین خود ادامه دهد. اگر قیمت بیت کوین به کمتر از 21000 دلار برسد، ارزش بازار کریپتو به زیر 1 تریلیون دلار خواهد رسید.

نظر شما درباره کاهش 100 میلیارد دلاری مارکت کپ بازار چیست؟

درحالی که بازار به آرامش نسبی رسیده بود و برخی از کوین ها سود قابل توجهی را به سرمایه گذاران رسانده بودند، اما دوباره سایه شوم رکود دوباره کل بازار ارزهای دیجیتال را پوشانده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سقوط اتریوم به زیر 1500 دلار

همانطور که توضیح داده شد در چند روز گذشته مارکت کپ بیش از 100 میلیارد دلار کاهش یافته است. نظر شما درباره این کاهش ارزش بازار چیست؟ آیا این یک روند موقتی یا باید منتظر ضررهای بیشتر باشیم.

اگر علاقه مند به خرید ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس با ارائه برترین خدمات، بستر مناسبی را برای معاملات شما فراهم می نماید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد