پرافیت یا سکه مسئله این است!!

پرافیت یا سکه مسئله این است!!

بحث‌ها پیرامون اهمیت افزایش پرافیت یا افزایش تعداد سکه در بازی همستر مدت‌هاست که نقل محافل مختلف کریپتویی بوده است.

به صورت رسمی تیم همستر بارها اعلام کرده است که پرافیت اهمیت بیشتری دارد، با اینحال بسیاری گفتند این ادعا تنها برای گمراه کردن بازیکنان برای مصرف کردن سکه‌هایشان بوده است،
با اینحال شاید بهتر باشد به جای توجه به تئوری‌های توطئه به فراخوان‌های رسمی توجه کنیم و براساس آن استراترژی بازی خودمان را معین نماییم. به‌تازگی نیز تیم همستر مجددا بر اهمیت پرافیت تاکید کرده است.

پس از خبر پیوستن پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، به بازی همستر، اکانت رسمی ایکس همستر در یک پست طنز با پاول دورف شوخی کرد و گفت: «به نظر می‌رسد که Pavel Durov مشغول آپدیت‌های جدید بوده و تازه توانسته بازی همستر را شروع کند! پاول، توجه کن آپدیت کردن کارت‌ها و افزایش پرافیت ساعتی مهمتر از تعداد سکه‌هاست. به خانواده همستر خوش آمدی».

فارغ از این حاشیه‌ها تیم همستر به تازگی اهداف جدیدی در نقشه راه خود اعلام کرده که می‌توان در تعیین استراتژی شما نیز تاثیرگذار باشد.

در آپدیت رودمپ یا همان نقشه راه ادعا شده که در فاز بعدی بازی قرار است بخش‌های جدیدی مانند نبرد بین بازیکنان و اسکوادها که منجر به دریافت توکن‌ می‌شود، اضافه گردد. بنابراین پرافیت تعداد زیرمجموعه‌ها، لول کارت‌ها و لیگی که در آن قرار دارید و حتی موجودی توکن‌ها اهمیت زیادی پیدا خواهد کرد.

به‌نظر می‌رسد با توجه مسائل پیش آمد همستر نتواند در مرحله پاداش دهی عملکرد مناسبی داشته باشد، به همین دلیل با ارائه یک چارچوب جدید می‌خواهد توزیع عادلانه‌تری را رقم بزند.
ما در صرافی اکس اونیکس به محض لیست شدن همستر آن را برای معامله در پلتفرم اضافه خواهیم کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
حرکت صعودی بیت کوین ادامه دارد

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد