افزایش قیمت 8 درصدی سولانا

افزایش قیمت 8 درصدی سولانا

افزایش قیمت 8 درصدی سولانا باعث امیدواری هولدرها و سرمایه گذاران این ارز شده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

قیمت سولانا طی 24 ساعت گذشته 8 درصد افزایش یافت و نمودار صعودی را ترسیم کرد.  این آلت کوین در هفته گذشته،تقریباً 17 درصد رشد ارزش  را تجربه کرده است.این باعث شد سولانا یکی از برنده‌های برتر در هفته گذشته باشد.

سولانا توانسته از مرز 33 دلار خود عبور کند و در نمودار خود صعودی شده است. این ارز دیجیتال ممکن است در منطقه قیمتی 41 دلار با مقاومت سخت مواجه شود. در ادامه بیشتر درباره آینده این ارز با شما صحبت خواهیم کرد.

رشد قیمت ارز دیجیتال سولانا 

بسیاری از آلتکوین‌ها توانسته‌اند نشانه‌هایی از خوش‌بینی را آشکار کنند، زیرا بیت‌کوین در نمودار خود شروع به بالا رفتن کرده است.

با افزایش تقاضا برای سولانا، چشم انداز فنی به سمت گاوهای نر اشاره دارد. سولانا یکی از دارایی های رمزنگاری با عملکرد عالی در چند وقت اخیر بوده است. علیرغم تقاضای بالا، اگر سولانا از مرز قیمت 41 دلار عبور نکند، سقوط به نزدیکترین سطح حمایتی خود در معاملات بعدی اجتناب ناپذیر است.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.12 تریلیون دلار است که 1.4 درصد تغییر مثبت در 24 ساعت گذشته داشته است. SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 37 دلار معامله می شد. در چند ماه گذشته، SOL بیشتر به ترتیب بین 33 تا 49 دلار در نوسان بوده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک در بازار ارزهای دیجیتال

مقاومت سربار روی 41 دلار بود و یک شکست بالاتر از آن، سولانا را به 49 دلار می رساند.حرکت بالای 49 دلار می‌تواند به سولانا کمک کند تا بالاترین قیمت خود را در چند ماه گذشته حفظ کند.

خط حمایت فوری 33 دلار بود و کاهش قیمت به زیر آن، SOL را به 26 دلار می رساند. میزان معامله سولانا در روز گذشته افزایش یافت که نشان دهنده افزایش قدرت خرید است.

چشم انداز فنی قیمت سولانا نیز در کنار گاوها بود. شاخص قدرت نسبی به بالای نیم خط رسید که نشان دهنده افزایش خریداران در مقایسه با فروشندگان بود.

افزایش تقاضا همچنین باعث شد قیمت سولانا به بالای 20-SMA حرکت کند.  به این معنی بود که خریداران در حال حرکت قیمت در بازار بودند.
سایر شاخص‌های SOL نیز حاکی از افزایش تقاضا در هفته گذشته است. Parabolic SAR که حرکت و جهت قیمت را اندازه گیری می کند، مثبت بود.

خطوط نقطه چین زیر شمعدان به این معنی است که قیمت سولانا در معاملات بعدی افزایش می یابد.از سوی دیگر، جریان پول Chaikin که نشان دهنده جریان ورودی سرمایه در مقایسه با جریان خروجی است، منفی بود.

نظر شما درباره افزایش قیمت 8 درصدی سولانا چیست؟

همانطور که توضیح داده شد قیمت سولانا در بیست و چهار ساعت گذشته نزدیک ده درصد افزایش پیدا کرده است. این درحالیست که قیمت آلتکوین برجسته در هفته گذشته 20 درصد رشد داشته است.

نظر شما درباره این روند مثبت سولانا چیست؟ آیا در آینده نیز می توان انتظار ادامه این روند را داشت یا خیر.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش سرمایه گذاری در صنعت رمزنگاری

اگر علافه مند به خرید سولانا هستید، وب سایت اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد