افزایش قابل توجه قیمت سندباکس

افزایش قابل توجه قیمت سندباکس

افزایش قابل توجه قیمت سندباکس دوباره توجهات را به سمت متاورس جلب کرده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

ثبات و همچنین روند نسبتا صعودی بازار ارزهای دیجیتال گویا همچنان ادامه دارد. این وضعیت کم کم امیدواری را به فعالین این حوزه برگردانده است. اکنون به نظر می رسد این روند صعودی به توکن ها و کوین های متاورسی مانند سندباکس رسیده است.

قیمت سندباکس در چند 24 ساعت گذشته پس از اعلام خبر ایجاد یک پلتفرم جدید توسط دو غول بزرگ فناوری یعنی ماکروسافت و متا افزایش یافت. تلاش خواهیم کرد امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسائل با شما صحبت نماییم.

افزایش قیمت توکن های متاورسی 

مدیر عامل سندباکس روز شنبه دوباره گفت که توقف “هرگز اتفاق نخواهد افتاد” و SAND به هر حال در حال رشد خواهد کرد.

توکن های سندباکس، تنها چند روز پس از اینکه شرکت های فناوری از جمله متا و مایکروسافت اعلام کردند که انجمنی به نام استانداردهای متاورس خواهند کرد، نزدیک به 20 درصد افزایش یافت.

در 24 ساعت گذشته قیمت توکن های SAND با 19 درصد افزایش به 1 دلار رسیده است. به طور مشابه، در مدت مشابه، توکن‌های MANA Decentraland نزدیک به 9 درصد افزایش یافت و به 1.02 دلار رسید.

Sandbox و Decentraland پروژه‌هایی هستند که بر روی پلتفرم اکوسیستم اتریوم توسعه یافته‌اند، که در آن کاربران می‌توانند زمین‌های مجازی را خریداری کنند – گاهی اوقات با میلیون‌ها دلار – و اگر Metaverse، یک شبکه اینترنتی آینده مبتنی بر NFT، در آینده پیشرفت کند، هر بازی کننده می‌تواند سود زیادی ببرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
آیا باید منتظر سقوط اتریوم باشیم؟

هدف اعلام شده انجمن استانداردهای متاورس که روز سه شنبه اعلام شد، تقویت هماهنگی و همکاری میان صدها شرکتی است که در حال حاضر در مورد تثبیت خود در هر Metaverse در تلاش هستند.

بسیاری از افراد هنوز به توسعه Web3  شک دارند. دنی گرین، مدیر کل MEEBITS DAO، گفت: “در پایان روز، ما برای آینده ای غیرمتمرکز می جنگیم و اینها شرکت هایی هستند که نماینده سهامداران هستند.”

بنیانگذار و رئیس اجرایی Animoca Brands، شرکت نرم افزاری و سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری که پشت بسیاری از پروژه های Metaverse، از جمله The Sandbox قرار دارد، قبلاً جاه طلبی متا را “استعمار دیجیتال” نامیده بود.

نظر شما درباره افزایش قابل توجه قیمت سندباکس چیست؟

همانطور که توضیح داده شد قیمت سندباکس در 24 ساعت گذشته بیش از 20 درصد افزایش یافته است. مسئله ای که نشان می دهد آینده کوین های متاورس و به طورکلی حوزه متاورس بسیار امیدوارکننده است.

با اینحال انحصارطلبی شرکت هایی مانند متا (فیس بوک) همچنان بسیاری از فعالین در این حوزه را نگران می سازد. آنچه مشخص است این موضوع می باشد که توسعه متاورس امری اجتناب ناپذیر خواهد بود و در آینده بسیار بیشتر از آن خواهیم شنید.

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره افزایش قابل توجه قیمت سندباکس چیست؟ آیا این یک روند موقتی است و یا رشد جهان متاورس ها، توکن های مربوط به این جهان ها نیز افزایش قیمت بیشتری را تجربه خواهند کرد.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، می توانید با ثبت نام در صرافی اکس اونیکس معاملات خود را آغاز نمایید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا در چند ماه اخیر

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد