افزایش 200 درصدی قیمت پالیگان در طول یک ماه

افزایش 200 درصدی قیمت پالیگان در طول یک ماه

قیمت پالیگان در طول یک ماه بیش از 200 درصد افزایش پیدا کرده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

Polygon یک پروتکل و چارچوبی برای ایجاد و اتصال شبکه های بلاک چین سازگار با اتریوم است. Polygon یکی از راه حل های زنجیره جانبی برای کارآمدتر کردن اتریوم است و هدف آن حل برخی از بسیاری از مشکلات اتریوم است.

Polygon دارایی های موجود در شبکه اصلی را برای پردازش با ایجاد یک زنجیره جانبی به Polygon متصل می کند. مشکلاتی مانند هزینه گاز بالا و توان کم را کاهش می دهد. به همین دلیل است که اکثر طرف های پروژه از آن به عنوان بلاک چین مورد علاقه خود استفاده می کنند.
سال گذشته، پروتکل‌های شبکه Polygon عمدتاً از پروژه‌های مختلف DeFi با تراشه آبی در اتریوم، از جمله پروژه‌های غول‌پیکر مانند Curve و Aave بودند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش ارزش بازار NFT

اما از ابتدای سال جاری، با ظهور GameFi، NFT و Web3، مزایای ارزان و سریع Polygon به وضوح در این بخش ها منعکس شده است. به خصوص در بخش GameFi، تعداد پروژه ها در Polygon به رتبه سوم در WAX جهش کرده است.

علاوه بر این، Polygon 25٪ از کل کاربران فعال GameFi را به خود اختصاص داده است و به تدریج تعداد زنجیره های اتریوم و BSC را تقسیم می کند.

دلیل این پدیده شاید این باشد که از یک طرف تعامل مکرر بین بازی ها و زنجیره ها منجر به جهش تراکنش ها می شود و کارمزدهای پایین برای کاربران جذابیت بیشتری دارد. از سوی دیگر، تجربه بازی به شدت مستعد سرعت تراکنش ها است. بنابراین، Polygon دارای لبه است.

نظر شما درباره افزایش قیمت پالیگان چیست؟

همانطور که گفته شد بلاکچین پالیگان در چند ماه اخیر پیشرفت های زیادی داشت و پتانسیل آن در آینده بسیار زیاد است. در همین راستا قیمت آن در یک ماه اخیر نزدیک 300 درصد افزایش پیدا کرده است.

نظر شما درباره افزایش قیمت پالیگان چیست؟ آیا می توان به چشم انداز آن امید داشت.

اگر علاقه مند به خرید قیمت پالیگان هستید، می توانید به وب سایت اکس اونیکس مراجعه کنید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد