پیش‌بینی افزایش قیمت شیبا

پیش‌بینی افزایش قیمت شیبا

افزایش قیمت شیبا باعث امیدواری سرمایه گذاران و علاقه مندان به این کوین شده است. امروز بیشتر دراین رابطه با شما صحبت خواهیم کرد.

در یک هفته گذشته، شیبا اینو (SHIB) 8 درصد افزایش یافت.این درحالیست که  بازار نزولی غالب است، اما شیبا اینو همچنان در اوج عملکرد خود است. با وجود تسلط اجتماعی شیبا اینو، ROI کاهش یافته است.

علاقه نهنگ ها نیز نسبت به این کوین تقویت‌شده و به‌علاوه به‌روزرسانی‌های متاورس SHIB میتواند باعث افزایش قیمت بیشتر نیز شود. در این خبر تلاش می کنیم بیشتر پیرامون آینده این میم کوین مجبوب با شما صحبت کنیم.

چشم انداز ارزشی شیبا اینو

به طور شگفت انگیزی، SHIB همچنین افزایش 8 درصدی را از نظر محبوبیت در شبکه های اجتماعی را تجربه کرده است. به اضافه 10 درصد افزایش مشارکت های اجتماعی به ثبت رسانده است. به طور کلی، احساسات رسانه‌های اجتماعی برای SHIB مثبت بوده است.

توکن های SHIB نیز به طور فزاینده ای سوزانده می شوند و آمار در 5 سپتامبر نشان می دهد که تاکنون بیش از 51 میلیون توکن SHIB سوزانده شده است که تأثیر مثبتی بر روی میم کوین می گذارد. با در نظر گرفتن این موضوع، ارزش توکن‌های SHIB در مدت طولانی نیز افزایش می‌یابد.

عرضه بیش از حد SHIB با مجموع عرضه آن به 1 کوادریلیون وجود دارد که افزایش ابتکارات سوخت را نیز توضیح می دهد.


افزایش توکن‌های سوخته به‌علاوه افزایش توجه رسانه‌های اجتماعی بر حجم توکن‌های SHIB تأثیری نداشته است زیرا حجم میم کوین ثابت به نظر می‌رسد و با افزایشی که در 4 سپتامبر مشاهده شد. حدود 300 میلیون توکن SHIB در اوایل سپتامبر سوزانده شد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

در واقع، تنها در 24 ساعت، تنها 35 تراکنش برای سوزاندن 102 هزار توکن طول کشید که نشان دهنده افزایش 65 درصدی در نرخ برن است. به طور باورنکردنی، حدود 528 تراکنش برای سوزاندن تقریباً 3.7 میلیارد توکن SHIB کافی بود که سطوج کمیابی آن را بیشتر کرد.

قابل توجه است که نهنگ‌ها برای خرید توکن‌های SHIB دیوانگی از خود به خرج داده اند. در واقع، یک نهنگ SHIB فقط 2 تریلیون SHIB را انتقال داد که معادل 22 میلیون دلار است.

در حالی که معیارهای رسانه های اجتماعی SHIB بسیار خوب عمل کرده است، جنبه ROI آنقدرها خوب عمل نمی کند. تنها 28 درصد از سرمایه گذاران شیبا اینو سود به دست آوردند، در حالی که 66 درصد زیان دیدند و 6 درصد به نقطه سربه سر رسیدند. علاوه بر این، Shiba Inu بیش از 85 درصد از ATH خود کاهش یافته است.

نظر شما درباره افزایش قیمت شیبا چیست؟

همانطور که توضیح دادیم در یک هفته گذشته قیمت شیبا اینو نزدیک ده درصد افزایش داشته است. این مسئله هم زمان شده با افزایش محبوبیت این میم کوین در رسانه های اجتماعی.

نظر شما در این ارتباط چیست؟ آیا باید منتظر جهش های قیمتی بیشتر باشیم و یا اتفاق دیگری در راه است.

اگر علاقه مند به خرید شیبا هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

3.33 /5
تعداد شمارش آرا : 6

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد