بازار NFT به رشد خود ادامه خواهد داد

بازار NFT به رشد خود ادامه خواهد داد

بازار NFT در سال جاری برخلاف بازار ارزهای دیجیتال از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است. امروز در این خبر درباره این رشد و مسائل پیرامون آن صحبت می‌کنیم.

بازار NFT شاید اکنون تنها امید طرفداران صنعت کریپتو است، چراکه این بازار برخلاف بازار ارزهای دیجیتال از رونق خوبی برخوردار بوده است و هر روز نیز به رشد خود ادامه می‌دهد.

توکن های غیرقابل تعویض (NFT) از زمین‌های مجازی تا عکس‌های گرافیکی هر روز با قیمت‌های بیشتری به فروش می‌رسند.

این رشد بازار NFT موجب گردیده است که بسیاری به سمت این حوزه هجوم بیاورند. مسئله‌ای که رونق این حوزه را حتی بیشتر نیز می‌کند. امروز بیشتر درباره این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

رشد بازار NFT

با توجه به علاقه فزاینده به فضای توکن غیر قابل تعویض (NFT) در بین سرمایه گذاران امروزی، تحقیقات جدید پیش بینی می‌کند که اندازه بازار 3 میلیارد دلاری موجود تا پایان سال 2027 به 13.6 میلیارد دلار خواهد رسید.

برای پنج سال آینده، عوامل کلیدی مرتبط با رونق جهانی NFT همچنان در مشارکت رو به رشد تأثیرگذاران جریان اصلی، جوامع بازی و افزایش تقاضا برای آثار هنری دیجیتال نقش دارند.

شرکت تحقیقاتی MarketsandMarkets چندین عامل دیگر را شناسایی کرده که به رشد انفجاری بازار NFT کمک خواهد کرد، از جمله  این موارد استفاده فزاینده از NFTها در مدیریت زنجیره تامین، خرده فروشی و صنعت مد است.

عوامل دیگری نیز برای سرعت بخشیدن به رشد بازار NFT وجود دارد که از جمله می‌توان به ابتکارات رهبران بازار فناوری موجود مانند غول رسانه های اجتماعی Meta و همچنین روند شخصی سازی NFT ها اشاره کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
لیست بزرگ‌ترین آزادسازی توکن‌ها در هفته‌ آینده

در حال حاضر انتظار می رود بازارهای NFT (پلتفرم‌هایی که به سرمایه گذاران امکان خرید و فروش NFT ها را می دهند) بیشترین سهم را در رشد اکوسیستم NFT داشته باشند.

در حالی که بازیگران اصلی بازار توکن‌های غیرقابل تعویض موجود مانند OpenSea اکنون این فضا را رهبری می‌کنند، صرافی های ارز دیجیتال مانند Coinbase و Binance شروع به ارائه خدمات مشابه برای تبادل NFT در بازار آزاد کرده‌اند. این رقابت نیز خود می‌تواند در ادامه باعث رشد این فضا شود.

بازار NFT

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، که یکی از حامیان فعال Dogecoin (DOGE) بوده است، اخیراً تصویر پروفایل توییتر خود را به کلاژی از چندین NFT محبوب منتشر شده توسط Bored Apes Yacht Club (BAYC) تغییر داده است. این مسئله موجب گردیده که قیمت این مجموعه محبوب افزایش پیدا کند.

به‌طورکلی، تمرکز شرکت‌های فناوری مانند متا بر روی حوزه NFTها و همچنین افزایش توجه افراد مشهوری مانند ایلان ماسک به این حوزه باعث می‌گردد که بازار NFT به رشد قابل توجه خود ادامه دهد.

شما درباره رشد بازار NFT چه فکری می‌کنید ؟

رشد قابل توجه بازار توکن‌های غیرقابل تعویض و از آن طرف روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال باعث شده که بسیاری به سمت NFTها و خرید و فروش آن سوق پیدا کنند.

اکنون می‌خواهیم از شما کاربران اکس اونیکس بپرسیم که آیا این بازار می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و حتی از بازار ارزهای دیجیتال پیش بگیرد و یا این توجه به NFTها یک تب زودگذر است.

شما می‌توانید با ثبت نام در وب‌سایت اکس اونیکس به راحتی خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد