قیمت گذاری نات کوین ؛ پیش بینی و آینده ارز دیجیتال نات کوین

قیمت گذاری نات کوین ؛ پیش بینی و آینده ارز دیجیتال نات کوین

نات کوین در چند ماه اخیر توجهات زیادی را در دنیای ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. در همین راستا امروز می خواهیم در این مقاله اکس اونیکس درباره قیمت گذاری نات کوین و آینده آن بیشتر صحبت نماییم.

Notcoin یک بازی مبتنی بر تلگرام است که در چند ماه گذشته توجه میلیون ها بازیکن را به خود جلب کرده است. این بازی در مجموع 35 میلیون بازیکن جذب کرده است و به اوج شش میلیون کاربر فعال روزانه رسیده است. این رقم بسیار بزرگتر از اکثر بازی های رمزنگاری است.

این بازی که توسط Open Builders ساخته شده است، در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام قرار دارد و به زودی یک توکن در شبکه باز (TON) راه اندازی خواهد شد. هنوز این توکن در بازار معامله نشده و قیمت گذاری آن اعلام نگردیده است، با اینحال بسیاری درباره قیمت و آینده گمانی زنی کرده‌اند.

قیمت نات کوین

تریدرها از طیف گسترده‌ای از سیگنال‌های تجاری و شاخص‌های فنی برای پیش بینی مسیر قیمت استفاده می کنند. در حالی که همه روش ها برای پیش بینی دقیق جهت بازار ضروری نیستند، برخی از شاخص های کلیدی وزن بیشتری دارند. شناسایی سطوح حمایت و مقاومت Notcoin به تریدرها بینشی از عرضه و تقاضای بازار می‌دهد.

شاخص‌های مختلفی مانند RSI، میانگین متحرک و MACD می توانند برای تعیین جهت روند بلندمدت و تلاش برای پیش بینی حرکت قیمت در آینده استفاده شوند. Notcoin در حال حاضر با قیمت 0.00000000000000000000000000000000$ (NOT/USD) با ارزش بازار 0 است. حجم معاملات 24 ساعته 0 USD است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ETF بیت کوین نزدیک به یک میلیارد دلار معامله شد!

مجموع عرضه Notcoin حدود یک تریلیون است، ارزش فعلی بازار ارزهای دیجیتال 19 میلیارد دلار است. اگر فقط یک میلیارد دلار سرمایه گذاری روی Notcoin شود، تخمین زده میشود که قیمت میتواند خیلی سریع به 0.01 دلار برسد.

اکنون پس از صحبت درباره قیمت نات کوین در ادامه پیرامون آینده این ارز صحبت خواهیم کرد.

آینده ارز نات کوین

تخمین قیمت Notcoin دقیقاً برای یک سال آینده شامل تجزیه و تحلیل فنی عمیقی مانند شاخص قدرت نسبی Notcoin، حرکت حجمی NOT، میانگین متحرک Notcoin و بسیاری موارد دیگر است. با این حال، تنها بررسی عوامل فنی کافی نیست. عواملی مانند پشتیبانی توسعه‌دهنده Notcoin، پیشرفت‌های فناوری در محیط NOT web3، احساسات بازار Notcoin و نرخ پذیرش NOT می‌توانند عدم قطعیت را در تخمین‌های قیمت Notcoin ایجاد کنند.

با درنظرگرفتن تمام این عوامل بسیاری پیش بینی کردند که قیمت نات کوین تا یک سال آینده به تت 0.029268 دلار خواهد رسید. پیش بینی از آینده بلند مدت این ارز نشان می دهد که نات کوین در سال 2029 به قیمت 0.12458 دلار خواهد رسید.

تحلیل فاندامنتال Notcoin

هدف تحلیل فاندامنتال ارزیابی ارزش ذاتی یک دارایی است، در حالی که تحلیل تکنیکال شامل بررسی الگوهای آماری در قیمت و حجم آن دارایی است. هر دو تکنیک برای تحلیل و پیش‌بینی تحولات بالقوه در قیمت آتی آن دارایی استفاده می‌شوند.

در مورد NOT، ساده ترین راه برای انجام تحلیل بنیادی، بررسی پویایی عرضه و تقاضا است. علاوه بر این، می توان به مقدار سرمایه بازار (0) و عرضه در گردش (0) نگاه کرد تا به مفروضات قیمتی معقول برای آینده دست یافت. در سمت تقاضا، می توان به داده های زنجیره ای مربوط به تعداد آدرس های فعال و جدید و تعداد تراکنش ها نگاه کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش استفاده کنندگان از بیت کوین تا سال 2030

تعدادی متغیر در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد که می تواند قیمت Notcoin را به سمت بالا یا پایین بیاورد. نیروی اصلی پشت ارزش دارایی Notcoin عرضه و تقاضای بازار است. اینکه تقاضا برای NOT بیشتر افزایش یابد یا کاهش یابد تا حد زیادی به پذیرش رو به رشد بستگی دارد.

علاوه بر این، رویدادهای مهمی مانند به روز رسانی پروتکل یا هارد فورک نیز ممکن است نقش مهمی در قیمت Notcoin داشته باشند.

عامل اصلی دیگری که باید در نظر گرفت، فعالیت نهنگ است. هولدرهای بزرگ Notcoin می توانند بر روی قیمت تأثیر بگذارند زیرا یک سفارش فروش بزرگ می‌تواند قیمت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

جمع بندی

همانطور که توضیح دادیم قیمت گذاری نات کوین هنوز مشخص نیست و ترید بر روی آن آغاز نشده است. با اینحال با توجه به محبوبیت آن پیش بینی هایی مثبتی درباره آینده و قیمت این ارز دیجیتال شده است. در این خبر کوتاه تلاش کردیم به برخی از مهم ترین مسائل پیرامون قیمت گذاری نات کوین بپردازیم.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 2

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد