افزایش 40 درصدی قیمت سولانا در هفت روز گذشته

افزایش 40 درصدی قیمت سولانا در هفت روز گذشته

قیمت سولانا در هفته گذشته به شکل قابل توجهی افزایش کرده است. امروز تلاش خواهیم کرد بیشتر درباره آینده این آلت کوین مشهور با شما صحبت نماییم. 

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها بازار را در اختیار دارند زیرا قیمت این ارز از مرز 45 دلار فراتر رفته است. داده‌های Coingecko در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد که در هنگام نگارش ارز SOL با 46.25 دلار معامله می‌شود که در هفت روز گذشته 40 درصد افزایش یافته است.

پیش‌بینی می‌شود که تا زمانی که 41 دلار به عنوان حمایت عمل می‌کند، بازار به صعود خود ادامه دهد. با این وجود، اگر قیمت ها نتوانند از سد مقاومتی 42 دلاری عبور کنند، خرس ها ممکن است راه خود را بازگردند. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

افزایش قیمت سولانا 

رفتار قیمت سولانا در هفت روز گذشته علیرغم اینکه در همان بازه زمانی به اندازه اتریوم صعودی نبود، از بیت کوین، BNB، XRP و کاردانو پیشی گرفت.

اگر SOL به افزایش خود ادامه دهد، ارزش بازار آن ممکن است از 16.4 میلیارد دلار کاردانو فراتر رود و به عنوان هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، از آن پیشی بگیرد.
روز سه شنبه، برای اولین بار در چند ماه گذشته، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال از مرز 1 تریلیون دلار گذشت. با این وجود، حجم کل معاملات ارزهای رمزپایه با بیش از 1 درصد کاهش به 63 میلیارد دلار رسید.

با ادامه کاهش خرید سرمایه گذاران، قیمت سولانا جهشی قوی را تجربه کرد. دستیابی به آستانه 46 دلاری این توکن نشان دهنده بالاترین قیمت آن از ماه می امسال بود.
با افزایش حجم پلتفرم‌های DeFi، SOL بیش از 70 درصد از پایین‌ترین حد خود در سال گذشته افزایش یافته است. ارزش بازار 15 میلیارد دلاری سولانا، آن را به نهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل کرده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری در چند سال گذشته

سولانا توانست بر مانع اصلی 44 دلار غلبه کند و آن را به حمایت تبدیل کند. بنابراین، SOL از مثلث در حال افزایش که در حال حاضر به عنوان پشتیبانی در حال آزمایش است، عبور کرد. اگر این محدوده در میان مدت حفظ شود، مسیر تا 59 دلار دشوارتر خواهد شد.

قیمت SOL طی 36 ساعت گذشته حدود 20 درصد افزایش یافته است. از پایین ترین قیمت ماهانه 38.60 دلار به اوج ماهانه جدید 46.25 دلار رسید. افزایش سریع ارز دیجیتال را قادر ساخته است تا از محدوده قابل توجهی از مقاومت عبور کند که می تواند به اوج های جدید منجر شود.
در آینده نزدیک، گاوها ممکن است به دنبال افزایش قیمت ها و فراتر رفتن از سطح مقاومت 42.01 دلار باشند. سطوح مقاومت زیر برای گاوها 43 دلار و 43.5 دلار است. قیمت ها الگوی مثلث صعودی صعودی را نشان می دهند.

در همین حال، STEPN، یک ابتکار حرکت به درآمد مبتنی بر سولانا، هفته گذشته اعلام کرد که هزینه‌های پلتفرم آن بیش از 122 میلیون دلار درآمد در سه ماهه دوم سال جاری داشته است. این خبر مهم سولانا است که بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را شکل می دهد.

در اخبار مرتبط، Katana، پروتکل برتر تولید محصول برای Solana، فاش کرده است که این پلتفرم بیش از 600 میلیون دلار در حجم گزینه های معامله شده از طریق پلتفرم دریافت کرده است که نشان دهنده تقاضای بسیار زیاد برای خدمات کشاورزی محصول در Solana است.

نظر شما درباره افزایش قیمت سولانا چیست؟

همانطور که توضیح داده شد قیمت سولانا در هفت روز گذشته نزدیک پنجاه درصد افزایش پیدا کرده است. اکنون سرعت رشد این آلت کوین از برترین ارزهای بازار نیز بیشتر است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سقوط اتریوم به زیر 1500 دلار

نظر شما درباره این افزایش قیمت سولانا چیست آیا این یک روند موقتی است و یا شاهد جهش های بیشتر خواهیم بود.

اگر علاقه مند به خرید سولانا هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

3.80 /5
تعداد شمارش آرا : 10

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد