افزایش قیمت 15 درصدی ترون در پنج روز گذشته

افزایش قیمت 15 درصدی ترون در پنج روز گذشته

افزایش قیمت 15 درصدی ترون در پنج روز گذشته تعحب فعالین در بازار کریپتو برانگیخته است. امروز بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

Tron (TRX) عملکرد گذشته خود را تحت الشعاع قرار داده است و در پنج روز گذشته 15 درصد رشد داشته است. همانطور که در نمودار قیمت روزانه مشاهده می شود، این توکن اکنون در حال عبور از یک موج روند صعودی است.

جنگ قدرت آشکاری بین گاوها و خرس‌ها وجود دارد که بر قیمت تأثیر گذاشته است، اما به نظر می‌رسد که هیچ یک از این دو نتوانستند تسلط بر بازار را به دست آورند. در ادامه تلاش می کنیم بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت نماییم.

عملکرد ترون در چند روز گذشته

قیمت TRX تنها در پنج روز بیش از 15٪ افزایش یافته است، اما همچنان با ضرر سرمایه گذاران دست و پنجه نرم می کند. با توجه به آنچه گفته شد، ترون همچنان نیاز به جذب خریداران بیشتری برای سرعت بخشیدن به قطار بازیابی دارد. قیمت در پایین ترین سطح 0.068 دلار ثبت شد و با افزایش فشار خرید به طور مداوم افزایش یافت.

در حال حاضر، کوین TRX با قیمت 0.071 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 3.46 درصدی از نظر ارزش بازار در 24 ساعت گذشته است.  حجم معاملاتی  که به 557 میلیون رسیده است که نشان دهنده زیان 22.18 درصدی است که در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. این آلتکوین در حال حاضر دارای ارزش کل بازار 6.5 میلیارد است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش 80 درصدی سهم هولدرهای بلندمدت بیت کوین

در نمودار 4 ساعته، قیمت TRX یک حرکت روند صعودی قوی را نشان می دهد. بدیهی است که RSI همچنین نشان می دهد که کوین بیش از حد خرید شده است زیرا افزایش فعالیت فروش باعث افزایش قیمت می شود. RSI فعلی تقریباً 70 است. بنابراین، خریدارانی که به دنبال نفوذ به بازار هستند باید منتظر بمانند. MACD که از روند صعودی پشتیبانی می کند نشان می دهد که خط خریدار روی خط سبز می چرخد.

Tron (TRX) در سال 2017 توسط  جاستین سان عرضه شد. با این حال، زمانی که سان تصمیم گرفت ترون را در بخاطر پروژه های دیگر رها کند، مایوس کننده بود. پس از خروج Sun، قیمت TRX به شدت آسیب دید و نتوانست بالاترین رکورد خود را در سال 2018 شکست دهد.

تجزیه و تحلیل فنی در دو ماه گذشته نشان داد که TRX به دنبال ATH خود در آوریل 2021 که به بالاترین سطح 0.18 دلار رسید، روند نزولی داشته است. از آن زمان، قیمت TRX نتوانست از شیب نزولی جدا شود.

برای اینکه TRX به یک دیدگاه صعودی تبدیل شود، قیمت باید به سطح 0.075 دلار برسد و اگر BTC به عملکرد خوب خود ادامه دهد که برای ترون پنج روز متوالی اتفاق افتاده است.

نظر شما درباره افزایش قیمت 15 درصدی ترون در پنج روز گذشته چیست؟

همانطور که توضیح داده شد روند قیمتی ارز دیجیتال ترون در چند روز گذشته قابل قبول بوده است. با اینحال همچنان فاصله زیادی تا بازیابی کامل و جبران ضررهای سرمایه گذاران در این ارز وجود دارد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
واکنش مدیر عامل بایننس نسبت به سقوط لونا

نظر شما درباره این افزایش قیمت ترون چیست؟ آیا این جهش در آینده ادامه پیدا خواهد کرد و یا دوباره شاهد رکود کاهش قیمت خواهیم بود.

اگر علاقه مند به خرید ارز ترون هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس اقدام به خریداری این ارز نمایید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد