گزارش ویژه لیست شدن همستر کامبت در صرافیهای بزرگ جهان

گزارش ویژه لیست شدن همستر کامبت در صرافیهای بزرگ جهان

همستر کامبت یک بازی کلیکی تلگرامیمانند Notcoin است. شما در این بازی علاوه بر تپ کردن بر روی نماد کوین،  باید یک صرافی را از طریق آپدیت‌های آیتم‌های مختلف بهبود دهید تا نرخ پرافیت یا سود شما بهبود یابد.

اکنون بالاخره پس از مدت‌ها گمانه‌زنی این ارز در صرافی‌های بزرگ لیست شده که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد.

آنچه در ادامه خواهید خواند +

ظهور همستر کامبت

این بازی کلیکی که در 25 مارس 2024 در شبکه باز (TON) راه اندازی شد، جامعه کریپتو را تحت تأثیر زیادی قرار داده است.

این بازی تنها در عرض 11 روز، 1 میلیون بازیکن جمع آوری کرد و از آن زمان این تعداد فقط سر به فلک کشیده است. تا 14 ژوئن، همستر کامبت دارای 148 میلیون کاربر با بیش از 40 میلیون بازیکن فعال روزانه است! این بدان معناست که بیش از 1٪ از کل جمعیت جهان این بازی را انجام داده‌اند.

لیست شدن همستر کامبت

لیست شدن همستر کامبت

پس از گمانه‌زنی‌های فراوان درباره زمان لیست شدن توکن همستر کامبت، بالاخره این ارز به فاز پیش‌فروش در صرافی کوکوین وارد شده است.

قیمت ارائه شده برای توکن همستر کامبت 0.08 دلار بوده است. با این حال بعدا اعلام شد که بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین به تعویق افتاده است.

البته اعلام شد که سفارش‌های قبلی همچنان پابرجا مانده است.  همچنین قرار شده بازار از روز 28 خرداد شروع شود. اکنون کاربران کوکوین می‌توانند در مرحله پیش‌فروش همستر شرکت کنند.

در مرحله پیش‌فروش، کاربران می‌توانند توکن‌ها را قبل از فهرست شدن رسمی در صرافی خرید و فروش کنند. قیمت‌ها توسط تقاضای بازار تعیین می‌شوند و شرکت‌کنندگان باید معاملات خود را در زمان مشخص شده تکمیل کنند. این یک فرصتی عالی برای دسترسی زودهنگام و تجارت توکن قبل از دسترسی عمومی می‌باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کارت‌های کمبو پیکسل 21 تیر

همچنین توکن همستر کمبت با قیمت 0.18 دلار به ازای هر 500 توکن در صرافی  Gate فهرست شده است. این یک خبر واقعا خوب برای همه تپرها است.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد