افزایش دارایی بزرگ‌ترین نهنگ بیت کوین

افزایش دارایی بزرگ‌ترین نهنگ بیت کوین

بزرگ‌ترین نهنگ بیت کوین اکنون بیش از 2.7 میلیارد دلار بیت کوین دارد. در ادامه این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

فعل و انفعلات نهنگ ها در جریان بازار کریپتو نقش مهمی در ارزش گذاری و قیمت کوین ها دارد. مسئله ای که البته مورد انتقاد بسیاری نیز قرار دارد. چراکه تعداد اندکی ثروتمند که دارایی عظیمی دارند با دستکاری خرید و فروش همواره بیشترین سود را ازان خود می سازند.

اکنون برخی از داده ها حاکی از آن دارند که بزرگترین نهنگ بیت کوین (بدون احتساب صرافی ها) مقادیری عظیمی از ارزشمندترین کوین بازار هولدر کرده است. امروز در این خبر بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

افزایش دارایی های بزرگترین نهنگ بازار

طبق داده‌های  BitInfoCharts، بزرگترین نهنگ بیت کوین از 14 ژوئن 2554 بیت کوین در یک سری تراکنش به کیف پول خود اضافه کرده است.

از 14 ژوئن تا 18 ژوئن، این آدرس 1698 بیت کوین به ارزش 36.62 میلیون دلار خریداری کرده و 856 بیت کوین دیگر به ارزش 17.35 میلیون دلار از آن زمان انباشته شده است. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 21424 دلار معامله می شود.

ثروتمندترین نهنگ (بدون احتساب دارایی صرافی ها) در حال حاضر مجموعاً 130227 بیت کوین یا 0.68 درصد از عرضه فعلی را در اختیار دارد. این نهنگ پس از کیف پول‌های Binance و Bitfinex، سومین نهنگ بزرگ جهان است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

به گفته شرکت تحلیلی Santiment، با وجود رکود فعلی بازار ارزهای دیجیتال، تعداد نهنگ‌های بیت‌کوین در حال افزایش است.


Santiment می‌گوید تعداد نهنگ‌هایی که بیش از 10000 بیت کوین دارند در ماه فوریه شروع به افزایش کرد در حالی که تعداد آدرس‌هایی که بین 10 تا 10000 بیت کوین دارند در اوایل این ماه افزایش یافت.

تحلیلگران InsideBitcoin اشاره می کنند که BTC احتمالاً از مرز بالای کانال عبور می کند و مقاومت بالاتر در 23000 دلار قرار دارد. در حال حاضر، BTC در آستانه بستن کندل هفتگی با یک پیروزی موقت به نفع گاوها است. ذخایر بزرگ بیت کوین توسط نهنگ ها نیز این باور را تایید می کند.

نظر شما درباره افزایش دارایی بزرگ‌ترین نهنگ بیت کوین چیست؟

همانطور که توضیح دادیم بزرگترین نهنگ بیت کوین (بدون احتساب دارایی صرافی ها) در چند روز گذشته مقادیر عظیمی از ارزشمندترین کوین بازار را دوباره خریداری کرده است.

این امر در کنار روند نسبتا صعودی بازار اکنون سرمایه گذاران امیدوار کرده که احتمالا یک جهش قابل توجه در آینده نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد.

نظر شما درباره این افزایش دارایی بزرگترین نهنگ بیت کوین چیست؟ آیا این مسئله را می توانیم نشانه ای برای یک جهش بدانیم و یا این مسئله ربطی به ارزش بیت کوین ندارد.

اگر علاقمند به خرید بیت کوین هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس معاملات خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد