پیش بینی قیمت سولانا در سه سال آینده

پیش بینی قیمت سولانا در سه سال آینده
علی ذوالقدر
تاریخ انتشار 2022-07-23

پیش بینی قیمت سولانا در سه سال آینده میتواند در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در این ارز از اهمیت به سزایی برخوردار باشد. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

گفته می شود سولانا در بهترین شرایط یا با حفظ وضعیت سبز فعلی بیت کوین تا 60 دلار افزایش خواهد یافت، SOL در حال حاضر با قیمت 43.87 دلار معامله می شود که بر اساس ارقام Coingecko در روز جمعه، 18 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

این روند افزایشی کارشناسان و سرمایه گذاران نسبت به آینده این ارز دیجیتال بسیار امیدوار کرده است. در ادامه این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

آینده کوین سولانا

این توکن در مجموع یک هفته بی عیب و نقص داشت زیرا قبل از اصلاح از تنها 34 دلار به تقریباً 47 دلار رسید.گفته می شود SOL تا پایان سال 2022 خیلی تغییر نخواهد کرد. با این حال، هنگامی که شما HODL کنید، ممکن است تا پایان سال 2030 وضعیت خوش بینانه به نظر برسد. کارشناسان فین تک و وب 3 پیش بینی کرده اند که قیمت SOL تا پایان سال 2022 به 50 دلار خواهد رسید.

این در واقع یک رقم کاهش 75 درصدی در مقایسه با پیش‌بینی قیمت در ابتدای سال است. در یک نکته سبک تر، این پنل پیش بینی می کند که SOL ممکن است تا سال 2025 به قیمت باشکوه 166 دلار برسد. در واقع، گفته می شود در سال 2030 قیمت تا سال 2030 به 512 دلار افزایش می یابد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
معرفی ۱۵ بروکر برای ارز دیجیتال که باید بشناسید!

اکثر کارشناسان می گویند که اکنون زمان خرید SOL است. خوب، تقریباً یک منطقه تقسیم شده است زیرا حدود 29٪ معتقدند که زمان فروش توکن است در حالی که 40٪ فکر می کنند که زمان HODL است.

55٪ از پای پیش بینی می کند که SOL ممکن است از نظر TVL در زنجیره بهتر از Binance باشد. پل لوی، مدرس متخصص در دانشگاه برایتون و بخشی از این پنل، پیش‌بینی می‌کند که SOL تا پایان سال به 60 دلار می‌رسد که عمدتاً به دلیل شبکه یا جامعه قدرتمند آن است. جامعه فناوری SOL برای طولانی‌ترین زمان از کارایی و ثبات سولانا انتقاد کرده است.

ب SOL از سال گذشته با قطعی مداوم و گسترده برق مواجه بوده است. به طور خاص از سپتامبر 2021، این مسئله می تواند تاثیر منفی در آینده این ارز داشته باشد.
در حال حاضر، این توکن جهش 5600 درصدی را نسبت به قیمت خود در هنگام عرضه تجربه می کند. سولانا راه درازی در پیش دارد به خصوص با افزایش نوسانات بازار کریپتو.

نظر شما درباره آینده سولانا چیست؟

همانطور که توضیح داده شد به نظر بسیاری از کارشناسان اکنون زمان خرید سولانا چراکه اگر کمی صبور باشید احتمالا تا یک الی سه آینده از هولد کردن این ارز دیجیتال سود مناسبی را به جیب خواهید زد.

نطر شما درباره این پیش بینی ها چیست؟ آیا وافعا این ارز دیجیتال ارزش سرمایه گذاری دارد.

اگر می خواهید در ارز دیجیتال سولانا سرمایه گذاری کنید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را در اختیار شما می گذارد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد