آیا باید منتظر سقوط اتریوم باشیم؟

آیا باید منتظر سقوط اتریوم باشیم؟

برخی تحلیل‌گران ادعا کردند که ممکن است اتریوم هشتاد درصد از ارزش خود را از دست بدهد. امروز در این خبر درباره احتمال سقوط اتریوم صحبت خواهیم کرد.

براساس مقاله اخیر بلومبرگ، جان روک تحلیلگر مشهور معتقد است که قیمت اتریوم ممکن است به 420 دلار سقوط کند. این قیمت یعنی کاهش 80 درصدی ارزش دومین ارز دیجیتال جهان از قیمت فعلی آن. این پیش بینی در نگاه نخست بسیار بدبینانه به نظر می‌رسد.

با اینحال سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال همه چیز را ممکن کرده است. اکنون باید ببینیم که آیا سناریو بدبینانه اتفاق خواهد افتاد و یا بازار کریپتو و به خصوص اتریوم سربلندتر از همیشه زیان‌ها را جبران خواهند کرد.

تحلیل قیمت اتریوم

جان راک معتقد است اتریوم که در حال حاضر با قیمت 2000 دلار معامله می شود، در آستانه عبور از منطقه پشتیبانی است و به احتمال زیاد به زیر 420 دلار سقوط خواهد کرد. Roque توجه را به محدوده قیمتی جلب کرده که در آن 3580 دلار بالا و 2000 دلار پایین است.

با کاهش قیمت اتر به زیر 2000 دلار، دیگر در محدوده مشخص شده قبلی قرار نمی گیرد و در حدود 420 دلار به سطح پشتیبانی نمودار بعدی کاهش می یابد.

دومین ارز دیجیتال بزرگ، به زیر تمام میانگین‌های متحرک از جمله خطوط 50، 100 و 200 روزه سقوط کرده است. حرکت نزولی شاخص های ذکر شده یک عامل نزولی قابل توجه برای هر دارایی است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش 15 درصدی فانتوم پس از هک یک DEX

طبق گفته Roque، اتریوم در هر دو نمودار هفتگی و روزانه بیش از حد فروخته می‌شود، به همین دلیل است که نمی تواند در آینده قابل پیش بینی افزایش قیمت را تجربه کند.

Santiment، ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای، به ما بینشی در مورد اینکه اقدام بعدی قیمت اتریوم (ETH) چه خواهد بود، می‌دهد. بنا به داده‌های موجود، در نمودار 8 ساعته، شورت‌های بزرگ برای اتریوم با قیمت 2000 دلار ایجاد شده است.

نظر شما درباره احتمال سقوط اتریوم چیست ؟

همانطور که مشاهده کردید، تحلیل‌ها حاکی از آن دارند که احتمال کاهش قیمت قابل توجه اتریوم در آینده نزدیک وجود دارد. بنا به گفته کارشناس و تحلیل گر معروف، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار ممکن است، هشتاد درصد ارزش فعلیش را از دست بدهد.

این خبر هولناکی می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و هولدرهای این ارز باشد اما باید توجه داشت که تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های قیمت همواره درست از آب درنمی‌آیند و احتمال غلط بودن آن‌ها بعضا زیاد است.

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می‌پرسیم آیا به نظر شما اتریوم با کاهش قیمت قابل توجه مواجه خواهد شد و یا پیش بینی‌ها درباره قیمت اتریوم اشتباه است؟

اگر مایل به خرید و فروش ارز اتریوم خود هستید، می‌توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس به راحتی اقدام به معامله رمزنگاری بکنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد